Заправка кондиціонерів фреоном у Борисполі

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Борисполі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Цінові пропозиції по заправці кондиціонерів фреоном від найкращих майстрів у Борисполі

Сергій null

Був(ла) на сайті месяц назад

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Валерій null

Був(ла) на сайті месяц назад
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Дмитро null

Був(ла) на сайті месяц назад
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку кондиціонерів фреоном у Борисполі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном у Борисполі

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном у Борисполі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перш ніж запросити фахівця із заправки кондиціонуючого пристрою, варто зрозуміти, чи дійсно в замкнутій системі виявляється дефіцит фреону.

Як дізнатися, чи потрібно заправити спліт-систему (кондиціонер)?

У процесі застосування кондиціонера буває природне зменшення фреону, зазвичай нормований щорічний показник втрат становитиме орієнтовно від семи до десяти відсотків. Спочатку ніяких видимих проблемних нюансів це зможе створити, але коли фреону залишиться мало, він не здатний забезпечити необхідну ступінь нагрівання чи охолодження компресора. При таких чинниках, кондиціонер поступово починає давати збої при різних режимах, компресор спочатку перегріватиметься, а через деякий час може і зовсім вийти з ладу (перегоріти). Такого не можна упускати, тому що повний ремонт обходиться в рази дорожче, ніж звичайна ціна надійної заправки (заливки) кондиціонера фреоном у Борисполі.

Прояв симптомів

"Показники", що часто з'являються, і вказують на нестачу холодону виявляються недостатнє охолодження приміщення і поява на з'єднаннях зовнішнього блоку крижаної кірки, інею.

При припущенні на брак фреону, варто, швидше запросити кваліфікованого майстра, а поки не користуватися системою кондиціювання.

Чи потрібна дозаправка або заправка у разі встановлення, чищення, ремонту, подовження магістралі кондиціонера?

Якщо кліматичний пристрій піддавався установці, переустановці, подовженню магістралі, очищенню фільтрів або був проведений ремонт зовнішнього блоку, то заправка фреоном домашніх кондиціонерів обов'язкова, тому що при таких маніпуляціях буває сильне випаровування хладону.

Найголовніше! Коли потрібно заправляти пристрій?

Фірми-виробники систем кондиціювання наполегливо рекомендують виконувати систематичне технічне обслуговування, яке включає контроль стану побутового пристрою і дозаправку холодоагентом. Чи не завадило б виконувати таку процедуру в кінці або на початку сезону. Таке рішення дасть з комфортом (за адекватну вартість і без проблем) заправити побутовий прилад у Борисполі. Орієнтовно закачування необхідно виконувати один раз на рік, навіть якщо спліт-система функціонує ідеально.

Регулярне та професійне техобслуговування

Регулярне чищення фільтрів спліт-системи та виконання повного техобслуговування, що охоплює та міжсезонну дозаправку або заправку фреоном - запорука надійної, ефективної роботи побутової техніки та її тривалого періоду функціонування.

У сервісі побутового ремонту Master911 Ви зможете замовити заправку холодоном для будь-якого кондиціювання механізму: Viessmann (Вісман/Вісман), LG (ЛЖ), Vaillant (Вайлланд/Вайланд), Еlectrolux (Електролюкс), Ferroli (Феролі/Феролі) (Арістон), Saturn (Сатурн), Danko (Данко), Samurai (Самурай), Beko (Беко), Kaiser (Кайзер), Daikin (Дайкін), Samsung (Самсунг), Gorenje (Гореньє), Bosch (Бош), Gree (Грії), Panasonic (Панасонік), Protherm (Протерм), Galanz (Галанз), Tenko (Тенко), Midea (Мідеа), Dekker (Деккер), Sensei (Сенсей), Zanussi (Зануссі/Занусі), Panasonic (Панасонік), Mitsubishi (Міцубісі), Liebherr (Лібхер), Дніпро, Neoclima (Неокліма), Aston (Астон), Aton (Атон), Toshiba (Тошиба), Hansa (Ханса), Electrolux (Електролюкс), Daewoo (Део), Delfa (Делфа), Vestfrost (Вестфрост), Kospel (Коспел), Osaka (Осака) та інших.

Зверніть увагу!

  • Не вдавайтеся до допомоги підозрілих майстрів. Користуйтеся службами лише досвідчених, компетентних, надійних фахівців, не намагайтеся заощадити на заправці та дозаправці спліт-системи фреоном. "Фахівці" з боку почнуть обіцяти майже задарма заправити кондиціонуючий пристрій і часом можуть виконати роботу і справді за досить низьку ціну, але часто все це говорить про нестачу досвіду! Вони можуть не повністю дозаправити кондиціонер, тим самим заощадити на холодоагенті та наражати на можливий ризик досить швидкого перегрівання і повної відмови в роботі вашої техніки.

    Також ці самі "майстри", по-перше, не візьмуть на себе серйозну відповідальність за вашу техніку, по-друге, не зможуть надати жодних гарантій на послуги, і по-третє, вартість подібного роду заправки кондиціонера хладоном у Борисполі може включати значну відмінність навіть від підвищеної.

  • Не використовуйте несправну апаратуру. Якщо в системі кондиціонування буває досить важко переключити режими функціонала, з'являється дивний шум під час роботи, він недостатньо холодить або тече вода, треба прилад відключити від мережі та запросити досвідченого техніка. Зазвичай для відновлення стабільної роботи потрібен лише майстер із заливання кондиціонера хладоном. Якщо ж не зважати на те, що обладнання "барахлить", то це може обернутися складнішою несправністю приладу кондиціювання.
  • Як здійснити заливку кондиціонера холодоагентом (фреоном) своїми силами? Компанії-виробники кліматичної апаратури та сертифіковані фахівці в жодному разі не рекомендують самим здійснювати подібні процедури! Непрофесійна заправка - ризик додати недостатню або надмірну кількість холодоагенту, і тим самим підвищити або знизити тиск в контурі. В обох випадках це завжди загрожує збоєм в експлуатації майже всіх елементів, вузлів та механізмів кондиціонера, і призвести до критичного перегріву та системного збою компресора.

Як замовити заливку системи кондиціювання холодоагентом (фреоном) у Борисполі?

  1. Оформлення замовлення. Запросити майстра із заправки системи кондиціонування у Борисполі можна за телефоном або залишивши замовлення на вебсайті.
  2. Додаткова деталізуюча інформація. Під час подання заявки рекомендується дати відповідь на кілька додаткових запитань. На підставі відповідей, ми встановимо, чи вам потрібна заливка, а також ви дізнаєтеся, скільки коштує якісно і швидко заправити ваш кондиціонер у Борисполі.
  3. Надання послуг. Протягом трьох годин з моменту вашого дзвінка, технік виїжджає на потрібну адресу, щоб провести заправку або дозаправку спліт-системи.

Виклик техніка та дозаправка приладу кондиціонування холодоном у Борисполі

Якщо Вас цікавить професійне та термінове заправлення або дозаправка кондиціонерів хладоном у Борисполі за доступною ціною, звертайтесь за послугами до перевірених фахівців від сервісу домашнього ремонту Master911.

Виїзд по селищах, селах, містах Київської області

Також за потреби ми здійснюємо виїзди по Київській області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка) з метою заправлення систем кондиціювання. Професіонали сервісу побутового ремонту Master911 знаходяться практично у всіх селах, містах, селищах області, саме тому, оформлюючи послугу в нашому сервісі, ви отримаєте приїзд виконавця ремонту в той же день, тим самим заощадите на власному часі та транспортних витратах.

Виїзд до передмістя Борисполя

Якщо потрібна заправка, дозаправка або ремонт кондиціонерів у Борисполі або ж у приміській зоні Борисполя (Баришівка, Мала Олександрівка, Петропавлівське, Чубинське, Велика Олександрівка, Гнідин, Проців, Вишеньки, Іванків, Щасливе, Гора), тоді зазвичай ми прибуваємо протягом 4-5 годин. Не потрібно переносити виклик виконавця до початку сезону, у сезон ціни вищі та запросити його важче.

Виконуємо замовлення в межах міста Бориспіль

Потрібна заправка холодоном приладу кондиціювання у Борисполі - у цьому немає проблеми! Якщо ви перебуваєте в межах міста Бориспіль, тоді через 3 години з моменту вашого дзвінка, наш компетентний, перевірений, пунктуальний технік прибуває за вказаною вами адресою.

Важливий аспект! На весь перелік послуг (як, наприклад, заправка приладу кондиціювання фреоном, монтаж, техобслуговування та чищення, встановлення нових запчастин) майстер завжди надає гарантії.