Заправка кондиціонерів фреоном у Запоріжжі

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Цінові пропозиції по заправці кондиціонерів фреоном від найкращих майстрів у Запоріжжі

Дмитро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Віктор null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Андрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку кондиціонерів фреоном у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном у Запоріжжі

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед тим, як викликати фахівця із заправки кондиціонуючого пристрою, потрібно зрозуміти, чи дійсно в трубках виявляється недолік фреону.

Як визначити, чи потрібно дозаправити або заправити кондиціонер холодоагентом?

Під час роботи приладу кондиціювання буває природне випаровування фреону, в середньому щорічний рівень втрат складе приблизно від 7 до 10%. Перш за все ніяких істотних проблем це не створює, але як тільки фреону залишиться мало, він вже не в змозі забезпечувати необхідний ступінь нагрівання або охолодження компресора. У такій ситуації кондиціонер починає некоректно працювати в різних режимах роботи, поршневий компресор спочатку перегрівається, а через певний час цілком може взагалі відмовити (згоріти). Такого не слід пропускати, тому що капітальний ремонт стане значно дорожчим, ніж, наприклад, звичайна ціна заправки кондиціонера холодоном (фреоном).

Симптоми

Найчастіше виявляються "показниками", які вказують на нестачу фреону бувають охолодження кімнати, що не відповідає вимогам, і поява на з'єднаннях зовнішнього блоку льоду, інею.

За найменшої підозри на нестачу холодону варто відразу ж викликати компетентну техніку, а доти не користуватися спліт-системою.

Чи потрібна дозаправка в тому випадку, якщо була переустановка, установка, подовження магістралі, чищення, ремонт кондиціонера?

Якщо кліматична техніка піддавалася переустановці, установці, чищенню фільтрів, подовженню траси або було проведено ремонт зовнішнього блоку, тоді заправка фреоном (холодоагентом) кондиціонера необхідна автоматично, тому що при таких діях відбувається рясне випаровування холодону.

Найголовніше! Коли ж потрібно заправляти пристрій?

Фірми-виробники систем кондиціювання наполегливо рекомендують виконувати систематичне техобслуговування, яке включає перевірку побутового пристрою та дозаправлення холодоном. Зазвичай дозаправку або заправку треба проводити раз на 1 рік, навіть за умови, що спліт-система діє ідеально. Добре було б виконувати все це спочатку або після завершення сезону. Таке рішення надасть можливість комфортно (за нормальну вартість і без затримок) дозаправити або заправити систему кондиціювання у Запоріжжі.

Регулярне та професійне технічне обслуговування

Регулярне чищення фільтрів кондиціонера та виконання комплексного техобслуговування, що містить і планову дозаправку або заправку холодоном, є запорукою ефективної, надійної роботи побутової апаратури та її довготривалого періоду використання.

У сервісі Master911 Ви зможете оформити замовлення на дозаправку фреоном для різного кондиціонуючого приладу: Beko (Беко), Hansa (Ханса), Galanz (Галанз), Дніпро, Midea (Мідеа), Viessmann (Вісман/Вісман), Dekker), Ariston (Арістон), Еlectrolux (Електролюкс), Protherm (Протерм), Danko (Данко), Tenko (Тенко), Daewoo (Део), Ferroli (Феролі/Феролі), Panasonic (Панасонік), Samurai (Самурай), Samsung (Самсунг), Liebherr (Лібхер), Delfa (Делфа), Gree (Грії), Osaka (Осака), Aston (Астон), Kospel (Коспел), Toshiba (Тошиба), Sensei (Сенсей), LG (ЛЖ), Kaiser (Кайзер), Saturn (Сатурн), Gorenje (Гореньє), Aton (Атон), Bosch (Бош), Daikin (Дайкін), Zanussi (Зануссі/Занусі), Vestfrost (Вестфрост), Neoclima (Неокліма), Panasonic (Панасонік), Vaillant (Вайлланд/Вайланд), Mitsubishi (Міцубісі), Electrolux (Електролюкс) та інших.

Зверніть увагу!

  • Не використовуйте несправну апаратуру. Якщо в кондиціонері буває досить важко змінити опції, з'являється дивний шум при роботі, він неповноцінно холодить або тече вода - треба прилад вимкнути з мережі та запросити досвідченого техніка. Часто для відновлення стабільної роботи необхідний тільки майстер із заправки кондиціонера. Якщо не звернути належної уваги на момент, що техніка "починає барахлити", у такому разі через час це може обернутися більшою поломкою кондиціонера.
  • Не потрібно вдаватися до допомоги сумнівних майстрів. Користуйтеся послугами лише компетентних, досвідчених, надійних фахівців, не намагайтеся заощадити на дозаправці кондиціонера. Неперевірені "майстри" обіцятимуть майже задарма заправити кондиціонуючий пристрій і навіть можуть виконати роботу за досить низьку вартість, але часто все це свідчить про брак навичок! Вони "випадково" можуть не до кінця заправити або дозаправити побутовий прилад, внаслідок чого заощадити на холодоагенті і надати можливий ризик досить швидкого перегріву і повного виходу з ладу вашої техніки.

    Також ці самі "умільці", по-перше, не зможуть надати практично жодних гарантійних зобов'язань на надані послуги, по-друге, не беруть на себе серйозну відповідальність за техніку, і по-третє, вартість проведення заправки кондиціонера (кондиціонера) включатиме суттєву відмінність навіть від підвищеної.

  • Як заправити кондиціонер холодоагентом своїми руками? Фірми-виробники кліматичної техніки та компетентні виконавці в жодному разі не радять самому виконувати такі дії! Непрофесійна заправка - ризик залити неповну чи зайву кількість фреону, і, відповідно, знизити чи підвищити тиск у системі. У такому разі це завжди загрожує збоєм в експлуатації всіх вузлів, елементів та механізмів пристрою кондиціювання, і призведе до перегріву та системного збою компресора.

Як подати заявку на заправку кондиціонера фреоном у Запоріжжі?

  1. Подання заявки. Викликати фахівця із заливання системи кондиціонування у Запоріжжі можна за телефоном або залишивши замовлення на сайті.
  2. Додаткова інформація. У момент подання заявки рекомендується відповісти на кілька важливих додаткових уточнюючих питань. Судячи з інформації, ми встановимо, чи вам потрібно заливка фреоном, а крім того, ви з'ясуйте, скільки коштує надійно заправити ваш побутовий кондиціонер.
  3. Надання послуг. Протягом 3 годин після звернення до нас майстер виїжджає за адресою призначення зробити заправку або дозаправку спліт-системи.

Виклик техніка та дозаправка або заправка системи кондиціонування фреоном у Запоріжжі

Якщо Ви зацікавитеся терміновою та якісною заправкою або дозаправкою систем кондиціонування фреоном у Запоріжжі за доступною ціною, замовляйте послуги у надійних техніків від сервісу побутового ремонту Master911.

Працюємо по місту Запоріжжя

Потрібна заправка фреоном кондиціонера - не проблема! Якщо ви живете в межах м. Запоріжжя, значить, через 3 години після оформлення заявки, наш перевірений, компетентний, пунктуальний технік прибуває за потрібною адресою.

Робота з виїздом по Запорізькій області

Ми здійснюємо виїзди по Запорізькій області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне) для дозаправки та заправки кондиціонуючого пристрою. Професіонали сервісу послуг Master911 є в дрібних і великих містах, селах, селищах області, отже, замовивши послуги в нашому сервісі, ви отримаєте приїзд виконавця ремонту в той же день, при цьому зможете заощадити на транспортних витратах та своєму часу.

Виїзд до передмістя Запоріжжя

Якщо необхідна заправка, дозаправка або ремонт системи кондиціонування у Запоріжжі або в приміській зоні Запоріжжя (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка), то зазвичай ми приходимо протягом чотирьох-п'яти годин. Не відкладайте замовлення на виклик виконавця до початку сезону, тому що в цей проміжок часу вартість дорожча і викликати її буде досить проблематично.

Важливий аспект! На всі сервісні послуги (в тому числі: чищення, монтаж та техобслуговування, заправка та дозаправка кондиціонера холодоном, заміна комплектуючих запчастин) фахівець завжди виконує гарантійні зобов'язання.