Встановлення кульового крану у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Сумах

Відгуки по встановленню кульових кранів у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система водопостачання в котеджі, в приміщенні промислового використання або у квартирі передбачає потребу в експлуатації запірної арматури, обов'язкової для надання можливості регулювати воду, вимикати та включати її.

Кульовий кран виступає найпопулярнішим для таких можливостей пристроєм, від інших кранів він відрізняється своєю простотою, довговічністю та гарною надійністю.

Хоча і встановлення кульового крана на пластикову трубу не буде чимось важким, але доручити таку роботу необхідно кваліфікованому фахівцю. Якісний процес підготовки стає запорукою успіху встановлення запірної арматури: перевірка різьблення, вибір оптимального крана.

Перевірити, чи правильно було зроблено установку кульового крана на металопластикову трубу, досить просто: коли в процесі установки була зроблена помилка, то будуть видно такі наслідки, як протікання або несправне регулювання струменя води. Тим, хто бажає самотужки виконати таке нелегке завдання або довірити його незнайомому фахівцю, який не надасть жодних гарантій, важливо знати про найневдаліший результат - поломку крана, або ж зрив з труби.

Для того, щоб не допустити такого роду неприємностей і бути впевненим у тому, що кран був встановлений грамотно, в рамках необхідних стандартів, вам слід звернутися до сервісу Мастер911. Досвідчений сантехнік високої кваліфікації оперативно приїде на місце, якісно виконає будь-яку роботу.

Master911: швидка установка кульового крана на стояк

Наші сантехніки мають великий досвід у даній роботі, вони знайдуть відповідний для певної труби (зі сталі, металопласту, поліпропілену) кран, під час роботи відповідально загерметизують з'єднання, забезпечивши якісну експлуатацію пристосування.

У процесі оформлення заявки ми задаємо клієнту низку важливих питань про необхідність демонтажу наявного вентиля, матеріалу трубопроводу, калібрування або прочищення труби, типу крана.

У тому випадку, коли на підставі інформації, озвученої замовником, нам зрозумілий розмір робіт, то така послуга стандартна, і її вартість буде названа точно. У тому випадку, якщо виявлення майбутніх робіт потрібен безпосередній огляд фахівця, тоді ціна буде відома лише дома. Але ми запевняємо, що ціна однозначно співпадатиме із зазначеною в прайс-листі Мастер911.

Прийнявши рішення звернутися до нашого маркетплейс, будьте безперечно впевнені в:

  • можливості оформити заявку в будь-який час дня та ночі, без вихідних;
  • отриманні даних про ціну необхідної роботи та грамотну консультацію;
  • прекрасній якості наданої послуги - встановлення кульового крана на батарею або трубу;
  • негайному приїзді до вас сантехніка.

Наші фахівці завжди оперативні та виховані, вони вкрай відповідально ставляться до своєї роботи, не вживають матюки і не палять на місці роботи.

Переваги звернення в  маркетплейс Мастер911

З непрофесійними майстрами ми не працюємо, абсолютно кожен спеціаліст отримує допуск до обслуговування замовників після індивідуального навчання, складання іспиту на підтвердження кваліфікації та перевірки паспортних даних. При цьому в ситуації, якщо ви раптом помітили якусь помилку в роботі або були змушені зіткнутися з некоректною поведінкою, ви в будь-якому випадку можете розраховувати на швидку допомогу в вирішенні будь-якого питання. Зверніться до служби підтримки нашого сервісу.

За якість виконаної роботи наші сантехніки беруть відповідальність, чи це монтаж кульового пристрою на пластмасову трубу чи будь-яка інша робота. Розплатитися за послуги професіонала можливо безготівковим переказом або на місці.

Вартість установки кульового крана

Ми прагнемо того, щоб кожному клієнту було абсолютно зрозуміло наше ціноутворення. Саме тому вартість різних стандартних робіт (без урахування ціни запчастин та розхідників витрат на транспорт) знаходиться в нашому прайсі. Крім того, ми можемо надати первинну консультацію до виїзду майстрами та назвати ціну майбутньої послуги. Часто вона буде тією ж.

Як викликати сантехніка у Сумах з виїздом додому по Сумській області?

Працюємо в м. Суми

У тому випадку, якщо вам необхідна швидка установка кульового крана на поліпропіленову трубу або інша послуга сантехніка і ви живете в м. Суми, приблизно через 3 години з моменту прийому заявки фахівець зможе відправитися на вашу адресу.

Надаємо послуги в передмісті Сум

Для клієнтів, які перебувають у передмісті Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина), час очікування прибуття спеціаліста становитиме до 4 год.

Ми маємо досвідчені сантехніки фактично у всіх населених пунктах Сумської області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка). Завдяки цьому замовники, які перебувають у далеких містах, можуть сподіватися на швидкий приїзд сантехніка в день розгляду заявки, а також істотне скорочення дорожніх витрат.

Зрідка через значне завантаження приїзд сантехніка переноситься на один день. Тільки про це вас повідомлять заздалегідь.

У випадку, якщо вас цікавить швидке встановлення кульового крана, ціна якої вас порадує, зверніться до сервісу Мастер911. Ми запевняємо, що вам обов'язково сподобаються якість виконаних робіт, наш сервіс та терміновість виконання послуг.