Встановлення кульового крану у Рівному

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Рівному, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Рівному

Відгуки по встановленню кульових кранів у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Присутність водопостачання в приватному котеджі, в приміщенні промислового використання або у квартирі передбачає потребу в використанні запірної арматури, потрібної для функції регулювати струменю води.

Найпопулярнішим пристроєм є кульовий кран, він відрізняється від інших кранів відмінною міцністю, довговічністю й технічної простотою.

Хоча й установка кульового крана на пластикову трубу не вважається надмірно складною процедурою, все-таки такого роду роботу слід довірити фахівцеві. Важливо врахувати, що запорукою успіху правильної установки запірної арматури є оптимальний процес підготовки: перевірка якості готового різьблення, підбір відповідного кульового крана.

Перевірити, чи грамотно була проведена установка кульового крана на металопластикову трубу, неважко. Якщо ви помітили такі поломки, як некоректне регулювання напору або ж протікання, відповідно в ході монтажу була допущена помилка. Тим людям, хто наважиться спробувати й узяти на себе виконання такої нелегкої задачі, або доручити її майстру «з вулиці», який не надасть жодних гарантій, слід не забувати про ймовірність найжахливішого результату - поломки приладу чи зриву з труби.

Щоб бути впевненим у тому, що кран був змонтований надійно, відповідно до встановлених інструкцій і стандартів, варто звертатися в сервіс Master911. Висококваліфікований сантехнік швидко приїде на об'єкт, недорого й надійно виконає необхідну роботу.

Master911: надійна установка кульового крана на стояк

Наші сантехніки можуть похвалитися великим досвідом у своїй справі, вони виберуть необхідний для вашої труби (зі сталі, чавуну, металопластика, поліпропілену і так далі) кульовий кран, у процесі установки відповідально загерметизують з'єднання, надавши надійну експлуатацію пристосування.

При прийомі заявки ми задаємо клієнту кілька питань про матеріал труби, тип крана, нарізку або ж прочищення труби, необхідність у демонтажі наявного вентиля.

У тому випадку, коли на підставі озвученої клієнтом інформації стане зрозумілий обсяг необхідних робіт, то такого роду послуга є стандартною, і її вартість буде точно названа. У тому ж випадку, коли для з'ясування масштабу майбутніх робіт буде потрібен безпосередній огляд сантехніка, тоді ціна буде відома вже на об'єкті. Утім, ми гарантуємо, що вартість буде повністю збігатися із зазначеною в прайсі Master911.

Вирішивши звернутися до нас, будьте, безсумнівно, впевнені в:

  • чудовій якості замовленої послуги - установки кульового крана на батарею або трубу;
  • швидкому виїзді професіонала на об'єкт;
  • оформленні замовлення 24 години на добу;
  • наданні первинної консультації та інформації про ціну замовленої роботи.

Наші професіонали завжди доброзичливі й культурні, вони не використовують мата, вкрай відповідальні й не курять.

Переваги звернення до Мастер911

Ми не працюємо з недосвідченими майстрами, абсолютно кожен фахівець отримує допуск до обслуговування клієнтів виключно після закінчення внутрішнього навчання, вдалого складення іспиту на підтвердження своєї кваліфікації й перевірки особистості. При цьому в тій ситуації, якщо ви все ж помітили помилку в роботі або зіткнулися з непрофесійною поведінкою, тоді можете розраховувати на негайну допомогу в урегулюванні виниклого питання. Просто зверніться в службу нашої підтримки.

Про яку б послугу ми не говорили, наприклад монтаж пристрою на пластикову трубу або будь-яку іншу, за надійність виконаної роботи наші професіонали беруть на себе абсолютну відповідальність і дають гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за послуги фахівця можна готівкою або ж безготівково. Після роботи ви отримуєте акт виконаних послуг.

Вартість установки кульового крана

Ми хочемо, щоб будь-якому клієнту було абсолютно зрозуміле ціноутворення Master911. Тому ціна різних стандартних послуг (не беручи до уваги вартості запасних деталей і витратних матеріалів, транспортних витрат), вказана в нашому прайсі. Окрім того, ми в будь-який час можемо запропонувати грамотну консультацію, а також оголосити вартість майбутньої послуги. Часто вона буде такою ж.

Замовлення сантехніка у Рівному додому по Рівненській області

Надаємо послуги в м. Рівне

Якщо вам необхідна надійна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж будь-яка інша послуга й ви живете в м. Рівне, то вже приблизно через три години з моменту прийому замовлення сантехнік відправиться за адресою.

Приймаємо заявки в передмісті Рівного

Для замовників, які проживають у передмісті Рівного (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів), термін очікування візиту професіонала буде 4-5 годин.

Наш сервіс послуг має у своєму розпорядженні власних досвідчених сантехніків майже в усіх містах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів). Тому навіть такі клієнти, які живуть у віддалених областях, зможуть сподіватися на оперативний приїзд фахівця в день прийому замовлення та на велике скорочення витрат на автомобіль.

Зрідка, через велике завантаження, виїзд сантехніка може бути перенесений на 1 день. Однак про це вас, звісно, сповістять ще на етапі прийому замовлення.

У тому випадку, якщо вас цікавить якісна установка кульового крана, ціна якої вас приємно здивує, звертайтеся в Master911. Ми можемо відповідально пообіцяти, що рівень сервісу, висока якість і швидкість виконання послуг вам стовідсотково сподобаються.