Встановлення кульового крану у Кременчуці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кременчуці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Цінові пропозиції по встановленню кульових кранів від найкращих майстрів у Кременчуці

Дмитро В

Був(ла) на сайті 7 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Кременчуці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Кременчуці

Відгуки по встановленню кульових кранів у Кременчуці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Присутність водопостачання в промисловому приміщенні, квартирі або заміському будинку передбачає використання запірної арматури, призначеної для забезпечення можливості регулювати струмінь води.

Кульовий кран вважається затребуваним пристроєм, від інших кранів він відрізняється високою міцністю, технічною простотою і довговічністю.

Хоч і встановлення кульового крана на пластикову трубу не буде надто складною процедурою, все ж таки такого роду роботу необхідно довірити кваліфікованому майстру. Річ у тому, що запорукою успіху грамотної установки запірної арматури є професійний процес підготовки: перевірка якості різьблення, у разі потреби її самостійна нарізка, а також підбір оптимального крана.

Чи правильно було проведено встановлення кульового крана на металопластикову трубу, дізнатися неважко: коли ви побачили такі неприємності, як погане регулювання напору води або протікання, отже, в ході роботи була помилка. Тим, хто наважиться своїми руками виконати таке специфічне завдання, або доручити її кому-небудь "з вулиці", який навіть не може залишити жодних гарантій, краще почути про ймовірність найжахливішого результату - несправності пристосування.

Щоб сто відсотків розуміти, що кран було встановлено правильно, в рамках встановлених норм, вам необхідно звернутися до сервісу Master911. Хороший сантехнік відмінної кваліфікації оперативно приїде на місце, недорого та грамотно зробить необхідну роботу.

Сервіс послуг Майстер911: швидке встановлення кульового крана на стояк

Наші майстри мають значний досвід у такій роботі, вони оберуть потрібний для вашої труби (з чавуну, поліпропілену, пластику та ін.) кран і нададуть якісну та безперебійну експлуатацію пристрою.

При розгляді заявки ми поставимо клієнту кілька уточнюючих питань щодо матеріалу трубопроводу, прочищення або калібрування труби, конструкції крана, потреби в демонтажі.

У разі, коли на підставі наданої замовником інформації буде зрозумілий розмір майбутніх робіт, така послуга вважається стандартною, і її ціна буде точно визначена. У тому випадку, коли для з'ясування очікуваних робіт необхідний очний огляд фахівця, ціна стане відома лише на об'єкті. Причому ми гарантуємо, що ціна однозначно співпадатиме з прописаною в прайс-листі Master911.

Вирішивши звернутися до нашого сервісу, ви абсолютно можете бути впевнені у:

 • наданні грамотної консультації та інформації про ціну необхідної послуги;
 • можливості залишити заявку 24 години на добу;
 • вищій якості наданої послуги - встановлення кульового крана на батарею;
 • негайному приїзді до вас професіонала.

Наші сантехніки завжди ввічливі, доброзичливі та акуратні, вони не курять, не вживають лайки та вкрай відповідально ставляться до своєї роботи.

Чому слід звернутися до сервісу побутових послуг Master911?

Ми не співпрацюємо з непрофесійними фахівцями, абсолютно будь-який фахівець набуває дозволу на обслуговування клієнтів виключно після закінчення індивідуального навчання та перевірки документів. При цьому в тій ситуації, коли ви раптом виявили якусь помилку, зроблену в роботі, або ж зіткнулися з непристойною поведінкою, ви легко можете розраховувати на швидку допомогу у вирішенні вашого конфлікту. Зателефонуйте в службу підтримки Майстер911.

За якість наданої послуги наші спеціалісти беруть повну відповідальність і надають гарантію, будь то встановлення шарового крана на пластмасову трубу або будь-яка інша робота. Розплатитися за послуги майстра ви можете по безготівковому або готівкою. Після закінчення роботи ми надаємо акт виконаних послуг.

Яка вартість установки кульового крана?

Ми бажаємо, щоб наше ціноутворення було абсолютно зрозумілим для кожного клієнта. Тож у нашому прайсі є ціна стандартних робіт (без урахування вартості запчастин та витратних матеріалів витрат на авто). Заради гарантії зручних умов для клієнтів ми завжди зможемо надати детальну консультацію до приїзду майстра та назвати вартість роботи. Часто вона буде такою самою.

Виклик професіонала у Кременчуці з виїздом додому по Полтавській області

Приймаємо заявки до м. Кременчук

Якщо вас цікавить оперативне встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу або будь-яка інша послуга сантехніка, і ви живете в межах м. Кременчук, то вже приблизно через 3 години з моменту подачі заявки майстер вирушить на об'єкт.

Приймаємо замовлення в передмісті Кременчука

Для замовників, які проживають у передмісті Кременчука (Горішні Плавні, Мала Кохнівка, Новоселівка, Ялинці, Садки, Кам'яні Потоки, Чечелеве, Білецьківка, П'ятихатки, Омельник, Вільна Терешківка, Нова Знам'янка, Гориславці, Піщане), час очікування приїзду майстра буде трохи довшим - у середньому, 4-5 годин.

Наш сервіс має власних перевірених майстрів практично у всіх містах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Тому замовники, які мешкають у далеких пунктах, мають можливість розраховувати на швидкий візит майстра у день прийому замовлення.

Достатньо нечасто, через підвищене завантаження, виїзд сантехніка відкладається до наступного дня. Втім, про це вас повідомлять.

Якщо вас цікавить професійна установка кульового крана, ціна якої вас приємно порадує, зверніться до Майстер911. Ми можемо з відповідальністю пообіцяти, що вам сподобаються терміновість надання послуг, наше обслуговування та гарна якість виконаних робіт.