Встановлення кульового крану у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Тернополі

Відгуки по встановленню кульових кранів у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система водопостачання в різному приміщенні передбачає потребу в застосуванні запірної арматури, необхідної для надання функції викл/вкл воду.

Досить популярним для даних можливостей механізмом вважається кульовий кран, що відрізняється від інших сантехнічних пристроїв своєю простотою, тривалим періодом роботи й хорошою надійністю.

Хоча установка кульового крана на пластикову трубу або на трубу з іншого матеріалу не буде досить складним завданням, проте довірити таку роботу необхідно кваліфікованому професіоналові. Правильна підготовка вважається запорукою успіху грамотної установки запірної арматури, сюди входить перевірка вихідного різьблення, при необхідності її самостійна нарізка, підбір надійного кульового крана.

Дізнатися, чи правильно була проведена установка кульового крана на металопластикову трубу, досить легко: в тому випадку, коли в процесі роботи була допущена похибка, стануть помітні такі негативні наслідки, як протікання й некоректне регулювання напору. Тим, хто хотів би самостійно виконати таке завдання, або ж довірити її незнайомому майстру, важливо не забувати про можливість найгіршого результату - неполадки пристосування.

Щоб не допустити якихось сюрпризів і сто відсотків знати, що кульовий кран був встановлений в рамках необхідних правил і норм, вам слід звертатися в Master911. Досвідчений сантехнік моментально прибуде до вас, надійно виконає необхідну роботу.

Сервіс Master911: оперативна установка кульового крана на стояк

Наші професіонали мають значний досвід в цьому, вони виберуть необхідний для конкретної труби з будь-якого матеріалу кран і нададуть безперебійну та надійну експлуатацію пристрою.

При подачі замовлення наші менеджери зададуть клієнту ряд потрібних питань про тип крана, потреби в демонтажі, нарізці або калібруванні труби, матеріал труби.

В тому випадку, коли на основі даних, озвучених клієнтом, стане зрозумілий обсяг майбутніх робіт, то такого роду послуга є стандартною, і її ціна буде озвучена відразу. Коли для виявлення масштабу необхідних робіт буде потрібен безпосередній огляд професіонала, тоді ціна буде порахована ним уже на місці. При цьому ми зможемо вас запевнити, що вона буде точно збігатися з тією, яка є в нашому прайсі.

Звертаючись в наш сервіс, ви, безсумнівно, можете бути впевнені в:

  • швидкому приїзді майстра на об'єкт;
  • отриманні даних про ціну майбутньої роботи та професійної консультації;
  • високій якості виконаної роботи - установки кульового крана на трубу або батарею;
  • можливості залишити заявку 24 на 7.

Наші фахівці завжди акуратні та доброзичливі, вони досить відповідально ставляться до роботи, не вживають мати й не курять на місці роботи.

Переваги звернення до Мастер911

З сумнівними сантехніками ми не працюємо, безсумнівно кожен фахівець набуває допуск до обслуговування замовників після перевірки документів, успішного складання іспиту та спеціального навчання. Але, якщо ви раптом знайшли якусь помилку в роботі або ж були змушені зіткнутися з негідною поведінкою, то ви завжди зможете розраховувати на негайну допомогу у розв'язанні виниклої суперечки. Вам всього лише треба звернутися в службу нашої підтримки.

Про яку б послугу ми не говорили: установку пристрою на пластикову трубу або про будь-яку іншу, за якість своєї роботи наші професіонали беруть абсолютну відповідальність. Оплатити послуги сантехніка можливо готівкою або безготівково.

Вартість установки кульового крана

Ми бажаємо, щоб наше ціноутворення стало абсолютно прозорим та зрозумілим будь-якому замовнику. Тому в нашому прайс-листі прописана вартість різних стандартних робіт (без урахування ціни запасних частин і витратних матеріалів, витрат на авто). Для забезпечення взаємовигідних умов для замовників ми завжди готові дати попередню консультацію та озвучити ціну необхідної послуги. Часто вона залишиться незмінною.

Виклик майстра у Тернополі додому по Тернопільській області

Приймаємо заявки в м. Тернопіль

Якщо вас цікавить оперативна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або будь-яка інша послуга сантехніка й ви проживаєте в м. Тернопіль, вже через 3 години після розгляду заявки майстер зможе виїхати на об'єкт.

Надаємо послуги в передмісті Тернополя

Для клієнтів, які живуть в передмісті Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), очікування сантехніка складе чотири-п'ять годин.

Master911 розпоряджається перевіреними майстрами майже у всіх містах Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці). Завдяки чому замовники, які живуть у віддалених пунктах, можуть сподіватися на оперативний візит майстра в день подання замовлення та на велике скорочення автовитрат.

Дуже рідко, через високу завантаженість, приїзд фахівця переноситься на один день. Але про це вас обов'язково попередять.

В разі, якщо вас цікавить якісна установка кульового крана, ціна якої вас здивує, телефонуйте в маркетплейс Master911. Ми можемо відповідально пообіцяти, що швидкість надання послуг, рівень нашого обслуговування та бездоганна якість виконаних робіт вам стовідсотково сподобаються.