Встановлення кульового крану у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Цінові пропозиції по встановленню кульових кранів від найкращих майстрів у Мукачеві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 7 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Мукачеві

Відгуки по встановленню кульових кранів у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система водопостачання в будь-якому приміщенні включає потребу в застосуванні запірної арматури, обов'язкової для надання можливості вкл/викл воду.

Найпопулярнішим пристроєм вважається кульової кран, що відрізняється від численних пристроїв технічною простотою, довговічністю та відмінною надійністю.

Хоча установка кульового крана на пластикову трубу не є чимось складним, цю роботу радимо довірити кваліфікованому спеціалісту, який володіє практичними навичками. Підготовка є запорукою успіху грамотного монтажу запірної арматури, сюди входить перевірка якості різьблення, в разі потреби її нарізка, вибір оптимального крана.

Дізнатися, чи якісно була проведена установка крана на металопластикову трубу, нескладно: коли при роботі була допущена помилка, тоді стануть помітні такі наслідки, як протікання та несправне регулювання напору. Тим, хто хоче своїми руками здійснити дану відповідальне завдання, або ж доручити її неперевіреній людині, яка не надасть гарантій на свою роботу, треба почути про ймовірність неприємного наслідку - неполадки пристрою, або ж його зриву.

Щоб на сто відсотків розуміти, що сантехнічний пристрій був встановлений надійно, згідно з усіма інструкціями, вам радимо звертатися в сервіс Мастер911. Грамотний майстер швидко приїде до вас, недорого та якісно виконає необхідну роботу.

Маркетплейс Мастер911: надійна установка кульового крана на стояк

Наші професіонали мають тривалий досвід в такій роботі, вони виберуть необхідний для конкретної труби кран і забезпечать безпроблемну експлуатацію пристрою.

У процесі розгляду заявки наші менеджери поставлять клієнту кілька уточнювальних питань про потреби в демонтажі, особливості крана, матеріал трубопроводу, нарізку або ж калібрування труби.

Якщо на підставі інформації, озвученої замовником буде зрозумілий перелік робіт, ця послуга буде стандартною, і її вартість буде названа точно. А якщо для з'ясування потрібних робіт знадобиться безпосередній огляд професіонала, то вартість буде відома вже на місці. Причому ми гарантуємо, що вона буде збігатися з тією, що прописана в прайс-листі сервісу побутових послуг Мастер911.

Звертаючись в наш сервіс послуг, будьте точно впевнені у:

 • наданні консультації та даних про вартість майбутньої послуги;
 • вищій якості наданої послуги - установки кульового крана на батарею;
 • оперативному виїзді професіонала на місце;
 • подачі заявки цілодобово, без вихідних.

Наші майстри завжди виховані та охайні, вони дуже відповідальні, не курять на робочому місці й не вживають лайку.

Переваги звернення до маркетплейса Мастер911

Ми не маємо справи з некваліфікованими майстрами, неодмінно кожен наш фахівець отримує допуск до обслуговування замовників виключно після перевірки документів та проходження навчання. Але в тому випадку, коли ви все-таки виявили якусь помилку в роботі, або ж зіткнулися з грубою поведінкою, то можете розраховувати на допомогу у розв'язанні будь-якого конфлікту. Зателефонуйте в службу підтримки нашого сервісу.

За надійність наданої послуги наші сантехніки беруть абсолютну відповідальність, а також надають гарантію, будь то монтаж крана на металопластикових труб або якась інша послуга. Оплатити послуги фахівця можливо готівкою або безготівковим переказом.

Яка ціна монтажу пристрою?

Ми хочемо, щоб наше ціноутворення було абсолютно прозорим і зрозумілим кожному клієнту. Саме тому в нашому прайсі вказана вартість стандартних послуг (без урахування ціни запчастин і витратних матеріалів, а також автовитрат). Для гарантії зручних умов співпраці з нами, ми в будь-який час можемо запропонувати грамотну консультацію, а також оголосити вартість потрібної послуги. Зазвичай вона залишається незмінною.

Виклик сантехніка у Мукачеві з виїздом по Закарпатській області

Приймаємо замовлення в м. Мукачево

Якщо вас цікавить швидка установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж інша послуга, а ви живете в межах м. Мукачево, вже через 3 год з моменту прийому замовлення майстер прибуде до вас.

Працюємо в передмісті Мукачева

Для замовників, які живуть в передмісті Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), період очікування приїзду професіонала складе трохи довше - приблизно, чотири-п'ять годин.

Ми маємо у своєму розпорядженні власних перевірених майстрів практично у всіх містах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Тому, замовники, які проживають в далеких регіонах, можуть розраховувати на швидкий приїзд фахівця в день розгляду заявки.

Зрідка через значну завантаженість, виїзд майстра переноситься на 1 день. Але про це вас попередять ще на етапі прийому заявки.

В тому випадку, якщо вам необхідна оперативна установка кульового крана, ціна якої вас неодмінно здивує, телефонуйте в Мастер911. Ми запевняємо, що терміновість надання послуг, відмінна якість роботи й наше обслуговування вам сподобаються.