Встановлення раковини у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Мукачеві

Відгуки по встановленню раковин у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні на ринку представлено значне різноманіття видів раковин, при цьому етапи монтажу у них загальні:

 1. насамперед підшукують вдале місце для установки раковини та її висоту, здійснюють розмітку, з урахуванням її параметрів, ставлять кронштейни;
 2. закріплюють умивальник і змішувач;
 3. підключають раковину до труби;
 4. під'єднують до каналізаційної системи: встановлюють трубу та здійснюють попередній злив води;
 5. тестують пристрій на працездатність.

Матеріали виготовлення умивальників, їх плюси та мінуси

Найважливіший аспект, який впливає на зручність конструкції, - матеріал виробництва. Сьогодні виробники надають великий асортимент раковин з таких матеріалів:

 • Сталь. У великому асортименті сучасних мийок є найрізноманітніші за дизайном моделі, зроблені з нержавіючої сталі, до складу якої включені нікель і хром. Вони не потребують серйозного догляду та славляться великим терміном роботи;
 • Скло. Мийки зі скла виглядають надзвичайно красиво, проте й ціна не маленька. Моделі виробляються з особливого дуже міцного матеріалу, це робить їх надійними та довговічними. Їх значним мінусом є потреба в частому догляді;
 • Камінь штучний. Часто можна знайти мийку з акрилового каменю. За своїм виглядом і властивостями вони дуже схожі з умивальниками з натурального каменю. До плюсів виробів зі штучного каменю відносять зовсім легку вагу, зносостійкість, гігієнічність і простоту в підключенні;
 • Камінь натуральний. Раковини з натурального каменю відрізняються надійністю, легкістю в догляді, відмінною стійкістю до появи грибка, солідним зовнішнім виглядом і високою екологічністю;
 • Кераміка. Найчастіше виготовляються безпосередньо керамічні раковини. Її якісніша варіація - фарфор, недорога - сантехнічний фаянс. Керамічні умивальники відрізняються привабливістю, простотою в догляді, надійністю, при цьому з ними треба бути обережними через характерну для цього матеріалу крихкість.

Види моделей та особливості їх монтажу

Досить відомими видами умивальників, серед випущених всілякими фірмами виробниками, вважаються:

 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, необхідно спочатку підготувати стільницю: упевнитися в точному збігу зливу мийки з отвором в стільниці. Якщо умивальник в повному обсязі прилягає до основи, потрібно скористатися прозорим герметиком;
 • Підвісні або консольні. Дані раковини, незалежно від їх форми та розмірів, відомі легкістю монтажу. До стіни їх закріплюють за допомогою кронштейнів;
 • З напівп'єдесталом. У цьому випадку опора закріплюється до стіни й не торкається підлоги. У кріпленні такого умивальника треба простежити, щоб злив знаходився на певній висоті;
 • Вбудовувані. Привабливість, найважливішим чином внаслідок приховування комунікацій, залишається перевагою вбудованих в стільницю тумби або ж столу умивальників. Підключення до водопроводу проводиться так само, як і з іншими різновидами умивальників, різниця спостерігається тільки на етапі кріплення чаші;
 • З п'єдесталом. Подібні моделі відрізняються присутністю конструкції, куди ставиться чаша - п'єдесталу. Внаслідок прихованих труб, раковини подібного виду виглядають досить красиво. Монтаж такої мийки повинен проводитися на абсолютно рівну підлогу.

Популярні помилки в ході установки раковини у ванній

Не дивлячись на те, що установка раковини не складна робота, людьми, які довірили її недосвідченій особі або ж зважилися на самостійне здійснення цього, як правило, допускається безліч помилок. Їх наслідком може стати поява протікання, а також травм унаслідок обвалу недостатньо професійно встановленої мийки.

Часті помилки та їх результати:

 • Зрив різьби. Буде необхідно міняти елементи кріплення;
 • Надмірне затягування кріплень (в результаті чаша може тріснути) або ж сифона;
 • Нерівність монтажу раковини. Під час монтажу рекомендується дивитися не на стики плитки, а використовувати рівень для перевірки горизонтальності;
 • Місце між чашею мийки та стіною. Щоб не траплялося патьоків на стінці, рекомендується змастити стик герметиком;
 • Установка нового умивальника на попередні кріплення. Результат - квола фіксація пристосування, а також ризик падіння.

Щоб уникнути цих помилок під час монтажу мийки, потрібно звертатися в сервіс послуг Master911. Наші майстри моментально виїдуть додому та бездоганно здійснять потрібну послугу.

Маркетплейс Мастер911: швидка установка умивальників

Наші фахівці відрізняються багатим практичним досвідом в підключенні мийок з різних матеріалів і будь-яких типів, оскільки постійно виконують таку роботу. При розгляді заявки ми поставимо клієнту пару питань про сантехнічне обладнання й місце установки. На основі точних відповідей ми завжди готові зорієнтувати в ціні роботи та дати консультацію.

Коли з замовлення клієнта спектр необхідних робіт однозначно зрозумілий, то послуга є стандартною, і її ціна буде порахована точно.

Якщо зі слів замовника непросто виявити перелік робіт, вартість послуги буде порахована сантехніком тільки на місці, після очного огляду. Однак вона буде повністю збігатися з тією, що є в прайс-листі.

Прийнявши рішення зателефонувати в Мастер911, ви зможете стовідсотково не сумніватися у:

 • оперативному приїзд до вас фахівця;
 • високій якості монтажу мийки;
 • отриманні грамотної консультації;
 • можливості здійснити замовлення цілодобово.

Сантехніки маркетплейса Мастер911 не тільки мають належну кваліфікацію, але ще й приємні, дуже відповідальні та ввічливі. Вони не курять, неодмінно прибирають своє робоче місце й не вживають лайливі вирази.

Які плюси звернення в Master911?

Немає найменшого ризику зіткнутися з наслідками запрошення до себе незнайомого сантехніка, який здатний поводитися неадекватно, затягне роботу на довгий термін або ж виявиться не мають відповідної кваліфікації. Майстри сервісу послуг Master911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, обов'язкове навчання та успішне складання іспиту. І тільки після всього цього вони допускаються до роботи.

Якщо раптом ви помітили помилку, яку зробив майстер, ви можете повідомити про це в службу підтримки Мастер911. Ми надамо швидку допомогу у врегулюванні ситуації, що виникла.

Всі наші фахівці покладають на себе відповідальність за якість виконаних робіт. Коли установка умивальника з тумбою або інша сантехнічна робота буде успішно завершена, вам нададуть акт виконаних робіт. Розрахунок можна провести безготівково або готівкою на місці.

Ціна установка мийки

Вартість всіх стандартних послуг (без урахування ціни видаткових матеріалів і додаткових запчастин і транспортні витрати) прописана в прайсі маркетплейса Master911. Ось чому кожен замовник зможе замовити будь-яку послугу та отримати професійну консультацію й інформацію про суму майбутньої роботи. Якщо мова про встановлення раковини у ванній, ціна буде порахована, після того, як клієнт відповість на кілька запитань про тип сантехніки, специфіку розміщення та її матеріал. Зазвичай озвучена відразу вартість не змінюється.

Виклик сантехніка у Мукачеві з виїздом по Закарпатській області

Приймаємо заявки в м. Мукачево

Для клієнтів, які проживають в межах м. Мукачево, період очікування майстра буде приблизно три години після замовлення.

Приймаємо заявки в передмісті Мукачева

Якщо ви проживаєте, наприклад в передмісті Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), то очікування прибуття професіонала займе трохи більше часу - не більше 4-5 год.

Надаємо послуги по Закарпатській області

Ми маємо у своєму розпорядженні професійних майстрів в більшості міст Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Через що клієнти, які живуть у віддалених областях, мають можливість чекати сантехніка для установки раковини в стільницю або ж інших послуг в день прийому заявки. Додатковий плюс - економія на дорозі. В особливих випадках, приїзд майстра може відкластися на наступний день.

Потрібна якісна та швидка установка раковини у ванній, вартість якої вас приємно здивує, установка тумби під раковину або будь-яка інша професійна послуга фахівця? Звертайтеся в Master911, і ми можемо запевнити, що ви залишитеся задоволені рівнем нашого сервісу!