Встановлення газової колонки у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Стрию

Відгуки по встановленню газових колонок у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, сервісний супровід, налагодження, ремонт газового водонагрівача повинні здійснюватися тільки підготовленим, надійним (перевіреним) і досвідченим майстром, що має допуски до робіт з газовими пристроями. Підключення газової колонки повинно виконуватися з дотриманням прийнятих заходів пожежної безпеки (властивостям (негорючості) матеріалів, прилеглих до приладу поверхонь, відповідного перерізу повітропроводу, природної вентиляції й так далі).

Поетапні кроки монтування газових колонок:

 1. При потребі, демонтаж газового водонагрівача;
 2. Ревізія на наявність тяги у вентиляційному каналі;
 3. Попередня підготовка зони монтажу;
 4. Фіксація водонагрівача до стіни або меблів;
 5. Під'єднання до водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Підключення до димоходу;
 8. Випробування на герметичність стиків контуру колонки, а особливо - у зоні підключення до основної системи.

Виконавці сервісу побутових послуг Master911 володіють досвідом роботи з газовими колонками різних марок, виробників, моделей: Ферролі (Феролі / Ferroli), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Херманн (Hermann), Матрікс (Matrix), Міле (Miele), Демрад (Demrad), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Рока (Roca), Данко (Danko), Юнкерс (Junkers), Селена (Selena), Нескар (Neckar), Атон (Aton), Росс (Ross), Електролюкс (Electrolux), Астон (Aston), Бош (Bosch), Беретта (Берета / Beretta), Термо Альянс (Thermo Alliance), Львів, Термона (Thermona), Піраміда (Pyramida), Термолайн (Termoline), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), Крауф (Krauf), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вестен (Westen), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Роктерм (Rocterm), Діон (Dion), Еталон (Etalon), Нева (Neva), Саванна (Савана / Savanna), Іммергаз (Immergas), Мілла (Міла / Milla), Протерм (Protherm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Самсунг (Samsung), Мора (Mora), Термекс (Thermex), Атлантік (Atlantic), Новатек (Nova Tec), Термет (Termet), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Сакура (Sakura), Аміна (Amina) та інших.

Увага! Не користуйтеся пропозиціями сумнівних фахівців

Запрошуючи спеціаліста з "вулиці" для ремонту, підключення й установки газової колонки у Стрию, Ви сильно ризикуєте як справністю, цілісністю, працездатністю, гарантією обладнання, так і своїм здоров'ям і навіть життям своїх рідних та сусідів.

Виконавець неперевіреної кваліфікації не несе відповідальність за ваш агрегат, також вам не нададуть гарантійний талон та акт виконаних робіт.

Яким чином визначаються розцінки?

Ціна установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована прайсом, якого дотримуються виконавці нашого сервісу послуг. Такий спосіб відкидає можливість маніпулювати з тарифами.

Для визначення, до якого виду буде належати необхідна сервісна послуга - стандартна (базова) або нестандартна (нечасто зустрічається), нам слід поставити кілька важливих питань.

Стандартна (типова) послуга/проблема

Коли мова йде про типову сервісну послугу (або стандартну неполадку), як, наприклад, "вартість установки газової колонки", тоді точна ціна буде відома заздалегідь, ще до прибуття фахівця, вона незмінна й зафіксована.

Нестандартна (що рідко зустрічається) послуга/несправність (важко встановити)

При нестандартній послузі/неполадці непросто дізнатися завчасно масштаб необхідних майбутніх робіт, тому кошторис калькулюється техніком у результаті діагностичних робіт. Ми контролюємо й гарантуємо, що ціна зазвичай відповідає затвердженим прейскурантам.

Фінальна ціна послуги з демонтажу, перевірки, наладки, діагностики, монтажу газових колонок у Стрию виключно залежить від ступеня складності несправності, вартості на витратні матеріали й автотранспортних витрат.

Що отримують наші замовники?

Головні фактори сервісу Master911:

 • Швидкий приїзд фахівця (в основному, через 3 години після подачі заявки);
 • Акуратність, охайність виконавця й неодмінне прибирання місця роботи;
 • Надання гарантій на всі виконані послуги й замінені запчастини, а також акту про виконання робіт;
 • Приймання замовлень на виклик виконавця в режимі 24/7;
 • Компетентність, доброзичливе ставлення, ввічливість та пунктуальність майстрів;
 • Розумні, обґрунтовані й фіксовані тарифи;
 • Первинна консультація, зорієнтуємо в ціні робіт на стадії подачі заявки;
 • Зручний вид оплати послуг.

Додаткові фактори:

 • Широкий набір послуг в одному офісі. Ми здатні надати кваліфіковані побутові сервісні послуги в широкому профілі. Наші майстри прибувають на виклик для усунення різних несправностей, діагностики або технічного обслуговування (бойлера, кондиціонера, газового котла, пральної машини, холодильника, газової колонки тощо). Крім того, ви зможете замовити вивезення сміття, складання меблевих конструкцій, виконання електромонтажних, сантехнічних, будівельних і багатьох інших видів робіт. Сервіс Master911 дозволяє в різних ситуаціях звертатися за допомогою тільки до професійних, надійних, перевірених майстрів, щоб кожен раз не розшукувати нового виконавця на інших (іноді й сумнівних) порталах.
 • Досвід. Наш сервіс співпрацює виключно з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими приладами. При підписанні контракту про співпрацю ми проводимо тест на підготовленість, верифікуємо дані паспорта.
 • Виконання гарантійних умов. Беремо відповідальність за всі надані професіоналами сервісу послуги та встановлені в ході ремонту комплектуючі, деталі, запасні частини, про що свідчать гарантійні умови, які ми надаємо кожному клієнту.
 • Швидкість роботи. Залишивши заявку на будь-яку послугу (наприклад, установка, налагодження, перевірка проточного водонагрівача у Стрию, демонтаж/монтаж газової колонки у Стрию, ремонт проточного водонагрівача у Стрию і т. д.), наш замовник досить швидко отримує зв'язок з виконавцем, який знаходиться неподалік. Наша логістика дає можливість майстру приїхати протягом двох-трьох годин після оформлення заявки.

Як викликати майстра з установки проточного водонагрівача у Стрию додому?

 1. Зробіть заявку. Прямо на нашому сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на основні уточнювальні питання. На основі прийнятих додаткових відомостей про вашу техніку та необхідні сервісні послуги ми готові надати попередню консультацію та можемо зорієнтувати за ціною ремонтних, інсталяційних, монтажних, налагоджувальних робіт ще до прибуття виконавця на виклик.
 3. Надання послуг. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення замовлення фахівець приїжджає за вказаною адресою. Приблизна тривалість проведення ремонтних робіт - 1-2 години.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного майстра у Стрию і Львівській області

Якщо Вам потрібна установка газових колонок у Стрию професійно, надійно, недорого й оперативно, телефонуйте в сервіс послуг професійних майстрів Master911.

Виїзд в передмістя Стрия

На приїзд майстра в передмістя Стрия може знадобитися трохи більше часу - приблизно 5-6 годин.

Ми виїжджаємо по Львівській області

У переважній більшості селищ, міст, сіл Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) у нас є досвідчені, підготовлені, перевірені виконавці, завдяки чому на прихід майстра можна розраховувати в той же день, коли оформили замовлення.

Виїзд по Стрию

Тим людям, які проживають в межах міста Стрия, можна чекати прибуття кваліфікованого виконавця з допуском до виконання такого виду робіт уже через 3-4 години після подачі заявки.

Звертайтеся в сервіс послуг технічних фахівців Master911. Чекаємо на ваш дзвінок! Виконавці надають гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Стрию. Додатковий плюс - досить низька й фіксована ціна установки побутового обладнання.