Встановлення газової колонки у Запоріжжі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Запоріжжі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Запоріжжі

Відгуки по встановленню газових колонок у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, сервісне обслуговування, налагодження, ремонт проточного водонагрівача може здійснюватися обов'язково надійним (перевіреним), кваліфікованим та досвідченим майстром, що має допуск до робіт з газовими пристроями. Монтаж газових колонок у Запоріжжі повинен виконуватися з дотриманням встановлених ПБ (природної вентиляції, належного діаметру газоходу, властивостей (вогнестійкості) матеріалів, що прилягають до колонки поверхонь тощо).

Етапи монтування газової колонки:

 1. При необхідності, розбирання газових колонок;
 2. Процедура перевірки щодо наявності тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка місця монтування;
 4. Кріплення водонагрівача до стіни або меблів;
 5. Підключення до спільного водопроводу;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою газового шлангу;
 7. Приєднання до повітропроводу;
 8. Контроль герметичності всіх з'єднань контуру водонагрівача, а також на ділянці підключення до загальної системи.

Майстри сервісу побутових послуг Master911 мають досвід роботи з проточними водонагрівачами різних виробників, моделей, марок: Атлантик (Atlantic), Кайзер (Kaiser), Вестен (Westen), Термекс (Thermex), Рока (Roca), Росс (Ross), Нева (Neva), Діон (Dion), Новатек (Nova Tec), Міле (Miele), Рода (Roda), Електролюкс (Electrolux), Роктерм (Rocterm), Арістон (Ariston), Грандіні (Grandini), Еталон (Etalon), Матрікс (Matrix), Нескар (Neckar), Астон (Aston), Юнкерс (Junkers), Мілла (Міла/Milla), Атон (Aton), Ферролі (Феролі/Ferroli), Данко (Danko), Іммергаз (Immergas), Гореньє (Gorenje), Саванна (Савана/Savanna), Аміна (Amina), Зануссі (Занусі/Zanussi), АЕГ (AEG), Термолайн (Termoline), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Samsung (Samsung), Термет (Termet), Піраміда (Pyramida), Беретта (Берета/Beretta), Аквахіт (Aquaheat), Херманн (Hermann), Крауф (Krauf), Сакура (Sakura), Термона (Thermona), Демрад (Demrad), Мора (Mora), Протерм (Protherm), Вісманн (Вісман/Viessmann), Бош (Bosch), Селена (Selena) та інших.

Увага! Не користуйтесь пропозиціями підозрілих майстрів

Запрошуючи спеціаліста з вулиці для ремонту, встановлення газової колонки у Запоріжжі, Ви сильно ризикуєте не лише гарантією, справністю, цілісністю, працездатністю обладнання, а й своїм здоров'ям і навіть життям своїх близьких та сусідів.

Технік спірної кваліфікації не може взяти гарантійну відповідальність на себе за ваш пристрій, так само ви не отримаєте акт про виконання робіт та гарантійний талон.

Як складаються розцінки?

Ціна встановлення газової колонки на рівні середньоринкової зафіксована в прайсі, яким керуються виконавці нашого сервісу побутового ремонту. Такий метод унеможливлює маніпулювання з розцінками.

Для визначення, до якого типу буде належати потрібна послуга: нестандартна (незвичайна) або стандартна (типова), ми завжди ставимо кілька деталізуючих питань.

Нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (неможливо розрахувати)

У послузі/несправності, що рідко зустрічається, складно встановити попередньо об'ємність необхідних майбутніх робіт, отже, кошторис розраховується майстром після закінчення обстеження. Ми гарантуємо, що вона завжди відповідає затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/поломка

Коли мова ведеться про базову сервісну послугу (або несправність, що часто зустрічається), як, наприклад, "вартість установки газової колонки", отже, точна розцінка відома попередньо, ще до прибуття фахівця, вона фіксована та постійна.

Кінцева вартість послуги з діагностики, налагодження, перевірки, демонтажу, монтажу газових колонок може залежати від ціни на витратні матеріали, транспортних витрат та ступеня складності несправності.

Які переваги Ви матимете?

Основні та важливі досягнення нашого сервісу послуг:

 • Надання гарантій на замінені запчастини та всі надані послуги, до того ж акта виконаних робіт;
 • Підготовленість, ввічливість, доброзичливе ставлення та пунктуальність наших майстрів;
 • Подання замовлень на виклик техніка в режимі 24/7;
 • Невеликі, фіксовані та обґрунтовані розцінки;
 • Швидкий прихід майстра (як правило, через три години після подання заявки);
 • Зручний спосіб оплати послуг;
 • Охайність, акуратність техніка та неодмінне прибирання свого робочого місця;
 • Первинна інформація та консультація, зуміємо зорієнтувати за ціною робіт під час подання заявки.

Додаткові плюси:

 • Швидкість виконання замовлення. Залишивши замовлення на будь-яку сервісну послугу (як, наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Запоріжжі, ремонт водонагрівача у Запоріжжі, налагодження, встановлення газових колонок у Запоріжжі тощо), наш замовник досить швидко отримає контактні дані майстра, який знаходиться зараз досить близько. Логістика нашого побутового сервісу дає можливість майстру для приїзду протягом 2-3 годин після складання заявки.
 • Виробничий досвід. Наш сервіс співпрацює тільки з досвідченими майстрами, які мають допуск до газових робіт. Перед початком співпраці ми проводимо тест на підготовленість, верифікуємо паспортні дані.
 • Всі побутові послуги в єдиному офісі. Ми пропонуємо професійні побутові сервісні послуги в широкому профілі. Наші техніки виїжджають за адресами для усунення різних несправностей, діагностики або технічного обслуговування (бойлера, пральної машини, холодильника, газового котла, газової колонки, кондиціонера тощо). Крім того, можна замовити вивіз сміття, збирання меблів, проведення сантехнічних, електромонтажних, будівельних та багатьох інших видів робіт. Наш сервіс послуг дозволяє в різних ситуаціях звертатися за допомогою виключно до перевірених, надійних, професійних майстрів, щоб щоразу не відшукувати нового виконавця на різних (іноді й сумнівних) інтернет-сторінках.
 • Виконання гарантійних зобов'язань. Прийняття на себе відповідальності за всі надані майстрами побутового сервісу послуги та замінені в процесі налагодження деталі, запасні частини, комплектуючі визнають наші гарантійні умови, які ми надаємо кожному замовнику.

Як замовити виклик фахівця зі встановлення газових колонок у Запоріжжі додому?

 1. Оформіть замовлення. Прямо на веб-сайті або зателефонувавши за телефоном.
 2. Дайте відповіді на ряд важливих додаткових питань. На підставі отриманих додаткових даних про вашу техніку та необхідні сервісні послуги ми надамо первинну консультацію і можемо визначитися за ціною майбутніх робіт ще до прибуття виконавця додому.
 3. Надання послуг. Орієнтовно протягом трьох годин після оформлення заявки технік виїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість виконання ремонту - від однієї години до двох.

Наші фахівці працюють у Запоріжжі та по Запорізькій області

Якщо Ви цікавитеся підключенням газової колонки у Запоріжжі оперативно, професійно, надійно та недорого, телефонуйте у сервіс послуг надійних фахівців Master911.

Виїзд по Запорізькій області

У більшості сіл, міст, селищ області (Запоріжжя, Гуляйполе, Вільнянськ, Приморськ, Бердянськ, Дніпрорудне, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Василівка, Молочанськ, Токмак, Мелітополь, Пологи, Чернігівка, Степногірськ, Балабине, Кушугум, Малокатеринівка, Комишуваха, Михайлівка, Веселе, Мирне, Приазовське, Якимівка, Кирилівка, Кам'яне) у нас є підготовлені, досвідчені, перевірені техніки, тому на приїзд майстра можна сподіватися того ж дня, коли подали заявку.

Виїзд спеціаліста до приміських селищ Запоріжжя

На прибуття майстра до передмістя Запоріжжя (Балабине, Малокатеринівка, Григорівка, Біленьке, Новоолександрівка, Розумівка, Приморське, Богатирівка, Матвіївка, Михайлівка), можливо, знадобиться часу трохи більше - приблизно 4-6 годин.

Виїзд містом у Запоріжжі

Тому, хто живе в районах міста Запоріжжя, потрібно очікувати приїзду досвідченого фахівця з допуском до виконання такого виду діяльності вже через 3-4 години після подачі замовлення.

І додатковий плюс - постійна та досить низька ціна установки побутових агрегатів. Звертайтеся до сервісу перевірених фахівців Master911. Чекаємо на ваш дзвінок! Виконавці видають гарантійні зобов'язання щодо монтажу газової колонки у Запоріжжі.