Встановлення газової колонки у Чернігові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернігові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Чернігові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Чернігові

Відгуки по встановленню газових колонок у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, ремонт, сервісне обслуговування, налагодження газової колонки повинна здійснюватися тільки досвідченим, надійним (перевіреним) та грамотним техніком, що має допуски до робіт з газовим обладнанням. Підключення газової колонки повинно здійснюватися за дотримання прийнятих стандартів ПБ (відповідного перерізу повітроводу, якості (вогнестійкості) матеріалів, що примикають до колонки поверхонь, природної вентиляції тощо).

Етапи монтування проточного водонагрівача:

 1. При необхідності розбирання газового водонагрівача;
 2. Процедура перевірки на наявність тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка місця монтування;
 4. Закріплення водонагрівача до стіни або меблів;
 5. Підключення до спільного водопроводу;
 6. Підключення газового шлангу;
 7. Підключення до повітропроводу;
 8. Перевірка герметичності всіх стиків контуру водонагрівача, а також у місці врізання в загальну систему.

Техніки нашого сервісу мають досвід роботи з проточними водонагрівачами різних марок, виробників, моделей: Вісманн (Вісман/Viessmann), Samsung (Samsung), Атлантик (Atlantic), Піраміда (Pyramida), Термекс (Thermex), Мора (Mora), Нева (Neva), Мілла (Міла/Milla), Термет (Termet), Електролюкс (Electrolux), Новатек (Nova Tec), Зануссі (Занусі/Zanussi), Аквахіт (Aquaheat), Селена (Selena), Кайзер (Kaiser), Іммергаз (Immergas), Діон (Dion), Беретта (Берета/Beretta), Астон (Aston), Арістон (Ariston), Демрад (Demrad), Роктерм (Rocterm), Термолайн (Termoline), Грандіні (Grandini), Юнкерс (Junkers), Сакура (Sakura), Гореньє (Gorenje), Данко (Danko), Крауф (Krauf), Рока (Roca), Мілі (Miele), Вестен (Westen), Нескар (Neckar), Герман (Hermann), Матрікс (Matrix), АЕГ (AEG), Бош (Bosch), Ферролі (Феролі/Ferroli), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Рода (Roda), Саванна (Савана/Savanna), Термона (Thermona), Росс (Ross), Протерм (Protherm), Атон (Aton), Аміна (Amina), Еталон (Etalon) та інших.

Зверніть увагу! Радимо не користуватися послугами підозрілих спеціалістів

Запрошуючи майстра з "вулиці" для підключення, ремонту та встановлення газових колонок у Чернігові, Ви ризикуєте як справністю, гарантією, працездатністю, цілісністю агрегату, так і здоров'ям та життям сусідів та своїх близьких.

Майстер сумнівної кваліфікації не несе відповідальності за ваш агрегат, так само ви не матимете акт виконаних робіт, як і гарантії.

Як визначаються розцінки?

Вартість установки газової колонки на рівні середньоринкової, затверджена прейскурантом, якого дотримуються виконавці нашого сервісу домашнього ремонту. Такий аспект не допускає можливості маніпуляцій із розцінками.

Для визначення, до якого типу буде ставитися сервісна послуга, що цікавить: нестандартна (дуже рідко зустрічається) або стандартна (типова), нам бажано поставити кілька уточнювальних питань.

Стандартна (базова) послуга/несправність

Коли йдеться про базову сервісну послугу (або звичайну несправність), як, наприклад, "ціна встановлення газової колонки", то точна вартість відома заздалегідь, ще до приїзду техніка, вона незмінна та зафіксована.

Так звана нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (непросто розрахувати)

У нестандартній послузі/поломці неможливо встановити заздалегідь об'ємність необхідних майбутніх робіт, тому кошторис калькулюється техніком по завершенні діагностики. Ми гарантуємо, що вона буде відповідати затвердженому прайсу.

Остаточна ціна послуги з демонтажу, налагодження, перевірки, діагностики, монтажу газових колонок у Чернігові безпосередньо залежить від автотранспортних витрат, вартості на розхідники та виду поломки.

Що отримують клієнти нашого сервісу?

Основні досягнення нашого сервісу домашнього ремонту:

 • Можливість вибрати спосіб оплати послуг;
 • Компетентність, пунктуальність, доброзичливе ставлення та ввічливість наших виконавців;
 • Видання гарантій на всі виконані послуги та замінені запасні частини, а також акта про виконання робіт;
 • Первинна інформація та консультація, зорієнтуємо за ціною робіт у процесі прийому заявки;
 • Графік оформлення замовлень на виклик техніка в режимі 24/7;
 • Невеликі, обґрунтовані та фіксовані розцінки;
 • Екстренний виїзд майстра (як правило, через три години після оформлення замовлення);
 • Охайність, акуратність виконавця та обов'язкове прибирання свого робочого місця.

Не менш важливі переваги:

 • Виробничий досвід. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими фахівцями, які мають допуск до газових робіт. Перед співпрацею ми приймаємо тест на компетентність, верифікуємо паспортні дані.
 • Швидкість роботи. Заповнивши замовлення на будь-яку сервісну послугу (наприклад, ремонт проточного водонагрівача у Чернігові, встановлення, налагодження, перевірка водонагрівача у Чернігові, демонтаж/монтаж газової колонки у Чернігові тощо), наш замовник досить швидко отримує прямий контакт із виконавцем, який опиниться зараз поблизу. Наша логістика дозволяє фахівцеві з'явитися протягом двох-трьох годин після подання заявки.
 • Широкий набір послуг в одному місці. Ми здатні надати професійні побутові послуги. Наші техніки виїжджають додому для усунення несправностей різного виду, технічного обслуговування або діагностики (пральна машина, холодильник, газова колонка, кондиціонер, бойлер, газовий котел тощо). Також можна оформити заявку на збирання меблів, вивезення побутових відходів (сміття), проведення електромонтажних, сантехнічних, будівельних та інших видів діяльності. Наш сервіс дозволяє в різних ситуаціях звертатися за допомогою тільки до перевірених, надійних, професійних технік замість того, щоб щоразу шукати виконавця на інших (іноді й підозрілих) сайтах.
 • Виконання гарантійних умов. Беремо відповідальність за всі надані майстрами сервісу послуги та встановлені в процесі ремонтних робіт запасні частини, комплектуючі, деталі, про що свідчать гарантійні умови, які ми надаємо кожному клієнту.

Як замовити виклик фахівця зі встановлення проточного водонагрівача у Чернігові додому?

 1. Оформіть заявку. Безпосередньо на веб-сайті або зв'язавшись з нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних додаткових питань. На підставі прийнятих додаткових відомостей про вашу апаратуру та сервісні послуги, що цікавлять, ми надамо первинну консультацію і зможемо визначитися за вартістю необхідних робіт ще до приїзду майстра.
 3. Надання сервісних послуг. В середньому через 3 години після оформлення заявки майстер виїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонту - від однієї години до двох.

Фахівці Master911 працюють у Чернігові та по Чернігівської області

Коли Вас зацікавить встановлення газової колонки у Чернігові професійно, надійно, недорого та оперативно, телефонуйте у сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд майстра Чернігову

Усім Замовникам, які мешкають в районах міста Чернігова, потрібно очікувати приїзду кваліфікованого техніка з допуском до виконання такого виду робіт вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Виїзд виконавця по Чернігівській області

У багатьох селищах, селах, містах області (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське) у нас є підготовлені, досвідчені, перевірені фахівці, тому на приїзд майстра Ви зможете сподіватися у день подачі замовлення.

Виїзд майстра до передмістя Чернігова

На прихід техніка в передмістя Чернігова (Количівка, Іванівка, Анисів, Трисвятська Слобода, Жавинка, Полуботки, Деснянка, Кошівка, Киїнка, Старий Білоус, Павлівка, Новоселівка, Новий Білоус), можливо, знадобиться часу трохи більше - близько 4-6 годин.

Звертайтеся до нашого сервісу! І додатковий плюс – досить низька та постійна ціна установки газових агрегатів. Фахівці надають гарантійні зобов'язання щодо монтажних робіт проточного водонагрівача у Чернігові.