Встановлення газової колонки у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по встановленню газових колонок від найкращих майстрів у Дрогобичі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Дрогобичі

Відгуки по встановленню газових колонок у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійна установка, налагодження, ремонт, сервісний супровід газового водонагрівача може виконуватися виключно досвідченим, надійним (перевіреним) і підготовленим майстром, що володіє допуском до газових робіт. Підключення газової колонки має проводитися з дотриманням прийнятих нормативів пожежної безпеки (якості (негорючості) матеріалів, прилеглих до колонки поверхонь, відповідного діаметру газоходу, природної вентиляції й т. д.).

Поетапні кроки монтування газових колонок:

 1. При потребі, демонтаж проточного водонагрівача;
 2. Процедура перевірки на наявність тяги у вентиляційній системі;
 3. Підготовка зони установки;
 4. Фіксація водонагрівача до стіни або меблів;
 5. Під'єднання до загального водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Підключення до димоходу;
 8. Контроль герметичності з'єднань газового контуру, а, крім того, на ділянці підключення до основної системи.

Виконавці нашого сервісу володіють досвідом роботи з газовими водонагрівачами різних марок, моделей, виробників: Бош (Bosch), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Нева (Neva), Беретта (Берета / Beretta), Арістон (Ariston), Мора (Mora), Сакура (Sakura), Роктерм (Rocterm), Термет (Termet), Атлантік (Atlantic), Росс (Ross), Астон (Aston), Львів, Грандіні (Grandini), Горенье (Gorenje), Крауф (Krauf), Термо Альянс (Thermo Alliance), Новатек (Nova Tec), Піраміда (Pyramida), Ферролі (Феролі / Ferroli), Вестен (Westen), Самсунг (Samsung), Протерм (Protherm), Термона (Thermona), Херманн (Hermann), Віссманн (Вісман / Viessmann), Юнкерс (Junkers), Аміна (Amina), Демрад (Demrad), Матрікс (Matrix), Іммергаз (Immergas), Селена (Selena), Данко (Danko), АЕГ (AEG), Термолайн (Termoline), Рода (Roda), Мілла (Міла / Milla), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Діон (Dion), Рока (Roca), Електролюкс (Electrolux), Еталон (Etalon), Саванна (Савана / Savanna), Кайзер (Kaiser), Аквахіт (Aquaheat), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термекс (Thermex), Атон (Aton), Зануссі (Занусі / Zanussi), Нескар (Neckar), Міле (Miele) та інших.

Зверніть увагу! Не користуйтеся пропозиціями сумнівних фахівців

Запрошуючи майстра з "вулиці" для підключення, ремонту, установки газової колонки у Дрогобичі, Ви ризикуєте не тільки цілісністю, гарантією, працездатністю, справністю обладнання, але й здоров'ям та життям сусідів і своїх рідних.

Виконавець неперевіреної кваліфікації ніколи не візьме гарантійну відповідальність за ваш водонагрівач, також ви не отримаєте гарантійний талон та акт виконаних робіт.

Яким чином формуються розцінки?

Ціна установки газової колонки середньоринкова, зафіксована в прайсі, яким керуються техніки сервісу послуг Master911. Такий варіант не допускає можливості маніпуляцій з цінами.

Щоб встановити, до якого типу відноситься необхідна послуга: стандартна (базова) або нестандартна (незвичайна), ми ставимо кілька важливих необхідних питань.

Стандартна (типова) послуга/несправність

Коли розмова йде про базові послуги (або стандартні неполадки), наприклад, "вартість установки газової колонки", точна розцінка визначається попередньо, ще до прибуття виконавця, вона фіксована й постійна.

Нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (важко розрахувати)

При нестандартній послузі/несправності неможливо розрахувати завчасно масштаб майбутніх робіт, отже, кошторис калькулюється спеціалістом після діагностичних робіт. Ми контролюємо й гарантуємо, що вона зазвичай відповідає затвердженому прайсу.

Кінцева ціна послуги з демонтажу, налагодження, діагностики, перевірки, монтажу газових колонок у Дрогобичі залежить від автотранспортних витрат, складності неполадки й вартості на витратні матеріали.

Які переваги Ви будете мати?

Головні досягнення нашого сервісу послуг:

 • Зручний спосіб оплати послуг;
 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані ціни;
 • Видача гарантій на всі виконані послуги та встановлені запасні частини, а також акту про виконання робіт;
 • Акуратність, охайність виконавця та ретельне прибирання свого робочого місця;
 • Первинна консультація, можемо зорієнтувати в ціні робіт на стадії оформлення замовлення;
 • Графік подачі заявок на виклик спеціаліста в режимі 24/7;
 • Компетентність, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення майстрів;
 • Швидкий приїзд майстра (в основному, через 3 години після оформлення замовлення).

Додаткові плюси:

 • Виконання гарантійних умов. Беремо на себе відповідальність за всі надані майстрами сервісу послуги та встановлені в ході ремонту запасні частини, комплектуючі, деталі, що засвідчують гарантії, що надаються кожному замовнику.
 • Швидкість виконання заявки. Заповнивши заявку на потрібну сервісну послугу (наприклад, установка, налагодження, перевірка газової колонки у Дрогобичі, ремонт газового водонагрівача у Дрогобичі, демонтаж/монтаж газової колонки у Дрогобичі і т. д.), наш клієнт досить швидко отримає прямий контакт з виконавцем, який виявиться недалеко. Наша логістика дозволяє майстру прибути протягом 2-3 годин після заповнення заявки.
 • Практичний досвід. Наш сервіс веде співробітництво тільки з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими пристроями. При укладенні договору про співпрацю ми проводимо іспит на компетентність, верифікуємо паспортні дані.
 • Всі побутові послуги в одному офісі. Ми пропонуємо професійні побутові послуги широкого профілю. Наші майстри приїжджають на виклик для усунення несправностей різного типу, діагностики або обслуговування (газової колонки, бойлера, котла, холодильника, пральної машини, кондиціонера тощо). Також можна замовити збірку меблів, вивіз сміття, проведення сантехнічних, електромонтажних, будівельних і багатьох інших видів діяльності. Сервіс Master911 дає можливість у кожному випадку звертатися за допомогою тільки до перевірених, надійних, професійних техніків, щоб кожен раз не розшукувати нового виконавця на інших (іноді й підозрілих) сайтах.

Як замовити виклик майстра з установки проточного водонагрівача у Дрогобичі?

 1. Подайте заявку. Прямо на сайті або зробивши дзвінок за контактним телефоном.
 2. Дайте відповіді на важливі уточнювальні питання. На основі отриманих додаткових даних про вашу апаратуру та потрібні послуги ми надаємо попередню консультацію та зможемо визначитися з ціною необхідних робіт ще до того, як прибуде виконавець.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно через 3 години після подачі замовлення технік прибуває за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість виконання ремонтних робіт - від півтори до двох годин.

Виклик надійного, пунктуального, досвідченого фахівця у Дрогобичі і Львівській області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газових колонок у Дрогобичі оперативно, недорого, професійно та надійно, звертайтеся в сервіс послуг Master911.

Виїзд спеціаліста по Львівській області

У багатьох населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) в наявності наші перевірені, досвідчені, підготовлені виконавці, тому на прихід майстра Ви зможете сподіватися на день оформлення заявки.

Виїзд майстра по Дрогобичу

Тим, хто проживає в межах міста Дрогобича, потрібно чекати приїзду кваліфікованого майстра, який має допуск до виконання такого виду діяльності, вже протягом 3-4-х годин після оформлення заявки.

Виїзд майстра в передмістя Дрогобича

На приїзд виконавця в передмістя Дрогобича (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), можливо, знадобиться трохи більше часу - близько 4-6 годин.

Телефонуйте в сервіс послуг професійних майстрів Master911! Додатковий приємний момент - фіксована й невисока ціна монтажу побутового обладнання. Майстри пропонують гарантійні умови на установку газових колонок у Дрогобичі.