Встановлення газової колонки у Кременчуці

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кременчуці, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Кременчуці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Кременчуці

Відгуки по встановленню газових колонок у Кременчуці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісне встановлення, налаштування, ремонт, сервісне техобслуговування газової колонки повинно виконуватися тільки надійним (перевіреним), підготовленим та досвідченим виконавцем, який має допуск до робіт з газовим обладнанням. Підключення газової колонки повинно виконуватися з дотриманням встановлених вимог пожежної безпеки (відповідного перерізу повітроводу, якості (негорючості) матеріалів, що належать до влаштування покриттів, природної витяжки тощо).

Поетапні кроки встановлення газової колонки:

 1. При потребі демонтаж проточного водонагрівача;
 2. Ревізія на наявність хорошої тяги у вентиляційному каналі;
 3. Попередня підготовка зони монтажу;
 4. Закріплення колонки до меблів або стіни;
 5. Підключення до спільного водопроводу;
 6. Підключення газового шлангу;
 7. Приєднання до газоходу;
 8. Перевірка герметичності всіх з'єднань контуру водонагрівача, а також у зоні врізання в загальну систему.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911 мають досвід роботи з проточними водонагрівачами різних виробників, моделей, марок: Селена (Selena), Піраміда (Pyramida), Аміна (Amina), Сакура (Sakura), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Рода (Roda), Грандіні (Grandini), Роктерм (Rocterm), Демрад (Demrad), Аквахіт (Aquaheat), Вестен (Westen), Кайзер (Kaiser), Діон (Dion), Протерм (Protherm), Атон (Aton), Юнкерс (Junkers), Данко (Danko), Samsung (Samsung), Рос (Ross), Гореньє (Gorenje), Термона (Thermona), Арістон (Ariston), Мора (Mora), Новатек (Nova Tec), Іммергаз (Immergas), Міле (Miele), Беретта (Берета/Beretta), Нева (Neva), Астон (Aston), Херманн (Hermann), Саванна (Савана/Savanna), Електролюкс (Electrolux), Вісманн (Вісман/Viessmann), Термекс (Thermex), Нескар (Neckar), Термет (Termet), Матрікс (Matrix), Ферролі (Феролі/Ferroli), Атлантик (Atlantic), Еталон (Etalon), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі/Zanussi), Рока (Roca), Термолайн (Termoline), Крауф (Krauf), Мілла (Міла/Milla), АЕГ (AEG) та багато інших.

Зверніть увагу! Наполегливо рекомендуємо не користуватися послугами "дешевих" фахівців

Запросивши майстра з боку для ремонту, підключення та монтажу газових колонок у Кременчуці, Ви ризикуєте як цілісністю, працездатністю, гарантією, справністю агрегату, так і здоров'ям і навіть життям своїх близьких та сусідів.

Спеціаліст неперевіреної кваліфікації ніколи не візьме гарантійну відповідальність за ваш агрегат, також, ймовірно, ви не матимете акт про виконані роботи, як і талон про гарантію.

Як формуються розцінки?

Ціна установки газової колонки середньоринкова, зафіксована прейскурантом, який дотримуються техніки нашого сервісу побутового ремонту. Це не допускає можливості маніпуляцій із розцінками.

Для визначення, до якого виду належить необхідна послуга: стандартна (типова) або нестандартна (яка досить рідко зустрічається), ми ставимо кілька важливих уточнюючих питань.

Так звана нестандартна (досить рідко трапляється) послуга/поломка (важко встановити)

У нестандартній послузі/несправності складно визначити заздалегідь об'ємність потрібних майбутніх робіт, у зв'язку з цим кошторис калькулюється майстром по закінченні діагностики. Ми гарантуємо, що вона завжди відповідає затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/аварія

Якщо мова йде про базову сервісну послугу (або ж стандартну поломку), як, наприклад, "вартість установки газової колонки", отже, конкретна ціна відома заздалегідь, ще до появи фахівця, вона фіксована і постійна.

Кінцева ціна послуги з налагодження, перевірки, діагностики, демонтажу, встановлення газових колонок у Кременчуці залежить від транспортних витрат, складності поломки та вартості на розхідники.

Що ви отримуєте?

Основні та важливі позитивні якості нашого сервісу побутових послуг:

 • Первинна інформація та консультація можемо зорієнтувати вартість сервісних послуг у процесі подання заявки;
 • Можливість вибрати спосіб оплати послуг;
 • Прийом замовлень на виклик техніка - 24/7;
 • Компетентність, доброзичливе ставлення, ввічливість та пунктуальність техніків;
 • Акуратність, охайність майстра та обов'язкове прибирання місця роботи;
 • Невеликі, обґрунтовані та фіксовані ціни;
 • Надання гарантій на всі виконані послуги та встановлені запасні частини, а також акта виконаних робіт;
 • Екстренний прихід майстра (як правило, протягом 3-х годин після подання заявки).

А також:

 • Швидкість роботи. Залишивши заявку на потрібну послугу (як, наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Кременчуці, налагодження, перевірка, ремонт проточного водонагрівача у Кременчуці, встановлення газової колонки у Кременчуці та інше), наш замовник досить швидко отримає контактні дані майстра, який виявиться в цей момент ближчим за всіх. Логістика нашого сервісу дає можливість майстру для приїзду протягом 2-3 годин після подання заявки.
 • Всі побутові послуги в одному офісі. Ми можемо запропонувати професійні побутові послуги найширшого діапазону. Наші виконавці приходять на виклик для діагностики, усунення різних несправностей або технічного обслуговування (кондиціонера, пральної машини, холодильника, газової колонки, бойлера, газового котла тощо). Також можна оформити замовлення на складання меблевих конструкцій, вивезення господарських відходів (сміття), виконання сантехнічних, електромонтажних, будівельних та багатьох інших видів діяльності. Наш сервіс дає можливість у кожному окремому випадку вдаватися до допомоги виключно професійних, надійних, перевірених фахівців, щоб щоразу не відшукувати нового виконавця на різних (іноді й підозрілих) інтернет-сторінках.
 • Виробничий досвід. Ми співпрацюємо виключно з досвідченими фахівцями, які мають допуск до газових робіт. Під час підписання договору про співпрацю ми проводимо іспит на підготовленість, верифікуємо дані паспорта.
 • Виконання гарантійних умов. Приймаємо відповідальність за всі послуги, що надаються професіоналами, та замінені в процесі ремонтних робіт комплектуючі, деталі, запасні частини, що підтверджують гарантійні умови, які ми надаємо всім нашим клієнтам.

Як замовити виклик виконавця зі встановлення газових колонок у Кременчуці додому?

 1. Подайте заявку. Прямо на сайті або зв'язавшись з нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповіді на важливі додаткові питання. На підставі отриманих додаткових відомостей про вашу техніку та потрібні сервісні послуги ми готові надати орієнтовну первинну консультацію та зможемо визначитися за ціною майбутніх робіт ще до того, як з'явиться майстер.
 3. Надання послуг. Приблизно протягом 3-х годин після оформлення замовлення майстер приїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість виконання ремонту - 1-2 години.

Фахівці надають послуги у Кременчуці та по Полтавській області

У випадку, якщо Вас цікавить встановлення водонагрівальної колонки у Кременчуці оперативно, недорого, професійно та надійно, телефонуйте у сервіс побутових послуг Master911.

Виїзд по Кременчуку

Тим замовникам, хто знаходиться в межах міста Кременчука, варто очікувати на прибуття досвідченого майстра, який має допуск до проведення такого профілю робіт, вже через 3-4 години після подання заявки.

Виїзд фахівця по Полтавській області

У більшості селищ, сіл, міст Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки) є наші досвідчені, перевірені, підготовлені виконавці, тому на прибуття майстра Ви зможете сподіватися того ж дня, коли оформили замовлення.

Виїзд до передмість Кременчука

На прибуття спеціаліста до передмістя Кременчука (Горішні Плавні, Мала Кохнівка, Новоселівка, Ялинці, Садки, Кам'яні Потоки, Чечелеве, Білецьківка, П'ятихатки, Омельник, Вільна Терешківка, Нова Знам'янка, Гориславці, Піщане), можливо, знадобиться трохи більше часу - приблизно чотири-шість годин.

Виконавці видають гарантійні зобов'язання на встановлення газового водонагрівача у Кременчуці. Чекаємо на ваші дзвінки. Звертайтеся до сервісу домашнього ремонту Master911! І додатковий позитивний момент – фіксована та невелика ціна установки побутового обладнання.