Встановлення газової колонки у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Кропивницькому

Відгуки по встановленню газових колонок у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, сервісний супровід, ремонт, налагодження проточного водонагрівача повинна здійснюватися виключно підготовленим, надійним (перевіреним) та досвідченим техніком, що має допуск до робіт з газовими приладами. Складання та підключення газової колонки повинні проводитися з дотриманням встановлених нормативів ПБ (якості (вогнестійкості) матеріалів, прилеглих до влаштування покриттів, природної витяжки, належного перерізу газоходу тощо).

Поетапні кроки монтажу проточного водонагрівача:

 1. При потребі, розбирання проточного водонагрівача;
 2. Ревізія на наявність хорошої тяги у вентиляційному каналі;
 3. Підготовка ділянки установки;
 4. Закріплення колонки до стіни або меблів;
 5. Підключення до водопроводу;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою гнучкого шлангу;
 7. Підключення до димаря;
 8. Контроль герметичності всіх з'єднань контуру колонки, а також у зоні підключення до основної системи.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911 володіють досвідом роботи з газовими колонками різних виробників, марок, моделей: Астон (Aston), Данко (Danko), Вестен (Westen), Рока (Roca), Бош (Bosch), Росс (Ross), Грандіні (Grandini), Зануссі (Занусі/Zanussi), Термекс (Thermex), Еталон (Etalon), Іммергаз (Immergas), Samsung (Samsung), Крауф (Krauf), Мора (Mora), Вісманн (Вісман/Viessmann), Демрад (Demrad), Термолайн (Termoline), Мілла (Міла/Milla), Сакура (Sakura), Кайзер (Kaiser), Саванна (Савана/Savanna), Рода (Roda), Піраміда (Pyramida), Термет (Termet), Матрікс (Matrix), Міле (Miele), Роктерм (Rocterm), Нескар (Neckar), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Атон (Aton), Беретта (Берета/Beretta), Арістон (Ariston), Гореньє (Gorenje), Ферролі (Феролі/Ferroli), Селена (Selena), Атлантик (Atlantic), Херманн (Hermann), Аквахіт (Aquaheat), Нева (Neva), Вайллант (Вайлант/Vaillant), Протерм (Protherm), Діон (Dion), Новатек (Nova Tec), Термона (Thermona), Юнкерс (Junkers), Аміна (Amina) та інших.

Увага! Не користуйтеся послугами сумнівних спеціалістів

Запрошуючи майстра з боку для підключення, ремонту або встановлення газових колонок у Кропивницькому, Ви сильно ризикуєте не лише справністю, цілісністю, працездатністю, гарантією пристрою, а й здоров'ям і навіть життям людей.

Технік спірної кваліфікації не бере відповідальності на себе за вашу техніку, так само ви не матимете акт про виконання робіт, як і талон про гарантію.

Як формується наша вартість?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, затверджена прейскурантом, якого дотримуються майстри нашого сервісу. Це не допускає можливості маніпуляцій із цінами.

Щоб визначити, до якого типу буде ставитися сервісна послуга, що вас цікавить: нестандартна (незвичайна) або стандартна (типова), ми зобов'язані поставити ряд деталізуючих питань.

Так звана нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (непросто встановити)

У нестандартній послузі/несправності непросто встановити попередньо обсяг необхідних робіт, отже, кошторис калькулюється техніком після завершення обстеження. Ми гарантуємо, що вартість зазвичай відповідає затвердженому прейскуранту.

Стандартна (типова) послуга/аварія

Якщо йдеться про типову послугу (або часта поломка), як, наприклад, "ціна установки газової колонки", отже, конкретна розцінка відома заздалегідь, ще до приходу майстра, вона фіксована і незмінна.

Кінцева вартість нашої послуги з налагодження, демонтажу, діагностики, перевірки, монтажу газових колонок у Кропивницькому безпосередньо залежить від автотранспортних витрат, складності поломки та вартості на розхідники.

Що отримують наші клієнти?

Основні фактори нашого сервісу:

 • Графік прийому замовлень на виклик виконавця у режимі 24/7;
 • Зручний спосіб оплати;
 • Розумні, обґрунтовані та фіксовані розцінки;
 • Швидкий приїзд майстра (зазвичай через 3 години після подання заявки);
 • Компетентність, доброзичливе ставлення, ввічливість та пунктуальність наших техніків;
 • Охайність, акуратність майстра та ретельне прибирання місця роботи;
 • Видача гарантій на змінені запчастини та всі надані послуги, до того ж акта про виконання робіт;
 • Початкова інформація та консультація, зорієнтуємо вартість сервісних послуг на стадії оформлення замовлення.

Додаткові переваги:

 • Практичний досвід. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими приладами. Перед початком співпраці ми приймаємо тест на підготовленість, перевіряємо паспорти.
 • Широкий набір послуг в одному місці. Ми можемо запропонувати професійні побутові сервісні послуги найширшого профілю. Наші техніки надходять за адресами для діагностики, усунення несправностей різного типу або технічного обслуговування (кондиціонера, бойлера, холодильника, пральної машини, газової колонки, газового котла тощо). Так само можна замовити складання меблевих конструкцій, вивіз сміття, виконання будівельних, електромонтажних, сантехнічних та інших видів діяльності. Наш сервіс домашнього ремонту дає можливість за найрізноманітніших обставин звертатися за допомогою лише до перевірених, професійних, надійних фахівців, замість того, щоб щоразу розшукувати нового виконавця на інших (іноді й підозрілих) сайтах.
 • Виконання гарантійних зобов'язань. Беремо на себе зобов'язання та відповідальність за всі надані майстрами сервісу послуги та замінені під час ремонтних робіт деталі, комплектуючі, запасні частини, що підтверджують гарантійні умови, які ми надаємо всім нашим клієнтам.
 • Швидкість роботи. Залишивши замовлення на потрібну сервісну послугу (як, наприклад, ремонт колонки у Кропивницькому, налагодження, встановлення, перевірка водонагрівача у Кропивницькому, демонтаж/монтаж газової колонки у Кропивницькому та інше), замовник досить швидко отримує зв'язок з майстром, який виявиться ближчим за всіх. Наша логістика дає можливість фахівцю прийти протягом 2-3 годин після подання заявки.

Як викликати спеціаліста з установки газових колонок у Кропивницькому?

 1. Оформіть замовлення. Прямо на веб-сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповідь на основні уточнювальні питання. На основі отриманої додаткової інформації про вашу техніку та необхідні послуги ми надамо первинну консультацію та зорієнтуємо за вартістю майбутніх робіт ще до того, як прийде майстер.
 3. Надання самих сервісних послуг. У середньому через три години після подання заявки виконавець виїжджає за вказаною адресою. Приблизна тривалість ремонту – 1-2 години.

Замовлення майстра у Кропивницькому та по Кіровоградської області

У тому випадку, якщо Вам потрібна установка газової колонки у Кропивницькому недорого, професійно, надійно та оперативно, телефонуйте у сервіс послуг перевірених фахівців Master911.

Виїзд до приміських селищ

На приїзд фахівця до передмістя Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка), можливо, знадобиться дещо більше часу - приблизно чотири-шість годин.

Виїзд по Кропивницькому

Тим Замовникам, хто проживає в межах Кропивницького, можна очікувати на приїзд досвідченого виконавця з допуском до виконання такого виду діяльності, вже через 3-4 години після подання заявки.

Виїзд по Кіровоградській області

У більшості міст, сіл, селищ Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове) у нас є перевірені, досвідчені, підготовлені фахівці, тому на прихід майстра можна розраховувати у день подачі замовлення.

Техніки пропонують гарантійні зобов'язання щодо монтажу проточного водонагрівача у Кропивницькому. Телефонуйте у сервіс побутових послуг Master911! І додатковий плюс - фіксована та досить низька вартість монтажу побутових агрегатів.