globe ru

Заміна газового котла у Білій Церкві

315 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

У тому випадку, якщо газовий котел не функціонує, а термін гарантійного обслуговування пройшов, Вам потрібна заміна пристрою. Крім того, заміна газового котла потрібна, якщо запланована реорганізація опалювальної системи, що включає заміну більшості обладнання.

Якщо причина в виході з ладу, в більшості випадків ідеться про:

 • солідний період використання газового котла, коли таку модель вже не виробляють, і необхідні деталі відсутні або ж пропонуються за надмірно завищеною вартістю;
 • поломку двох і більше головних вузлів;
 • те, що газовий агрегат застарів до такої міри, що навіть найдешевші сучасні аналоги помітно виграють у нього своєю економічністю й ефективністю;
 • вихід із ладу найдорожчої запчастини котла.

В іншому випадку опалювальний пристрій банально не відповідає вимогам, які висувають оновлені системи опалення.

Чи можна своїми силами виконати заміну котла?

Багато господарів заміських котеджів стверджують, що заміну старого газового котла здійснити досить просто. Це не тільки не правда, але й подібні дії заборонені законом. Які б не були роботи, пов'язані із заміною, установкою, обслуговуванням, ремонтом або демонтажем різних газових агрегатів повинні здійснюватися виключно професіоналами, які мають допуск до здійснення таких послуг.

Термінове й професійне надання такої послуги, як заміна підлогового газового котла або настінного за невисокою ціною може запропонувати сервіс Master911.

Маркетплейс Мастер911 - термінова заміна газового котла у квартирі

У нашому маркетплейсі можна викликати фахівця з заміни газового обладнання 24/7. У процесі прийманні замовлення ми задаємо клієнту уточнювальні питання щодо параметрів нового та старого опалювального пристрою, а на підставі наданої інформації готові його проконсультувати й озвучити ціну необхідної послуги.

У тому випадку, якщо послуга стандартна (припустимо, заміна автоматики газового агрегату), її ціна є в прайс-листі та буде озвучена замовнику при замовленні. Якщо послуга не зовсім стандартна, розмір робіт професіонал виявляє вже вдома і її вартість Ви дізнаєтесь від професіонала на місці - вона буде на 100% збігатися з прописаною в прайс-листі.

Звертаючись в маркетплейс Мастер911, Ви точно можете розраховувати на:

 • надання Вам високоякісної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вам точно сподобається;
 • можливість викликати професіонала цілодобово;
 • швидкий приїзд майстра;
 • отримання попередньої консультації до приїзду фахівця.

Майстри Master911 кваліфіковано і якісно роблять свою роботу, не курять, не лаються, можуть похвалитися ввічливим ставленням до замовників, завжди прибирають на робочому місці.

Наші переваги

Перш ніж отримати допуск до роботи з замовниками, професіонали неодмінно повинні пройти перевірку паспорта, а також навчання з заключним іспитом. Якщо Вами, припустимо, була виявлена помилка або ж Ви зіткнулися з грубою поведінкою майстра, звертайтеся в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо негайно допомогти в рішенні конфліктної ситуації.

У прайсі вказана вартість заміни газового котла, при цьому вона може помінятися, коли знадобиться заміна деталей, що вийшли з ладу. Будь-який майстер нашого маркетплейса несе всю відповідальність за якість своїх послуг, а також залишає гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за виконану роботу можливо безготівковим або ж готівковим способом. Після закінчення заміни газового котла Ви отримаєте акт виконаних робіт.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Про ціну газового обладнання наші клієнти нерідко ставлять запитання. У нашому прайсі вказані ціни на всі часті послуги, без урахування витратних матеріалів, витрат на авто, запчастин, які доведеться купувати.

Ми пишаємося тим, що наше ціноутворення абсолютно прозоре для кожного клієнта. А для створення найбільш зручних умов для співпраці ми можемо Вас проінформувати та проконсультувати стосовно приблизної ціни замовленої роботи. Найчастіше, спочатку названа ціна залишається тією ж.

Виклик професіонала з заміни газових агрегатів у Білій Церкві і по Київській області

Приймаємо заявки у Білій Церкві

У разі, якщо Ви перебуваєте в районі м. Біла Церква, тоді можна розраховувати на виїзд фахівця через 3 години з моменту замовлення.

Приймаємо замовлення в передмісті Білої Церкви

Тим нашим клієнтам, які живуть у передмісті Білої Церкви (смт Терезине, с. Фурси, с. Вільна Тарасівка, с. Глибочка, с. Шкарівка, с. Блощинці, с. Піщана, с. Чмирівка, с. Пищики), приїзду майстра необхідно чекати трохи довше (приблизно до 5 годин).

Надаємо послуги по Київській області

Ми маємо фахівців у більшості міст Київської області (м. Київ, м. Українка, м. Обухів, м. Яготин, м. Сквира, м. Миронівка, м. Переяслав, м. Васильків, м. Фастів, м. Вишневе, м. Бориспіль, м. Буча, м. Ірпінь, м. Боярка, м. Вишгород, м. Узин, м. Бровари, м. Чорнобиль, м. Ржищів, м. Славутич, м. Тетіїв, м. Богуслав, м. Тараща, м. Кагарлик, м. Біла Церква, м. Березань, смт Чабани, смт Дослідницьке, смт Козин, смт Клавдієво-Тарасове, смт Терезине, смт Калита, смт Калинівка, смт Згурівка, смт Гостомель, смт Ворзель, смт Коцюбинське, смт Немішаєве, смт Баришівка, смт Макарів, смт Велика Димерка, смт Бородянка, смт Кожанка, смт Іванків, смт Пісківка, смт Глеваха, смт Димер, с. Гребені, с. Рокитне, с. Скибин, с. Макарівка). Це дозволяє всім замовникам, по-перше, розраховувати на приїзд професіонала в день заявки, по-друге, серйозно заощадити на транспортних витратах.

Буває, що у зв'язку з серйозною сезонною завантаженістю візит фахівця може перенестися на другий день, про це Вам скажуть при оформленні заявки.

У разі, якщо Вам потрібна якісна й термінова заміна газового котла, телефонуйте в Master911, і ми можемо запевнити, що Ви будете абсолютно задоволені якістю замовлених послуг, низькими цінами та сервісом.