Ремонт морозильної камери у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Дрогобичі

Відгуки по ремонту морозильних камер у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли холодильна камера припиняє працювати, в цей момент виникають незручності, що ускладнюють життя господарю несправної техніки. Сервіс послуг майстра з ремонту морозильних камер у Дрогобичі Master911 надає досвід, знання і навички своїх виконавців для усунення утворених проблем у стислий термін. За фактом складання заяви буде підібраний відповідний, незайнятий фахівець з багатим досвідом роботи в даній області. По приїзду виконавець робить діагностичні роботи, називає вартість ремонту морозильної камери, а після виконує полагодження. Замовнику залишається лише розписатися в акті про виконані роботи, прийняти роботу і почати користуватися справною технікою!

Чому обирають саме нас?

  • Приймання заявок на всі види послуг. Великий реєстр потрібних побутових послуг: ремонт, установка, налагодження різних котлів, пралок, холодильників, газових колонок, рівним чином надаємо сервісні послуги з вивозу сміття, складання меблів, доставки товарів, сантехніка та ін.
  • Висока швидкість роботи. Після оформлення факту і попередньої обробки online-замовлення на установку, налаштування, ремонт ми негайно зв'язуємося з замовником. Так само ви зможете подати заяву, зробивши дзвінок за контактним телефоном.
  • Гарантійні умови. Величезний досвід виконавців і наші зусилля задовольнити запити будь-якого замовника дозволяють надавати гарантію на всю виконану роботу, у визначених випадках вона може тривати від 6-ти місяців до 1 року.
  • Практичний досвід. Master911 - сервіс домашніх послуг надійних, відповідальних, професійних, перевірених майстрів. При прийманні на службу виявляються індивідуальні якості, перевіряється правдивість паспорта і, крім того, проводять співбесіду з кандидатом.

Ремонтуємо морозильні камери всіх марок

Морозильна камера - це агрегат з дуже низькою температурою. Коли раптом виникли які-небудь відхилення (видає шум, погано морозить, підтікає, утворюється конденсат), це означає, що холодильнику необхідна діагностика та ймовірний ремонт морозильної камери у Дрогобичі.

Список світових марок камер заморозки, з якими працюють наші виконавці: Стінол (Stinol), Вестфрост (Vestfrost), Голд (Gold), Прівілег (Privileg), Атлант (Atlant), Снайге (Snaige), Технохолод, АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Вірпул (Whirlpool), Лібхерр (Liebherr), Беко (Beko), Електролюкс (Electrolux), ЛЖ (LG), Ардо (Ardo), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Арістон (Ariston), Норд (Nord), Еленберг (Elenberg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Дніпро), Бош (Bosch), Ліберті (Liberty).

Професіонали сервісу Master911 займаються не тільки лагодження морозильного агрегату всіх марок, але і можуть надавати послуги, пов'язані з обслуговуванням, діагностикою, чищенням, установкою і запуском холодильних агрегатів.

Поширені проблеми з морозильними камерами

Несправність терморегулятора холодильного обладнання

Всі моделі холодильників забезпечуються регуляторами температури, які виконують відключення і запуск електродвигуна компресора. Несправність терморегулятора може привести до некоректної роботи мотора-компресора: охолоджує дуже слабо, взагалі не запускається, не морозить зовсім, морозить, не припиняючи, або морозить занадто сильно. Враховуючи, що ремонт термостатів, як правило, є недоцільним, для усунення несправності потрібно його змінити.

Пошкодження модуля управління

Коли ламається електронний блок управління, то мотор холодильної установки зовсім не запускається. Іноді є можливість перепрограмувати його, але нерідко буває і так, що єдиним методом лагодження є заміна.

Витікання фреону (холодагента)

Фреон - це холодоагент, який служить для охолодження камери холодильника. Коли утворену ожеледь спробувати відбити зі стінок морозильної камери або трохи здерти чимось гострим, то пошкоджуються трубки, по яких тече холодоагент. Його витікання тягне за собою дострокове зношення компресора, але стримує процес охолодження. При цій проблемі слід викликати виконавця, витягнути всі продукти, вимкнути морозилку.

Пошкодження температурних або повітряних датчиків

Морозилки на електронному управлінні оснащені не терморегуляторами, а повітряними і температурними регуляторами. Наприклад, налагодження морозилки Liebherr з такою поломкою полягає в перемонтажі зламаного датчика.

Заміна дверної гуми морозильного агрегату

Подібна неприємність виникає у морозильних агрегатів, які використовуються в кафе, ресторанах, барах або магазинах, дверцята тут досить часто закриваються і відкриваються та у зв'язку з цим, гумові ущільнювачі зношуються раніше терміну. З такої причини дверцята погано прилягають по контуру, холодильник втрачає герметичність, гумовий профіль руйнується, тріскається. Холодне повітря виходить з камери, тим часом туди надходить тепле, температура не відповідає встановленій, продукти не охолоджуються, термоізоляція працює не ефективно, а компресор функціонує марно, в результаті чого йде дострокове зношення блоків, деталей, пристроїв, вузлів.

Несправність компресора

Це чи не найбільш серйозна несправність. Основні фактори: некоректне експлуатування агрегату або перевищення ступеня зношення комплектуючих. Можуть бути й інші причини: морозильні пристрої регулярно перевантажуються, а також техніка весь час працює в граничному режимі. Для того щоб полагодити холодильне обладнання, слід поміняти компресор.

Крім основних несправностей морозильних камер, часто виникають інші неприємності, наприклад, збій індикаторів, поява "шуби" всередині камери, нагрів корпусу, запах горілого пластику, скупчення води і т.п.

Майстри виїжджають на замовлення у всі райони Дрогобича та передмістя

Уточнивши попередню інформацію, призначається незайнятий технік, який після оголошення ціни ремонту морозильної камери без зволікання приступає до виконання ремонту. Іноді установка, налаштування, ремонт, діагностика починається через 2-3 години після надходження замовлення. Маркетплейс Master911 здійснює якісне, оперативне і гарантійне виконання великого ряду робіт у Дрогобичі (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі) та в інших великих і малих населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).