Ремонт морозильної камери у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Стрию

Відгуки по ремонту морозильних камер у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильне обладнання припиняє функціонувати, завжди виникають прикрі негаразди, які ускладнюють життя власникові пошкодженої техніки. Сервіс побутових послуг Master911 надає досвід, навички та знання своїх фахівців для усунення виниклих проблем в гранично короткі терміни. Після подачі заявки буде підібраний належний, незайнятий фахівець потрібного профілю з великим досвідом роботи. Прибувши за адресою, фахівець робить діагностичні роботи, а після озвучення ціни ремонту морозильної камери розпочинає роботу. Клієнту залишиться тільки прийняти ремонт, підписати акт про виконані роботи й насолоджуватися справною домашньою технікою!

Що ви отримаєте від Master911?

  • Практичний досвід. Master911 - сервіс послуг з ремонту морозильної камери у Стрию від надійних, професійних, відповідальних фахівців. Перед початком співпраці новий виконавець проходить співбесіду, виявляються індивідуальні якості, і до того ж перевіряється паспорт.
  • Приймання замовлень на всі види послуг. Великий реєстр потрібних побутових послуг: установка, ремонт, налаштування пралок, колонок, холодильних агрегатів і різних котлів, також пропонуємо сервісні послуги сантехніка, доставки товарів, вивезення сміття, збирання меблів і так далі.
  • Гарантії. Величезні навички виконавців і наше старання постійно задовольняти прохання всіх клієнтів дозволяють видавати гарантію на всю виконувану роботу, в окремих випадках вона може досягати року.
  • Швидкість виконання замовлення. Після прийняття та обробки online-замовлення ми негайно ж зідзвонюємося з клієнтом. Також замовлення ви зможете подати за телефоном.

Ремонтуємо морозилки всіх типів і марок

Морозильна камера - це агрегат, всередині якого завжди підтримується дуже низька температура. Якщо з'явилися які-небудь аномалії (погано морозить, утворюється конденсат, видає шум, підтікає), це означає, що холодильному обладнанню потрібна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Стрию.

Список знаменитих марок морозильних камер, з якими ми працюємо: Технохолод, ЛЖ (LG), Електролюкс (Electrolux), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Еленберг (Elenberg), Снайге (Snaige), Лібхерр (Liebherr), Дніпро), Індесіт (Indesit), Атлант (Atlant), Норд (Nord), Сіменс (Siemens), АЕГ (AEG), Стінол (Stinol), Ліберті (Liberty), Вірпул (Whirlpool), Арістон (Ariston), Вестфрост (Vestfrost), Ардо (Ardo), Голд (Gold), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Прівілег (Privileg).

Майстер з ремонту морозильних камер у Стрию сервісу Master911 може не тільки зробити ремонт морозильного агрегату практично всіх марок, але й надати сервісні послуги, пов'язані з установкою, чищенням, діагностикою, запуском та техобслуговуванням холодильних агрегатів.

Найпоширеніші проблеми з морозильними камерами

Витік фреону

Фреон - це холодоагент, який призначений для пониження температури в морозильній камері. Якщо утворений шар льоду спробувати відбити зі стінок морозильної камери або потроху зірвати чим-небудь гострим, то може статися розгерметизація системи капілярних трубок, по яких циркулює фреон. Його витікання не зупиняє компресор, однак гальмує процес охолодження. При такій несправності потрібно викликати спеціаліста, вимкнути морозильну камеру, прибрати всі продукти.

Пошкодження термостата холодильних агрегатів

Всі модифікації морозильних камер забезпечуються регуляторами температури, які виконують роль вимикача. Несправність терморегулятора призводить до некоректної роботи компресора: не запускається, занадто сильно морозить, морозить, не зупиняючись, охолоджує дуже слабко або не морозить зовсім. Щоб усунути несправність, треба замінити термостат.

Аварія електронного блоку управління

Як тільки виходить з ладу модуль управління, електродвигун холодильного обладнання взагалі не працює. Іноді вдається здійснити його перепрограмування, але нерідко буває й так, що єдиним способом ремонту стає заміна.

Неполадка температурних або повітряних датчиків

Морозильні камери з електронним управлінням забезпечуються не термостатами, а температурними й повітряними регуляторами. Наприклад, ремонт морозильної камери фірми Liebherr з такою несправністю буде полягати в перемонтажі зіпсованого датчиками.

Заміна гумового профілю морозильної камери

Ця проблема виникає у морозилках, які встановлені в барах, магазинах, ресторанах або кафе, дверцята тут виконують велику кількість циклів на відкривання і закривання і тому гумові ущільнювачі зношуються раніше за відведений термін. Внаслідок таких причин ущільнювач на двері тріскається, руйнується, холодильник не герметичний, дверцята погано прилягають по контуру. Холодне повітря покидає камеру, в той час, як в неї потрапляє тепле, термоізоляція працює не ефективно, продукти погано охолоджуються, температура не підтримується, а компресор функціонує марно, в результаті чого появляється дострокове зношування деталей, пристроїв, блоків, вузлів.

Що робити, коли холодильник різко вимкнувся

Така неполадка вважається найскладнішою. Основні фактори: неправильне експлуатування пристрою і підвищене зношення вузлів, деталей, запчастин, елементів. Інші моменти пояснюються тим, що окремі власники морозильних пристроїв систематично перевантажують їх, а також техніка безперервно функціонує на межі. Щоб мати справний морозильник, слід поміняти мотор-компресор.

Крім основних несправностей морозилок, часто трапляються і деякі інші нюанси, наприклад, нагрівання корпусу, поява "шуби" на стінках, запах горілого пластику, збій індикаторів, скупчення води і т.п.

Майстри виїжджають в усі райони Стрия та Львівської області

Після деяких уточнень і озвучення вартості ремонту морозильної камери призначається незайнятий виконавець, який без зволікання береться за роботу. Часом налагодження, діагностика, установка, ремонт починається через 2,5-3 години після прийняття заявки. Маркетплейс Master911 здійснює оперативне, гарантійне і якісне виконання великого діапазону робіт у Стрию () і в інших малих і великих населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).