Ремонт бойлера у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Кропивницькому

Відгуки по ремонту бойлерів у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені несправності водонагрівача

 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У випадку, якщо терморегулятор не регулює температуру нагрівання, вода почне перегріватися або навпаки не зможе прогріватися до виставленої температури, що в результаті призведе до зайвого витрачання електроенергії. та інших прикрих наслідків.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Якщо тиск у магістралі не перевищує нормативний, а зворотний клапан підтікає, це означає, що за період експлуатації він забивається частинками іржі або накипу. Для усунення проблеми потрібна заміна клапана скидання тиску.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабко підігріває воду, чутно якісь звуки або не вдається ввімкнути, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі, і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частою причиною того факту, що нагрівальний прилад покрився накипом, є підвищена інтенсивність використання, низька якість води, що нагрівається, фізичний знос. Відповідно потрібно робити очищення, обстеження, профілактику, а за необхідності і заміну непридатних компонентів.
 • Потрібна заміна вказівника температури в бойлері. Якщо термодатчик у бойлері поламався, значить, потрібна його заміна. Ознаки поломки: не вимикається нагрівання, постійні стрибки даних на моніторі, на дисплеї пристрою світиться помилка, невідповідність температури води, що встановлюється.
 • Потрібна заміна анода в бойлері. Єдиний захист зварювальних швів та внутрішніх стінок ємності для води від корозії та руйнування – анод, виконаний з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода виконується не вчасно, в цьому випадку настає момент, коли дана ситуація (за умови застосування води низької якості) веде до витончення стінок бачка або емалевого шару, що врешті-решт може спричинити виникнення течі водонагрівача.

Важливі поради, які потребують уваги!

 • Не робіть ремонт бойлера вдома власноруч. Не пробуйте самі починати ремонт бойлера, користуючись порадами з відеоматеріалів на ютубі (youtube). Виробники бойлерів категорично не рекомендують це виконувати. Як показує практика, дилетантський, самостійний, непрофесійний ремонт призводить до більшого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися послугами сумнівних виконавців. Послуга з ремонту бойлера, що надається фахівцем спірної кваліфікації - небезпечна справа, так само як і самостійний ремонт. Це пов'язано з тим, що такий "фахівець з бойлерів" не видає будь-яких письмово оформлених гарантій на наданий сервіс і також зовсім не готовий брати відповідальність на себе.

  Достатньо часто, коли техніка ще раз поламається, вони не поспішають приїжджати або з неперевіреними фахівцями зараз немає зв'язку. Ми можемо запропонувати пунктуальних, надійних, ввічливих, навчених та перевірених техніків з практичним досвідом роботи від обслуговування, очищення, монтажу та аж до комплексного ремонту водонагрівачів у Кропивницькому!

Робота ведеться з усіма популярними виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та багато інших!

Що ви отримаєте?

Кожен замовник зможе покладатися на професійного майстра з бойлерів, який здатний надати цілу низку послуг з чищення, ремонту, обслуговування, монтажу або діагностики бойлера практично всіх популярних моделей та будь-якого ступеня складності!

Кілька додаткових позитивних якостей сервісу з ремонту та обслуговування бойлера у Кропивницькому Master911:

 • Реальні ціни. У нас доступні ціни, які відповідають досвіду майстра. Ви зможете дізнатися конкретно, скільки коштує ремонт бойлера ще до того, як приїде наш виконавець.
 • Чистота, акуратність, пунктуальність, ввічливість, компетентність та відповідальність наших майстрів. Після завершення робіт, до списку сервісних послуг входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Гарантія. Зобов'язання щодо гарантії на надані послуги та змонтовані блоки, вузли, запчастини, деталі.
 • Гнучка оплата. Допустимість оплати готівкою, безготівковим переказом або банківською карткою.
 • Цілодобовий прийом замовлень. Працюємо за графіком 24/7, звертайтеся в будь-який зручний для вас час.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Вартість послуг відповідає узгодженому прейскуранту і не змінюється після приїзду техніка додому.
 • Присутність договору. Після закінчення ремонтних робіт надаємо акт про виконані послуги.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за вказаним місцем проживання в межах 2,5-3 годин.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлера у Кропивницькому досить просто, на все витрачається не більше двох-трьох хвилин:

 1. Подання замовлення. Подати заяву на виклик досвідченого майстра з налагодження бойлерів у Кропивницькому можна у телефонному режимі або на сайті.
 2. Треба відповісти на деякі запитання. При оформленні заявки потрібно дати відповіді на запитання, що деталізують. В результаті цього ми можемо дати відповідь на ваші питання на тему ціни (наприклад, "як довго чекати приходу фахівця, яка ціна ремонту бака бойлера, у скільки обходиться переустановка термостата?").
 3. Приїзд виконавця плюс послуга. Через годину дві-три після подачі замовлення спеціаліст виїжджає за вказаною адресою для надання сервісних послуг.

Виклик фахівця з виправлення водонагрівача у Кропивницькому та по Кіровоградській області

Цікавить перевірка, ремонт, налаштування або обслуговування водогрійного обладнання у Кропивницькому? Ви можете розраховувати на нас - вирішимо проблеми за 1 приїзд, даємо гарантію, оригінальні запчастини, у нас фіксовані ціни!

Виїзд містом у Кропивницькому

У тому випадку, якщо ви робите замовлення на виклик в межах Кропивницького, то приїжджаємо приблизно протягом 3-х годин після факту отримання заяви.

Можливість виїзду виконавця по Кіровоградській області

Техніки проживають практично у всіх містах, селах та селищах Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове), саме тому в більшості випадків ми приходимо цього ж дня!

Виклик техніка в передмістя Кропивницького

Виїзд спеціаліста до передмістя Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка) може зайняти в середньому 4-5 годин.

Звертайтеся за послугами до сервісного центру Master911 вже зараз і будьте цілком впевнені у гідній якості, своєчасному отриманні та гарантованому результаті сервісних послуг від перевірених, навчених, ввічливих, відповідальних і пунктуальних майстрів!