Ремонт телевізора у Кропивницькому

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт телевізора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кропивницькому, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту телевізорів

Назва послуги Середня вартість

Діагностика телевізора

Заміна матриці телевізора

Заміна підсвітки телевізора

Ремонт блоку живлення телевізора

Ремонт материнської плати телевізора

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Натисніть на кнопку, щоб побачити номер
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт телевізорів у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту телевізорів у Кропивницькому

Відгуки по ремонту телевізорів у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поміж основних причин несправностей РК ТВ часто зустрічаються: погано проведене налаштування, несправний пульт дистанційного керування, зайве навантаження, хитке фіксування до настінного кріплення та інше. У таких випадках майстру вдається повернути їм нормальне функціонування через короткий час після завершення діагностичних робіт.

Терміновий та великий ремонт рідкокристалічних телевізорів у вас вдома потрібен у тому випадку, якщо причиною несправності є збій у роботі внутрішніх вузлів, деталей та блоків: конденсатор, блок живлення, резистор, одна з мікросхем тощо. Нерідко фахівці зустрічаються із викликом щодо пошкодження одного з портів, які призначені для силових кабелів, штекерів, USB та HDMI пристроїв або гнізда антени. Це буває внаслідок некоректного їх використання і майже завжди потребує їх заміни.

Зрідка причиною виклику майстра стає пошкодження динаміків через знос, фабричний брак або механічне пошкодження. У такому разі професіонал проведе перевірку звукових функцій апаратури та відновить звук.

Складним та дорогим є ремонт LED телевізора у Кропивницькому, зумовлений несправністю матриці (екрана). У цьому випадку вашу техніку потрібно доставити до сервісної майстерні для досконалої діагностики та подальшого ремонту. Якщо реставрація матриці практично неможлива, майстер зазвичай пропонує варіант заміни на надійний аналог досить високої якості або оригінал.

Сервіс побутового ремонту Master911 пропонує ремонт будь-якого РК телевізора від усіх популярних фірм: Toshiba (Тошиба), Hyundai (Хюндай), Sony (Соні), LG (ЛЖ), Philips (Філіпс), Funai (Фунай), Sharp (Шарп), Pioneer (Піонер), Daewoo (Дейво), Samsung (Самсунг).

Спеціаліст сервісу побутового ремонту Master911

Попередньо, перед виїздом за заявками абсолютно всі наші техніки з ремонту, діагностики, обслуговування рідкокристалічних телевізорів проходять навчання, після чого складають іспит. І лише 15% із загальної кількості тих, хто екзаменується, демонструють успішний результат - 4,5 бали. Такі професіонали мають можливість заслужити допуск до виконання заявок наших замовників.

Під час ремонту наші техніки завжди пунктуальні, не вживають непристойну лексику, не курять, а крім того, обов'язково прибирають робочу зону після закінчення ремонту. Техніки сервісу Master911 працюють зі своїми інструментами, при необхідності забирають апаратуру в майстерню.

Ремонт телевізорів ЛЕД зі світлодіодними екранами у Кропивницькому. Як формується розцінка?

Принцип діяльності сервісу Master911 - це обов'язково попередньо відоме, цілком прозоре та зрозуміле для будь-якого визначення розцінок на послуги. Через це сума до оплати звичайних послуг зазначена у прайс-листі, де не враховано розцінки на автотранспортні витрати та запасні частини.

У процесі подання замовлення ми ставимо питання для уточнення характеру поломки. На базі прийнятої інформації ми зможемо проконсультувати та назвати орієнтовну вартість сервісної послуги. У разі коли завдання полягає у стандартній несправності, буде встановлена чітка вартість майбутнього ремонту. У разі коли ознаки пошкодження досить загальні, значить, без діагностики визначити точну причину виходу з ладу TV-приймачів практично неможливо. За подібних обставин ціна буде названа техніком приїзду до замовника, вона точно буде відповідати тій, що значиться в прайс-листі нашого сервісу.

Що отримують наші замовники?

 • Серйозна відповідальність за якісний рівень сервісних послуг. При виявленні найрізноманітніших недоробок, дефектів або помилок у процесі ремонту, телефонуйте в нашу службу, і ми обов'язково допоможемо вирішити проблему.
 • Швидкий виїзд додому.
 • Грамотний ремонт LCD телевізора та LED ТВ зі світлодіодним екраном у Кропивницькому. Наші майстри протягом довгих років працюють з модифікаціями різноманітних брендів, тому їх досвіду, практичним навичкам та професіоналізму можна довіряти повністю.

І, до того ж

 • Надійна страховка. Кожен телемайстер з ремонту, обслуговування рідкокристалічних телевізорів у Кропивницькому перед виходом на роботу проходить перевірку паспортних даних. Тому, якщо Вам довелося зустрітися з недбалим, грубим або недоброзичливим ставленням, дзвоніть у службу підтримки сервісу Master911, і ми надамо всіляке сприяння у вирішенні можливого конфлікту.
 • Наявність договору на надання послуг. Після виконання необхідних сервісних послуг клієнт отримує акт виконаних робіт.
 • Прийом заявок на ремонт, обслуговування телевізорів проводиться цілодобово, а також у святкові та вихідні дні.
 • Справедлива, прозора, доступна та зрозуміла розцінка. Ціна будь-якої послуги стабільно відповідає досвіду, навичкам та кваліфікації спеціаліста, що її надав.
 • Гарантія. Майстри сервісу побутових послуг Master911 щоразу надають гарантійні умови на надані послуги.
 • Зручна система розрахунку. Вирішивши викликати досвідченого майстра з ремонту та інших послуг телевізора у Кропивницькому, ви завжди зможете сподіватися на опцію розрахунку за сервісні послуги безготівковим переказом або готівкою.
 • Підтримка порядку в робочій зоні. Після закінчення ремонту наші техніки обов'язково виконають прибирання на ділянці ремонтних робіт.
 • Фіксована ціна. При укладанні договірної угоди визначається вартість заявлених сервісних послуг, яка точно відповідає зазначеній у прайсі, і вона буде незмінною до завершення всіх робіт.
 • Екстренний виїзд майстра (орієнтовно через 3 години після замовлення).

Ми працюємо у Кропивницькому з виїздом досвідченого техніка по Кіровоградській області

Якщо вас зацікавив невідкладний ремонт телевізорів у Кропивницькому, звертайтесь до сервісу побутового ремонту Master911.

Виконуємо ремонтні роботи по Кіровоградській області

Маркетплейс Master911 має власних виконавців майже у всіх населених пунктах Кіровоградської області (Новоукраїнка, Долинська, Бобринець, Знам'янка, Світловодськ, Олександрія, Помічна, Кропивницький, Гайворон, Новомиргород, Мала Виска, Благовіщенське, Добровеличківка, Компаніївка, Голованівськ, Петрове, Власівка, Пантаївка, Нова Прага, Лісове, Онуфріївка, Павлиш, Єлизаветградка, Новгородка, Олександрівка, Смоліне, Новоархангельськ, Капітанівка, Нове). Тому, якщо вам буде потрібен ремонт будь-якого вашого телевізора, то ціна сервісних послуг буде дешевше, що обумовлюється економією на транспортних витратах. І так само ви можете розраховувати на те, що майстер приїде в день подання заявки.

Виконуємо роботи в приміській зоні Кропивницького

Прихід майстра до приміських зон Кропивницького (Нове, Мар'ївка, Аджамка, Підгайці, Сонячне, Вільне, Соколівське, Велика Северинка, Бережинка, Созонівка), який зробить ремонт РК ТБ у Кропивницькому, може зайняти більше часу - близько 4-ї години.

Робота ведеться в м. Кропивницький

Якщо ви живете у межах міста, отже, можете сподіватися на швидкий виїзд техніка - в середньому протягом 3 годин з моменту подання заявки.