Ремонт електричної плити у Кам'янець-Подільську

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної плити». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних плит

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення електроплити (монтаж)

Підключення електроплити

Демонтаж електроплити

Монтаж склокерамічної плити (встановлення)

Заміна / Підключення ТЕНа електроплити

Заміна конфорок електроплити

Заміна термостата електроплити (терморегулятора)

Заміна мережевого кабелю електроплити

Заміна запобіжників електроплити

Встановлення нової лампи електроплити

Ремонт плати управління електроплити (модуля)

Ремонт конфорок електроплити

Ремонт ТЕНа електроплити

Ремонт терморегулятора електроплити (термостата)

Заміна електронного таймера електроплити (годинника)

Скупка електроплит (утилізація)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних плит у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт електричних плит

від 300 грн

Встановлення електричних плит

від 350 грн

Часті питання по ремонту електричних плит у Кам'янець-Подільську

Відгуки по ремонту електричних плит у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонти вбудованих варильних панелей, склокерамічних плит, духовок або ж електроплит за ступенем відновлення ресурсу можна для зручності умовно розподілити на три види: капітальний (складний), середнього рівня складності та простий.

 • Роботи з домашнього ремонту високої складності припускають заміну першорядних конструктивних елементів варильних панелей, духових шаф, кухонних електроплит або склокерамічних плит, до такого ремонту зараховують заміну або відновлення таймерів, електронних плат, блоків управління, сенсорних елементів і так далі.
 • Роботи незначної складності з ремонту побутової електричної плити у Кам'янець-Подільську передбачають проведення діагностики обладнання, виправлення механічних дефектів, очищення, заміну зіпсованих не ключових елементів: мережевого кабелю, зламаної вилки, ручки перемикача й інше.
 • Ремонт кухонної електроплити у Кам'янець-Подільську середнього рівня складності вимагає від майстра технічних знань, високої кваліфікації й досвіду, оскільки досить часто він пов'язаний з електромеханікою. В ході робіт фахівець реставрує, налагоджує або замінює негідні вузли, прилади, деталі.

Сервіс Master911 оформляє заявки на проведення діагностики, ремонт і підключення склокерамічних плит, духових шаф, вбудованих варильних панелей або електроплит у Кам'янець-Подільську різного рівня складності від всіх прославлених виробників: Бош (Bosch), Аміка (Amica), Сіменс (Siemens), Беко (Beko), Електра, Ханса (Hansa), Грета (Greta), Фагор (Fagor), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Дружківка, Піраміда (Pyramida), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Міле (Miele), Арістон (Ariston), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Інтерлайн (Interline), Вірпул (Whirlpool), Смег (Smeg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Гефест (Gefest).

Як саме вираховується ціна?

Всі виконавці нашого сервісу ремонтують за чітко затвердженим прайсом, що відкидає варіанти якихось махінацій з розцінками на послуги. Виконати професійний ремонт значно дешевше, ніж купувати нове обладнання. У маркетплейсі Master911 чесна, розумна, адекватна та прозора цінова політика.

Однак бувають моменти, коли без очного огляду практично неможливо точно визначити, який же власне ремонт електропобутових приладів необхідний. У цих випадках ми зможемо назвати лише приблизну ціну домашнього ремонту кухонних електроплит у Кам'янець-Подільську, а остаточний розрахунковий кошторис стане озвучено техніком вже після проведення діагностики. Ми гарантуємо, що вартість надійного ремонту побутових електроплит, духовок, варильних поверхонь або індукційних плит у Кам'янець-Подільську буде цілком відповідати затвердженому тарифу.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Цілодобове приймання замовлень на виклик виконавця за адресою.
 • Завчасно відома вартість. Ціна потрібної послуги точно відповідає затвердженому прайсу. Ще до приїзду виконавця додому ви будете зорієнтовані у вартості й точно знатимете, скільки коштує, наприклад, обслуговування вбудованих варильних поверхонь, класичних електроплит, склокерамічних плит або духовок у Кам'янець-Подільську.
 • Швидкий виїзд техніка.
 • Середня вартість по ринку. Вартість буде завжди конкурентною, середньоринковою, фіксованою і відповідатиме знанням, компетентності та досвіду майстра.
 • Зручний для вас варіант розрахунку. Платіж здійснюється як готівкою, так і безготівковими перерахуваннями.
 • Економія Ваших коштів. З огляду на те, що наші майстри розташовані поблизу від вас, транспортні витрати досить невеликі.
 • Привітне ставлення, акуратність, пунктуальність і ввічливість. У кінці всіх процесів, наші техніки обов'язково прибирають своє робоче місце.

Особливості

 • Гарантійний термін. На всі надані послуги й замінені в процесі ремонтних робіт запчастини поширюються гарантії.
 • Договір. Ми видаємо акт про виконані роботи.
 • Досвід. Співпрацюємо тільки з професіоналами у своїй галузі. Перед початком співпраці фахівець проходить співбесіду, передає паспортні дані, які підтверджують особистість людини, тестується по обов'язкових параметрах і складає іспит.
 • Великий набір послуг в одному місці. Маркетплейс створювався для замовлення послуг кваліфікованого, компетентного, перевіреного сантехніка, електрика, виконавця електромонтажних робіт, а також є можливість замовити вивіз сміття, чищення м'яких меблів, складання меблів та інше.

Як можна оформити заявку, щоб викликати фахівця?

 1. Подача заявки на виклик. Виконати це можна шляхом заповнення на інтернет-сайті форми або за телефоном.
 2. Уточнювальні питання. Треба дати відповідь на ряд важливих питань: виробник, причина виклику майстра, модель, вік, тип електроплити.
 3. Видача вихідної консультації, допомоги, рекомендації і, якщо потрібно, підтримки. Ще до прибуття майстра ми надамо попередню консультацію та вкажемо ціну можливої сервісної послуги.
 4. Приїзд виконавця за вказаною адресою. Зазвичай протягом трьох годин після подачі заявки наш майстер прибуває на Вашу адресу.

Заявка на виклик виконавця з ремонту склокерамічних плит, електричних плит, варильних панелей або духових шаф у Кам'янець-Подільську і по Хмельницькій області

Виїзд майстра в передмістя Кам'янець-Подільського

На прибуття майстра в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько 5-6 годин

Виїзд в селища, міста, села по Хмельницькій області

В кожному місті, селищі, селі наш сервіс має своїх майстрів, які найчастіше прибувають за адресою в цей же день, коли оформили заявку. У деяких випадках, які пов'язані з інтенсивною сезонною зайнятістю, прихід виконавця може переміститися на наступний день. Ваше замовлення послуг в сервісі Master911 дозволяє істотно заощадити транспортні витрати й ваш час.

Виїзд виконавця по м. Кам'янець-Подільський

У випадку, якщо вас зацікавив надійний сервіс варильних панелей, духовок, склокерамічних плит або класичних електроплит у Кам'янець-Подільську, і ви проживаєте в межах міста, значить, вже через 2,5-3 години після оформлення заяви компетентний фахівець, який володіє необхідними навичками, технічними знаннями й великим досвідом, прибуває додому.