globe ru

Ремонт електричної духовки у Коростені

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Коростені

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Виявивши некоректність в роботі побутових електродуховок, потрібно зателефонувати до надійного сервісу ремонту для подачі замовлення на виклик досвідченого, кваліфікованого та пунктуального майстра. Будь-які ваші зусилля самостійного виконання діагностики й подальшого здійснення ремонту досить непростої техніки власними руками загрожують погіршенням ситуації, та й реальним ризиком абсолютної відмови в роботі пристрою, заміною дорогих запасних частин або серйозного ремонту.

Дуже часто трапляються такого типу несправності електричної духовки:

 • Духова шафа гріє слабо або зовсім не нагрівається. У цих ситуаціях найбільш імовірною причиною буває вихід з ладу або пошкодження нагрівального елементу, терморегулятора, перемикача.
 • Нерівномірне розігрівання електродуховки. Нерівномірний розігрів духової шафи служить "симптомом" її неефективного функціонування. При діагностиці фахівець знайде, в чому проблема, та усуне її. Найімовірніше, мова йде про несправність одного зі спіралей або ж термостата.
 • Простежуються проблеми в управлінні духовкою. Головною причиною виходу з ладу в подібному випадку досить часто є збій в роботі ручок, кнопок, клавіш управління або сенсорних панелей.
 • Духовка не працює. Після проведення діагностики, цілком імовірно, технік знайде проблемні моменти з електромережею, проводкою, розеткою, недостатньою напругою, або ж визначить пошкодження температурного датчика, неправильне регулювання таймера, вихід з ладу модуля управління.

Маркетплейс Master911 приймає заявки на приїзд техніка на вашу адресу. Виконаємо компетентний ремонт, оперативну наладку, установку електричної домашньої духовки й електроплити у Коростені від усіх наявних на ринку виробників: Ліберті (Liberty), Піраміда (Pyramida), Електра, Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Асел (Asel), Сіменс (Siemens), Вірпул (Whirlpool), Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), Норд (Nord), Арістон (Ariston), Аміка (Amica), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Електролюкс (Electrolux), Кайзер (Kaiser), Тека (Teka) і багатьох інших.

Майстер сервісу Master911

Майбутній фахівець, до того як бути допущеним до роботи з замовниками, проходить підготовку та зобов'язаний скласти іспит. І тільки тих претендентів (це десь півтора десятка зі ста), які набрали високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і вважають їх готовими для надання послуг нашим замовникам.

Техніки не проти з усіма подробицями пояснити, яка вартість робіт, в чому полягатиме лагодження, які запчастини замінять, та відповідатимуть на будь-які питання замовника. Майстри приходять із власними розхідниками, приладами, інструментами, якщо пошкоджену апаратуру немає ніякої можливості відремонтувати у вас вдома, її забирають у сервіс. Професіонали нашого маркетплейсу не лаються, демонструють доброзичливе ставлення, дотримуються чистоти й не курять.

Яким способом встановлюється розцінка?

Ціна певної послуги на обслуговування, ремонт, підключення та установку електродуховки й кухонної плити у Коростені детально зафіксована в нашому прейскуранті, не враховуючи при цьому транспортні витрати та вартості деталей, приладів, запасних частин, що підлягають заміні.

Ми постійно прагнемо прийти до адекватних, об'єктивних, абсолютно прозорих тарифів і, крім того, повідомити замовника про вартість необхідної послуги перед подачею заявки.

Саме у зв'язку з цим, при оформленні заявки на виклик майстра для оперативного ремонту електричних кухонних плит і побутових духовок вдома у клієнта у Коростені, ставимо запитання, як про техніку (модель, виробник, рік випуску), так і про причину виклику майстра.

Іноді, на підставі того, що описання неполадки розмиті або внаслідок неточного викладу проблеми замовником, попередньо оцінити вартість послуги непросто або практично неможливо. У цьому випадку повна кошторисна вартість буде складатися фахівцем вже вдома, після завершення візуального огляду й діагностики техніки та визначення виду робіт. Гарантовано, що розцінка буде точно відповідати вказаному в прайсі.

Що отримує будь-який замовник?

Якщо вас цікавить оперативний, недорогий і якісний ремонт чи обслуговування духовки, телефонуйте нам, і ви можете сподіватися на:

 • Екстрений виїзд професіонала за викликом. У середньому, наш технік приходить вже через три години.
 • Жорсткий контроль за рівнем якості надання послуг. Сервіс з надійного ремонту, обслуговування й монтажу електричних варильних плит і домашніх духовок у Коростені Master911 прийме будь-які зауваження, скарги або нарікання, які можуть ставитися до роботи наших фахівців. При виявленні будь-якого дефекту, ми твердо запевняємо в тому, що все буде відремонтовано.
 • Надані грамотні послуги з оперативного ремонту, підключення, якісного обслуговування, налагодження електричної домашньої плити та духовки у Коростені від всіх виробників, незалежно від модифікації та "віку" техніки.

Працюємо по замовленнях на виклик майстра у Коростені і по Житомирській області

Приймаємо замовлення в передмістях Коростеня

В тому випадку, якщо ви живете в приміській зоні Коростеня в приватному секторі, і вам необхідний майстер з якісного налагодження, ефективного ремонту, підключення або обслуговування варильних поверхонь або електричних шаф (духовок) вдома у Коростені (), організуємо його приїзд за наданою вами адресою протягом 4-5 годин після оформлення замовлення.

Ми працюємо на території м. Коростень

Якщо, за умови проживання в межах міста Коростень, вам потрібен терміновий, недорогий і професійний сервіс електричних духовок у Коростені, звертайтеся в Master911 і вже через три-чотири години з моменту оформлення замовлення можна сподіватися на прибуття виконавця до вас.

Працюємо у селищах, селах, містах Житомирської області

Маркетплейс Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, досвідчених, підготовлених техніків в переважній більшості сіл, міст, селищ по Житомирській області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка), тому Ви можете очікувати на той факт, що фахівець з налагодження побутових електродуховок у Коростені з'явиться в цей же день, та заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, можливий варіант, що виїзд майстра відкладається на найближчу дату.