Ремонт електричної духовки у Коростені

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Коростені

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Коростені

Відгуки по ремонту електричних духовок у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виявивши некоректність в роботі побутових електродуховок, потрібно зателефонувати до надійного сервісу ремонту для подачі замовлення на виклик досвідченого, кваліфікованого та пунктуального майстра. Будь-які ваші зусилля самостійного виконання діагностики й подальшого здійснення ремонту досить непростої техніки власними руками загрожують погіршенням ситуації, та й реальним ризиком абсолютної відмови в роботі пристрою, заміною дорогих запасних частин або серйозного ремонту.

Дуже часто трапляються такого типу несправності електричної духовки:

 • Духова шафа гріє слабо або зовсім не нагрівається. У цих ситуаціях найбільш імовірною причиною буває вихід з ладу або пошкодження нагрівального елементу, терморегулятора, перемикача.
 • Нерівномірне розігрівання електродуховки. Нерівномірний розігрів духової шафи служить "симптомом" її неефективного функціонування. При діагностиці фахівець знайде, в чому проблема, та усуне її. Найімовірніше, мова йде про несправність одного зі спіралей або ж термостата.
 • Простежуються проблеми в управлінні духовкою. Головною причиною виходу з ладу в подібному випадку досить часто є збій в роботі ручок, кнопок, клавіш управління або сенсорних панелей.
 • Духовка не працює. Після проведення діагностики, цілком імовірно, технік знайде проблемні моменти з електромережею, проводкою, розеткою, недостатньою напругою, або ж визначить пошкодження температурного датчика, неправильне регулювання таймера, вихід з ладу модуля управління.

Маркетплейс Master911 приймає заявки на приїзд техніка на вашу адресу. Виконаємо компетентний ремонт, оперативну наладку, установку електричної домашньої духовки й електроплити у Коростені від усіх наявних на ринку виробників: Ліберті (Liberty), Піраміда (Pyramida), Електра, Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Смег (Smeg), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Асел (Asel), Сіменс (Siemens), Вірпул (Whirlpool), Зануссі (Занусі / Zanussi), Самсунг (Samsung), Горенье (Gorenje), Фагор (Fagor), Норд (Nord), Арістон (Ariston), Аміка (Amica), Ардо (Ardo), Беко (Beko), Електролюкс (Electrolux), Кайзер (Kaiser), Тека (Teka) і багатьох інших.

Майстер сервісу Master911

Майбутній фахівець, до того як бути допущеним до роботи з замовниками, проходить підготовку та зобов'язаний скласти іспит. І тільки тих претендентів (це десь півтора десятка зі ста), які набрали високий бал (мінімум 4,5) беруть на роботу, і вважають їх готовими для надання послуг нашим замовникам.

Техніки не проти з усіма подробицями пояснити, яка вартість робіт, в чому полягатиме лагодження, які запчастини замінять, та відповідатимуть на будь-які питання замовника. Майстри приходять із власними розхідниками, приладами, інструментами, якщо пошкоджену апаратуру немає ніякої можливості відремонтувати у вас вдома, її забирають у сервіс. Професіонали нашого маркетплейсу не лаються, демонструють доброзичливе ставлення, дотримуються чистоти й не курять.

Яким способом встановлюється розцінка?

Ціна певної послуги на обслуговування, ремонт, підключення та установку електродуховки й кухонної плити у Коростені детально зафіксована в нашому прейскуранті, не враховуючи при цьому транспортні витрати та вартості деталей, приладів, запасних частин, що підлягають заміні.

Ми постійно прагнемо прийти до адекватних, об'єктивних, абсолютно прозорих тарифів і, крім того, повідомити замовника про вартість необхідної послуги перед подачею заявки.

Саме у зв'язку з цим, при оформленні заявки на виклик майстра для оперативного ремонту електричних кухонних плит і побутових духовок вдома у клієнта у Коростені, ставимо запитання, як про техніку (модель, виробник, рік випуску), так і про причину виклику майстра.

Іноді, на підставі того, що описання неполадки розмиті або внаслідок неточного викладу проблеми замовником, попередньо оцінити вартість послуги непросто або практично неможливо. У цьому випадку повна кошторисна вартість буде складатися фахівцем вже вдома, після завершення візуального огляду й діагностики техніки та визначення виду робіт. Гарантовано, що розцінка буде точно відповідати вказаному в прайсі.

Що отримує будь-який замовник?

Якщо вас цікавить оперативний, недорогий і якісний ремонт чи обслуговування духовки, телефонуйте нам, і ви можете сподіватися на:

 • Екстрений виїзд професіонала за викликом. У середньому, наш технік приходить вже через три години.
 • Жорсткий контроль за рівнем якості надання послуг. Сервіс з надійного ремонту, обслуговування й монтажу електричних варильних плит і домашніх духовок у Коростені Master911 прийме будь-які зауваження, скарги або нарікання, які можуть ставитися до роботи наших фахівців. При виявленні будь-якого дефекту, ми твердо запевняємо в тому, що все буде відремонтовано.
 • Надані грамотні послуги з оперативного ремонту, підключення, якісного обслуговування, налагодження електричної домашньої плити та духовки у Коростені від всіх виробників, незалежно від модифікації та "віку" техніки.

Працюємо по замовленнях на виклик майстра у Коростені і по Житомирській області

Приймаємо замовлення в передмістях Коростеня

В тому випадку, якщо ви живете в приміській зоні Коростеня в приватному секторі, і вам необхідний майстер з якісного налагодження, ефективного ремонту, підключення або обслуговування варильних поверхонь або електричних шаф (духовок) вдома у Коростені (), організуємо його приїзд за наданою вами адресою протягом 4-5 годин після оформлення замовлення.

Ми працюємо на території м. Коростень

Якщо, за умови проживання в межах міста Коростень, вам потрібен терміновий, недорогий і професійний сервіс електричних духовок у Коростені, звертайтеся в Master911 і вже через три-чотири години з моменту оформлення замовлення можна сподіватися на прибуття виконавця до вас.

Працюємо у селищах, селах, містах Житомирської області

Маркетплейс Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, досвідчених, підготовлених техніків в переважній більшості сіл, міст, селищ по Житомирській області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), тому Ви можете очікувати на той факт, що фахівець з налагодження побутових електродуховок у Коростені з'явиться в цей же день, та заощадите на транспортних витратах.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, можливий варіант, що виїзд майстра відкладається на найближчу дату.