globe ru

Ремонт електричної духовки у Новоград-Волинському

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Новоград-Волинському

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Виявивши некоректну роботу побутових електродуховок, варто звернутися в надійний, першокласний сервіс побутових послуг для подачі заявки на виклик пунктуального, кваліфікованого й досвідченого техніка на вашу адресу. Будь-які намагання самостійної діагностики й подальшого здійснення ремонту устаткування власними руками загрожують ускладненням проблеми, а також вірогідним ризиком незворотної відмови в роботі пристрою, заміною нерідко дорогих запасних частин або тривалого ремонту.

На практиці часто трапляються такі неполадки електродуховки:

 • Електродуховка зовсім не нагрівається або розігрівається недостатньо. У цих випадках найбільш реальною причиною відмови в роботі виступає збій у роботі нагрівача, перемикача, термостата.
 • Нерівномірне розігрівання електродуховки. Нерівномірне розігрівання духовки служить "симптомом" її неправильної роботи. Ймовірно, мова може йти про несправність одного з нагрівальних спіралей або ж терморегулятора. В процесі діагностики професіонал знайде, в чому полягає проблема, та усуне її.
 • Проблеми з керуванням духовкою. Головною причиною несправності в цьому варіанті досить часто є відмова в роботі сенсорних блоків або ручок, кнопок, клавіш управління.
 • Духовка перестала вмикатися. У результаті діагностичних робіт, цілком ймовірно, фахівець знайде елементарні проблеми з проводкою, недостатньою напругою, електромережею, розеткою, або ж визначить вихід з ладу модуля управління, неправильне регулювання таймера, пошкодження датчика температури.

Сервіс Master911 цілодобово приймає замовлення на виклик досвідченого техніка за потрібною адресою. Пропонуємо професійний ремонт, якісну установку, сервіс, налаштування електричної кухонної плити й побутової духовки у Новоград-Волинському від усіх загальновідомих виробників: Піраміда (Pyramida), Зануссі (Занусі / Zanussi), Міле (Miele), Норд (Nord), Арістон (Ariston), Вірпул (Whirlpool), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Аміка (Amica), Електра, Бош (Bosch), Смег (Smeg), Індесіт (Indesit), Електролюкс (Electrolux), Асел (Asel), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Ханса (Hansa), АЕГ (AEG), Ліберті (Liberty), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Кайзер (Kaiser), Канді (Candy), Тека (Teka) та інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з наших фахівців, до того як отримати допуск до роботи з клієнтами, спочатку проходить підготовку та зобов'язаний скласти іспит. І лише тих кандидатів (це десь 15 зі 100), які набрали високий бал (мінімум 4,5) зараховують на роботу, та вважають готовими для надання послуг замовникам.

Фахівці працюють із власними інструментами, приладами, розхідниками, якщо несправну техніку немає ніякої можливості полагодити у вас вдома, її зобов'язані забрати в сервіс. Техніки завжди готові з усіма подробицями пояснити, в чому полягатиме ремонт, які деталі слід замінити, яка вартість послуг, і відповідатимуть на всі питання клієнта. Фахівці нашого маркетплейсу не лаються, демонструють прихильне ставлення, дотримуються чистоту і не курять.

Як складається ціна?

Вартість певної послуги на ремонт, установку, підключення й обслуговування електродуховки та варильних плит у Новоград-Волинському чітко прописана в нашому прайсі, без транспортних витрат і вартості запасних частин, деталей, приладів, які підлягають заміні.

Ми постійно прагнемо прийти до виправданих, об'єктивних, абсолютно прозорих цін і до того, щоб заздалегідь зорієнтувати клієнта в оплаті необхідної послуги.

Виключно у зв'язку з цим, при оформленні заявки на виклик майстра для проведення ремонту, техобслуговування та монтажу електричних побутових духовок і варильних кухонних поверхонь вдома у замовників у Новоград-Волинському, ми кожен раз ставимо питання, як про саму апаратурі (виробник, рік випуску, модель), так і про причини замовлення виконавця.

Іноді, внаслідок того, що "симптоми" пошкодження розмиті або ж за умови незрозумілої подачі проблеми клієнтом, попередньо встановити ціну послуги важко або практично неможливо. У подібному випадку повна кошторисна вартість складається техніком тепер уже вдома, після закінчення діагностики, візуального обстеження техніки та встановлення виду робіт. Сервісний центр Master911 гарантує, що розцінка буде точно відповідати величині, прописаній в нашому прайсі.

Що Ви отримуєте в результаті?

Якщо вас зацікавив оперативний, недорогий і якісний сервіс електродуховки вдома, звертайтеся в маркетплейс Master911, і очікуйте на:

 • Контроль за якістю надання послуг. Сервіс з якісного ремонту електричних побутових плит і домашніх духовок за адресою клієнта у Новоград-Волинському Master911 прийме всі зауваження, скарги або нарікання, які мають відношення до роботи наших техніків. При виявленні недоліку, ми стверджуємо, що всі помилки будуть терміново усунені.
 • Терміновий виїзд фахівця додому. У середньому, наш виконавець приїжджає вже протягом 3-х годин після оформлення замовлення на виклик.
 • Надані професійні послуги з оперативного підключення, обслуговування, якісного ремонту, налагодження електричної домашньої духовки або електроплити у Новоград-Волинському від всіх фірм, незалежно від моделі та року випуску побутової техніки.

Працюємо у Новоград-Волинському з виїздом майстра по Житомирській області

Працюємо у селах, селищах, містах Житомирської області

Маркетплейс Master911 має підготовлених, кваліфікованих, досвідчених фахівців у більшості населених пунктів по Житомирській області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка), тому Ви можете очікувати на те, що виконавець з виправлення електродуховок у Новоград-Волинському з'явиться в той же день, та заощадите на автотранспортних витратах.

Іноді, через високу сезонну завантаженість, можливий варіант, що виїзд фахівця переноситься на найближчу дату.

Працюємо в передмістях Новоград-Волинського

В тому випадку, якщо ви проживаєте в передмісті Новоград-Волинського в приватному будинку, і потрібен хороший майстер з налагодження, оперативного ремонту, підключення або обслуговування електричних духових шаф (духовок) чи електроплит у Новоград-Волинському (), ми зможемо організувати його поїздку за призначенням через 4-5 годин після подачі замовлення.

Працюємо на території м. Новоград-Волинський

Якщо, за умови проживання в межах міста Новоград-Волинський, вам потрібен професійний, терміновий і недорогий сервіс духовки у Новоград-Волинському, звертайтеся в Master911 і протягом 3-х годин з часу подачі заявки слід сподіватися на приїзд техніка до вас.