Встановлення рушникосушки у Тернополі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Тернополі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Тернополі

Відгуки по встановленню рушникосушок у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Навішування й установка рушникосушки в ванній стає однією з найпопулярніших послуг і зумовлена істотним зростанням затишку сім'ї при відносно невисоких витратах. Це сантехнічне обладнання виконує потрійну задачу: просушку рушників та іншого одягу, регулювання рівня вологи й, окрім того, - далеко не зайвий обігрів ванної кімнати.

Виходячи з конструктивних характеристик, виділяють такі різновиди приладів: водяні, електричні та комбіновані, до того ж виготовляються модифікації в різному виконанні - мідні, керамічні, алюмінієві та сталеві. На поточний момент є великий модельний ряд рушникосушок, і на якій же з модифікацій зупинитися, може залежати від ряду моментів: надійності, наявності необхідної площі, комфортності й ціни. Можна сказати, що електричні - автономні, особливо адаптивні, прості в монтажі й не залежать від функціонування інших установок, комбіновані - найефективніші та практичні, проте вартість такого змійовика досить висока, водяні найбільш вигідні в плані економії енергії.

Кваліфікована установка змійовика-рушникосушки різного виду вимагає конкретних знань і навичок, отже її бажано довіряти досвідченим фахівцям.

Наскільки можлива самостійна установка змійовика в ванній?

Гарантією того, щоб подібне сантехнічне обладнання буде справно функціонувати довгі роки, є проведення будівельно-монтажних робіт рушникосушки чітко відповідно до технічних вимог. Тому бажання заощадити на послугах досвідченого, кваліфікованого, перевіреного сантехніка та постаратися встановити прилад власними силами - досить ризиковані. Ця спроба в кращому результаті може увінчатися тратою часу даремно, в гіршому ж - оперативним виїздом професіонала для виправлення досить серйозних наслідків. Якщо в ході монтажу була допущена технологічна неточність, такий нюанс не тільки не дасть бажаного рівня комфорту, але й при наявності високого тиску в контурі може стати причиною затоплення квартири чи замикання електричної проводки.

За вищезазначених причин небажано доручати установку змійовика й неперевіреному "фахівцеві", який не надасть будь-яких гарантій на виконані ремонти, і в разі чого вам доведеться особистими засобами покривати плачевні наслідки.

Оптимальний висновок - звернутися до перевіреного майстра-сантехніка, який швидко та якісно виконає необхідну сервісну послугу, а ще й завжди несе повну відповідальність за монтаж рушникосушки за заздалегідь домовленою ціною робіт.

Маркетплейс Мастер911: якісна установка змійовика

Техніки нашого сервісу мають великий досвід в установці практично будь-яких змін, видів, моделей і конструкцій змійовиків рушникосушок. У ході подачі заявки на виїзд сантехніка ми щоразу ставимо клієнтові ряд питань, що стосуються саме вашого сантехнічного апарату, його місця монтажу, способів підключення, конструктивних особливостей та інші. На підставі прийнятих відповідей ми готові надати первинну консультацію, а також зорієнтувати щодо вартості необхідної послуги. Коли виявляється, що вона типова (за словами домовласника можна чітко встановити формат намічених завдань), то на монтаж рушникосушки в ванній кімнаті ціна буде відома заздалегідь із прейскуранта.

Якщо без чіткого обстеження майстром-сантехніком визначити масштаб робіт практично неможливо, то ця послуга є не типовою й точна кошторисна вартість буде озвучена виконавцем уже в домі, проте ми гарантуємо, що ця сума не буде розходитися з тією, яка прописана в нашому прайс-листі.

Зателефонувавши в сервіс Master911, ви можете розраховувати на:

  • подачу й оформлення заявки на виклик без вихідних, у будь-який час;
  • оперативний виїзд на адресу кваліфікованого, перевіреного та надійного майстра-сантехніка;
  • якісну послугу з наданням гарантійних зобов'язань;
  • видачу вам грамотної консультації та інформації про приблизну ціну потрібної послуги.

Наші техніки сумлінні, пунктуальні та ввічливі, відрізняються акуратністю й обов'язково наводять лад на робочому місці. Усі вони до своєї роботи ставляться сумлінно, не лаються матом, не допускають недбалості й не димлять сигаретами.

Позитивні аспекти звернення в сервіс домашнього ремонту Master911

На противагу випадковим умільцям ми впевнені в усіх сервісних сантехніків, оскільки до отримання дозволу до виконання заявок вони пройшли обов'язкову перевірку паспортних даних, спеціальне навчання та склали на прохідний бал іспити. Попри це, ми в будь-який момент готові вислухати будь-які зауваження, побажання та критику щодо допущеної в процесі роботи помилки чи непрофесійних дій майстра. У зв'язку з цим, при появі конфліктної ситуації телефонуйте в нашу службу підтримки Master911.

Усі наші сервісні послуги надаються згідно з договором, де чітко позначені виробничий процес, конкретні умови відповідальності слюсаря-сантехніка, а також критерії рівня якості проведення завдань. Після закінчення будівельних робіт кожен замовник має акт про виконання сервісних послуг. Наші фахівці беруть на себе індивідуальну відповідальність і дають сертифікат гарантії на надані послуги. Розрахуватися за роботу сантехніка допускається безготівковими переказами або готівкою.

Скільки коштує установка змійовика?

Тарифи на монтаж рушникосушки в вигляді змійовика чи драбинки ви можете дізнатися, ознайомившись з прайсом нашого сервісу. Там вказана ціна кожної стандартної сервісної послуги, без закупівельної вартості витратних матеріалів, інших запчастин і транспортних витрат. Для приємного співробітництва й спілкування з нашими майстрами-сантехніками ми раді надати вам перші консультації завчасно, ще до приїзду техніка й зорієнтувати стосовно вартості послуги. Для сервісу побутових послуг Master911 виключно важливо, щоб наше ціноутворення було прозорим і зрозумілим для будь-якого клієнта, хто подзвонив нам. Найчастіше, наприклад на установку електричного рушникосушки, ціна не змінюється.

Терміновий виклик фахівця у Тернополі з виїздом на адресу по Тернопільській області

Приймаємо заявки в передмісті Тернополя

Тим, хто живе в передмісті Тернополя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські), буде потрібно чекати прибуття виконавця трохи більше, приблизно чотири-п'ять годин.

Пропонуємо виконати повний перелік послуг у межах м. Тернопіль

У разі, якщо ви живете в межах м. Тернопіль, тоді вже через 3 години з часу подачі заявки, можете розраховувати на виїзд додому кваліфікованого, перевіреного й досвідченого техніка.

Робота ведеться по всій Тернопільській області

Оскільки ми маємо перевірених, навчених, досвідчених і професійних слюсарів-сантехніків у більшості населених пунктів Тернопільської області (Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці), ті наші клієнти, які проживають у далеких пунктах, зможуть сподіватися на прихід виконавця робіт у день подання замовлення. Окрім очевидних переваг, такий сантехнічний сервіс дає можливість отримати додаткову економію на автотранспортних витратах.

У виняткових випадках, коли в техніків украй висока зайнятість, їх приїзд може бути перенесений на наступний день. Ми про подібний факт повідомляємо замовників завчасно, ще на етапі оформлення замовлення в Мастер911.

У разі, якщо вас цікавить правильна установка рушникосушки будь-якого виду, ціна якої вельми здивує, звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911!