Встановлення розширювального баку у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Цінові пропозиції по встановленню розширювальних баків від найкращих майстрів у Чернівцях

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Чернівцях

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення, який попередньо підібраний за розміром, - оптимальне рішення, яке дозволяє скинути додатковий тиск в опалювальній системі, без гідроудару. Завдяки грамотному монтажу пристрою реально не тільки оперативно ліквідувати збої тиску в системі опалення, але й гарантувати його тривалу роботу.

Установка розширювального бака закритого типу максимально відрізняється від установки пристосування відкритого виду, тому виконання даної роботи важливо довірити безпосередньо сантехнікам з необхідними навичками й досвідом.

Чи можлива установка розширювального бака своїми силами?

Як доводить практика, коли вибір розширювального бака для опалення, установка та запуск в експлуатацію здійснюються фахівцем без відповідних умінь і досвіду, це загрожує неприємними проблемами. У кращому випадку процес елементарно загальмується внаслідок нестачі спеціальних інструментів або якісного герметика, в гіршій ситуації - незабаром ви виявите протікання або ж, що ще гірше, вся система опалення виявиться несправною. Наступна проблема, зазвичай виникає, коли роботу здійснює непрофесійний сантехнік або сам власник устаткування, - вибір невідповідного розташування установки, через це підхід до нього буде ускладнений або ж і недоступний.

Маркетплейс Master911 дозволить не допустити таких ризиків. До вас приїде перевірений сантехнік, який надійно виконає потрібну послугу і при цьому надасть гарантійні зобов'язання.

Master911: установка розширювального бака системи опалення

Наші сантехніки постійно стикаються з установкою сантехнічного обладнання всіх різновидів, мають солідний досвід і хороші навички в організації цієї роботи.

В ході розгляду замовлення ми поставимо клієнту перелік потрібних питань про тип пристрою, який треба змонтувати, місце його підключення та інші важливі нюанси. На підставі докладних відповідей ми надамо замовнику первинну консультацію та готові зорієнтувати за кошторисом замовленої послуги.

Чи вдалося на підставі наданої людиною інформації стовідсотково зрозуміти спектр необхідних робіт, робота вважається нестандартною та стандартною. У першому випадку кошторис буде пораховано повністю на етапі прийому замовлення, в іншому - вартість оголосить фахівець лише після приїзду на об'єкт. Ми можемо гарантувати повний збіг суми з тією, що вказана в прайс-листі Мастер911.

Будь-який замовник може розраховувати на:

 • надання докладної консультації та відомостей щодо вартості;
 • негайний виїзд фахівця;
 • бездоганну якість роботи - монтажу розширювального обладнання;
 • цілодобову можливість оформлення замовлення.

Майстри сервісу побутових послуг Master911 - виховані, доброзичливі та досвідчені професіонали, які залишають порядок на місці роботи, не курять і не вживають лайливі слова.

Переваги звернення в сервіс послуг Master911

Будь-які хвилювання, які пов'язані з необхідністю запросити додому незнайомого фахівця, при зверненні до нас не мають ніяких підстав. Абсолютно кожен фахівець сервісу Мастер911 отримав допуск до обслуговування клієнтів тільки після завершення ним внутрішнього навчання та відмінного складання іспиту. Крім усього іншого, найважливішою умовою стає підтвердження паспорта.

Не врахувати людську помилку стовідсотково не можна, тому, якщо вами була виявлена помилка, допущена сантехніком, або ви зіткнулися з його недоброзичливою поведінкою, зателефонуйте в нашу технічну підтримку. Ми можемо пообіцяти моментально розібратися в ситуації та допомогти у розв'язанні будь-якого питання.

За якість виконання установки плоского розширювального бака або іншої роботи наші фахівці покладають повну відповідальність і залишають гарантію. Також вам видадуть акт виконаних послуг. Оплата може бути здійснена як готівкою на місці, так і безготівково.

Ціна установки розширювального бака

Сума всіх стандартних послуг (за вирахуванням автозатрат і ціни інших деталей) знаходиться в нашому прайсі. У нас прозоре ціноутворення, і для нас важливо, щоб воно було доступне кожній людині. Ми завжди зможемо детально проконсультувати щодо потрібної роботи й назвати її орієнтовну ціну. Як правило, вона не зміниться.

Як викликати майстра у Чернівцях з виїздом по Чернівецькій області?

Працюємо в м. Чернівці

Для клієнтів, які звернулися в маркетплейс Master911 та знаходяться в м. Чернівці, час очікування приїзду фахівця приблизно займе три години.

Приймаємо замовлення в передмісті Чернівців

У ситуації, коли людина проживає в передмісті Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці), тоді вона має можливість сподіватися на приїзд майстра приблизно через 4-5 годин.

Пропонуємо послуги по Чернівецькій області

Наші замовники, які живуть у далеких місцях, мають можливість почекати прибуття професіонала того ж дня, оскільки ми маємо висококласних професіоналів у більшості пунктів Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка). Такого рівня сервіс, крім додаткових плюсів, дозволяє ще й гарно скоротити автовитрати.

У рідкісних ситуаціях, внаслідок високого завантаження, візит фахівця вимушено зсувається на день. Про це вас сповістять у процесі подачі замовлення.

Вам потрібна грамотна допомога у виборі мембранного розширювального бака та його оперативне встановлення згідно з технічними нормативами? Оформляйте заявку в маркетплейс Master911 - робота буде зроблена грамотно, недорого та негайно.