Встановлення душової кабіни у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Чернівцях

Відгуки по встановленню душових кабін у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз все більше власників приватних будинків при облаштуванні ванної схиляються до вибору на користь душової кабінки, замість звичайної ванни. Подібна тенденція обумовлена як бажанням заощадити більше вільного простору в маленькому туалеті, так і численними перевагами душових кабінок: гігієнічністю, зручністю, універсальністю.

Всі доступні на сьогодні моделі душових кабінок бувають відкритими та закритими. Основна відмінність між ними полягає у відсутності поверхні нагорі.

Перевагою відкритих душових кабінок є їх входження в дизайн санвузла, де 1 або ж 2 стіни приміщення є складовою їх внутрішньої конструкції. Конструкції відкритого типу вважаються збірними. До основи однієї стіни ванної кімнати або кута проводиться установка підлогового днища, який вже приєднаний до каналізаційного стояка, а по периметру з двох або виключно з одного боку кріплять скляні або ж виготовлені з органічного скла дверцята. Установка відкритих кабінок зажадає від сантехніка наявності професійних умінь і знань.

Закриті пристрої являють собою ізольований з усіх боків простір, схожий на капсулу. Вхід здійснюється через двері. Такі кабінки володіють безліччю різноманітних переваг: простотою в підключенні, можливістю вибору місця підключення, безліччю допоміжних функцій. Конструкція душових боксів орієнтована на те, що їх просто можливо розібрати й зібрати безліч разів для монтажу в іншому будинку.

Про що важливо знати при підключенні душової кабінки?

І є спектр важливих нюансів, які варто враховувати для надійного монтажу душової кабінки. Для того, щоб надійно змонтувати душову відкритого виду, необхідно враховувати наступні нюанси установки:

 • Перед проведенням монтажу конструкції, висококваліфіковані сантехніки радять провести збірку на широкій площі й переконатися в цілісності дверцят і справності фурнітури, а також наявності всіх потрібних запчастин.
 • Варто купити ще один комплект високоякісних кріплень, аналогічних тим, що поставляються в комплекті: це допомагає не допустити раптових труднощів при установці.
 • Якщо планується установка куточка на підлогу, то рекомендується здійснити початкове облаштування трапа.
 • На першому етапі монтажу душової кабінки, необхідно сумлінно підготувати підлогу та стіни та провести гідроізоляцію місця монтажу.

Від чого буде залежати вартість установки пристрою?

Розрахунок кошторису монтажу сантехнічного устаткування проводиться з урахуванням таких нюансів:

 • Розмір замовлених робіт. Іноді збірку пристрою треба здійснювати в функціонуючому туалеті, спочатку зробивши демонтаж наявного пристрою. Ще може виникнути потреба в облаштуванні або зміні підведення водопостачання, каналізації, проведенні електромонтажних робіт і ряді інших додаткових послуг;
 • Кінцева вартість робіт. У тому випадку, якщо майстер приїхав на об'єкт, де потрібно зробити установку декількох пристроїв (припустимо, змішувача, унітазу, умивальника, рушникосушки), то ціна установки душової кабіни в кінцевому підсумку буде нижча, ніж при наданні одиничної послуги;
 • Складність обладнання. У наш час сантехнічне обладнання використовується абсолютно різне за особливостями. Безумовно, і на установку душової кабіни ціна може відчутно відрізнятися. Чим важча установка певної душовою, чим більшою кількістю допоміжних опцій вона володіє, тим більше часу вона буде встановлюватися, і тим більш кваліфікованим повинен бути майстер.

Можливі помилки при підключенні душових пристроїв

Якщо установка пристрою не була проведена фахівцем, є ймовірність допущення таких великих похибок:

 • похибки в підключенні електричного живлення та холодної/гарячої води;
 • досить сильна фіксація кріплень, результатом чого може бути поломка скляних стінок, а також необхідність в їх заміні;
 • неякісна герметизація стінок душової кабінки та зливу;
 • погано підготовлена основа або ж неправильно відрегульовані ніжки.

Гарантія довгострокової та комфортної експлуатації душової кабінки - професійний монтаж кваліфікованим фахівцем за всіма необхідними інструкціями. Якщо, з метою економії, взятися за монтаж виробу власними силами або ж довірити роботу неперевіреному фахівцю «з вулиці», який не зможе надати якихось гарантійних зобов'язань на роботу, наслідки зробленої помилки будуть не приємними, а виправлення їх обійдеться в чималу суму.

Оптимальний варіант - звернутися в Master911. Професійний фахівець з тривалим досвідом роботи в установці душових конструкцій різних видів негайно приїде додому та надійно виконає необхідну послугу.

Master911: якісний монтаж душової кабіни

Наші фахівці мають багатий досвід в установці душових кабінок різноманітних моделей, форм і габаритів. При прийомі замовлення наш фахівець просить клієнта відповісти на парочку допоміжних питань про вид сантехнічного обладнання та про розташування його підключення. На підставі докладних відповідей ми зможемо надати початкову консультацію та назвати орієнтовну вартість майбутньої послуги.

При зверненні до нас, можна напевно розраховувати на:

 • отримання вашого замовлення цілодобово;
 • надання інформації про ціну замовленої роботи (наприклад установки змішувача в душовій кабіні) і початкової консультації;
 • надійне виконання роботи - установки скляної кабінки або іншої;
 • швидкий візит сантехніка (приблизно, через 3 години після розгляду замовлення).

Ми співпрацюємо тільки з висококласними фахівцями - ввічливими, адекватними та відповідальними професіоналами, які залишають чистоту на своєму робочому місці, не використовують лайливі слова й не курять.

Які основні плюси звернення в маркетплейс Мастер911?

Для допуску до заявок будь-який наш сантехнік склав іспит на відмінну оцінку, підтвердив свої паспортні дані та пройшов внутрішню підготовку. Якщо ж вам все ж довелося виявити похибку або ви зіткнулися з його грубою поведінкою, телефонуйте в службу підтримки - і ми допоможемо у розв'язанні виниклого питання.

Неважливо, про яку роботу йдеться, будь це монтаж душової зі скла, установка душової кабіни без піддона або ж якась інша, наші висококваліфіковані професіонали покладають абсолютну відповідальність за відмінну якість виконаної роботи й надають гарантійні зобов'язання. Оплату можна провести безготівковим розрахунком або ж на місці. Після закінчення роботи ми залишаємо акт виконаних послуг.

У скільки обійдеться монтаж душової кабіни?

Для нас головне, щоб наше ціноутворення було не тільки стовідсотково відкритим, а й доступним будь-якому замовнику. Тому ціна установки душової кабіни, як і різної іншої послуги, за вирахуванням вартості витратних компонентів та допоміжних частин, а також автозатрат, знаходиться в прайсі. Для підвищення рівня пропонованого нами сервісу ми в будь-який час готові дати вам консультацію та стовідсоткову інформацію про вартість майбутньої послуги. Як правило, вона не змінюється.

Як викликати майстра у Чернівцях додому по Чернівецькій області?

Пропонуємо послуги в м. Чернівці

Клієнтам, які проживають в місті м. Чернівці і залишили заявку на виклик майстра для надійного монтажу душової кабіни, ціна якого приємно здивує, необхідно чекати його приїзду лише 3 години.

Надаємо послуги в передмісті Чернівців

Ті замовники, які живуть в передмісті Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці) можуть чекати професіонала приблизно через п'ять годин.

Надаємо послуги по Чернівецькій області

Для людей, які живуть у віддалених місцях, яким потрібна установка піддону душової кабіни, є прекрасна новина: наш майстер приїде в день, коли була оформлена заявка. Це можна здійснити внаслідок того, що сервіс домашніх послуг Мастер911 розпоряджається висококласними майстрами в безлічі пунктів Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка). Ще одна перевага для наших замовників - мінімізація автовитрат.

В окремих випадках, пов'язаних з максимальним завантаженням, приїзд фахівця відкладається на день. Про це вам обов'язково повідомлять під час подачі заявки.

Потрібна швидка установка душової кабіни у квартирі, дерев'яному будинку або особняку? Телефонуйте в сервіс Мастер911 - і ми можемо пообіцяти не тільки підтвердити, але й перевищити всі покладені очікування!