Встановлення кухонної мийки у Чернівцях

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Чернівцях, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Чернівцях

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо сорок років тому в численних приватних будинках і квартирах монтували кухонні мийки одного типу, то сьогодні на ринку доступний неймовірний асортимент моделей з численних матеріалів, різноманітних розмірів і форм, які відрізняються між собою методом установки.

Залежно від варіанту підключення, мийки поділяються на наведені нижче групи:

  • Накладні. Мийка кухонна накладна зустрічається в різноманітних видах оформлення, а її установка може бути проведена трьома методами (за допомогою клею, дерев'яних брусків або кронштейнів). Мийка може оснащуватися сушильним крилом, 1-2 чашами. Матеріалом для виробництва цього умивальника зазвичай застосовується нержавіюча сталь з матовим і глянсовим напиленням. Вибір найкращого методу монтажу в будь-якій ситуації повинен визначатися сантехніком, якому необхідно довірити установку накладної кухонної мийки.
  • Інтегровані. Кращий монтаж мийки такого виду передбачає її установку врівень з робочою стільницею, що вимагає дуже відповідальної підготовки столу та ідеальної рівності країв виробу. До жодної іншої раковини не виставляють подібні вимоги, як до цих, що можна пояснити відмінностями конструкції.
  • Врізні. Їх основний плюс - гігієнічність. Такого роду раковини врізають в стільницю, внаслідок цього під краями, які розташовані нижче столу, не скупчується вода. Рекомендуємо подібну послугу довірити професійному фахівцеві, особливо в тій ситуації, якщо раковину належить врізати в стіл з твердого дерева або штучного каменю.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю зажадає від фахівця солідного досвіду та високої кваліфікації. Це обумовлено як значною ціною мийки (подібні мийки виготовляються з високоякісного натурального або штучного каменю), так і вимогою в застосуванні професійних пристосувань.

Власноручні спроби встановити умивальник нечасто закінчуються добре, це ще належить і до ситуацій, якщо роботу делегують без відповідної кваліфікації фахівці, які не дають гарантійних зобов'язань.

Надійніше не ризикувати та звертатися в Мастер911: хороший фахівець швидко прибуде за потрібною адресою, якісно здійснить роботу та буде нести повну відповідальність за її якість.

Сервіс Master911: якісна установка умивальника

Наші майстри щодня стикаються з монтажем умивальників різних типів і мають тривалий досвід у роботі. В ході оформлення заявки на виклик фахівця додому ми поставимо замовнику пару додаткових питань стосовно самої мийки та деталей її підключення. На основі отриманих відповідей, ми зможемо надати замовнику детальну консультацію і зорієнтувати за вартістю необхідної роботи.

В тому випадку, якщо обсяг робіт можна виявити відразу, це стандартна послуга, її вартість буде озвучена по прайсу. Коли без огляду майстра визначити обсяг замовлених послуг неможливо, то вартість назве фахівець безпосередньо по приїзді на об'єкт, - ціна не буде відрізнятися від тієї, що є в прайсі.

Клієнтам сервісу Мастер911, ми можемо пообіцяти:

  • надання інформації про ціну потрібної роботи й початкової консультації;
  • швидкий приїзд фахівця на місце;
  • відмінну якість роботи - установки кухонної мийки або умивальника будь-якого типу;
  • можливість залишити замовлення цілодобово.

Професіонали Master911 відрізняються охайністю, дружелюбністю, вихованістю та відповідальним ставленням. Професіонали не застосовують нецензурну лексику та не курять.

Переваги звернення до Master911

При зверненні до нас, не бійтеся зіткнутися з неперевіреним фахівцем і іншими пов'язаними проблемами. Кожен наш фахівець довів свою кваліфікацію вдалим складанням іспиту та підтвердив паспортні дані, лише після цього він отримав допуск до роботи.

Неважливо, про яку послугу йдеться (монтаж кухонного умивальника в стільницю або підключення мийки іншого виду), професіонали несуть відповідальність за якість виконання та залишають гарантію. Після закінчення послуги вам залишать акт виконаних робіт. Ми надаємо можливість провести оплату зручним шляхом - безготівковим розрахунком або ж готівкою на місці.

Скільки буде коштувати установка мийки?

Ціна різної стандартної роботи, без урахування вартості допоміжних запчастин і дорожніх витрат, є в прайс-листі сервісу послуг Master911. Для нашого сервісу побутових послуг найголовніше, щоб наше ціноутворення стало доступним і абсолютно прозорим кожному нашому замовнику. Ми можемо запропонувати професійну консультацію та дати інформацію про приблизну суму необхідної роботи ще на етапі прийому заявки, і, як правило, розрахована вартість залишається незмінною.

Виклик майстра у Чернівцях з виїздом по Чернівецькій області

Приймаємо заявки в м. Чернівці

Клієнти, які знаходяться в межах м. Чернівці, здатні розраховувати на прибуття за адресою фахівця орієнтовно через 3 години після розгляду заявки.

Приймаємо замовлення в передмісті Чернівців

На 1-2 години довше займе очікування прибуття професіонала для клієнтів, що знаходяться в передмісті Чернівців (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці).

Надаємо послуги по Чернівецькій області

Навіть ті наші замовники, хто проживає в далеких населених пунктах, зможуть розраховувати на приїзд сантехніка в день подання замовлення. Це реалізується внаслідок того, що маркетплейс Мастер911 має власних сантехніків у безлічі регіонів Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка).

Коли ж через підвищену сезонну завантаженість візит професіонала відкладається на завтра, вас попередять відразу.

Вас цікавить недорога установка кухонної мийки за ціною, яка точно здивує? Звертайтеся в Master911 - і ми можемо пообіцяти, що відмінна якість послуг, рівень нашого обслуговування та терміновість вас вразять!