Встановлення ванни у Умані

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Умані, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Умані

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Умані

Відгуки по встановленню ванн у Умані

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зазвичай на завершальній стадії капітального ремонту у ванній кімнаті відбувається встановлення ванни. Виходячи з характеристик: форми, розміру, ваги, типу та виду матеріалу, з якого виготовлена ванна, приймається рішення щодо завдання, яким буде спосіб найкращого проведення необхідних робіт.

Треба брати до уваги, що грамотний монтаж ванни має на увазі присутність навичок, досвіду та спеціалізованих знань, а також розуміння вимог, дотримання стандартів, що висуваються до кімнати.

Чи можна власноруч виконати установку ванни?

Спроби самотужки зробити установку і монтаж сталевої, чавунної або акрилової ванни - цілком можливі, але не рекомендуються. Оскільки це пов'язані з небажаним ризиком випадкового припущення будь-якої помилки, порушення правил безпеки чи недотримання загальноприйнятих норм. Наслідки такого підходу, що випливають, можуть виявитися дуже серйозними: крім зниження рівня комфорту та безпеки членів сім'ї, з'явиться загроза в тому, що вода заллє і вашу квартиру, і сусідів.

Звернення за допомогою до недосвідченого, некомпетентного та неперевіреного виконавця це теж не найкращий вихід. У першу чергу встановлення овальної, круглої або кутової ванни може розтягнутися за часом, і що найважливіше, на послугу, що надається, ви не матимете жодних гарантійних умов. Нема потреби наражатися на ризик, а запросити досвідченого, надійного, перевіреного фахівця, який якісно, швидко і надійно зможе впоратися з певним завданням.

Master911: якісна установка чавунної, кутової, сталевої та акрилової ванни

Сантехніки сервісу послуг Master911 мають пристойний досвід у монтажі акрилових, металевих, чавунних ванн різноманітних форм, габаритів та конструкцій.

Під час складання замовлення на виклик виконавця додому, ми задаємо замовнику кілька актуальних питань про обладнання, особливості, побажання та місце його монтажу, після цього готові надати початкову рекомендацію та зорієнтувати за ціною сервісної послуги.

Розцінки на всі стандартні послуги є в нашому прайсі і при першому запиті будуть надані клієнту. Якщо ж буде потрібна нестандартна сервісна послуга, то остаточна вартість буде озвучена сантехніком вже після приходу на місце, після розрахунку точного обсягу робіт. Але ми гарантуємо, що величина оплати дорівнюватиме тій, яка зазначена в прейскуранті.

Приймаючи рішення звернутися до сервісу домашнього ремонту Мастер911, ви отримаєте:

  • забезпечення гарантійної, надійної та якісної сервісної послуги - встановлення кутової, овальної або круглої ванни;
  • комфортну можливість подати замовлення щодня, без свят та вихідних, у цілодобовому режимі;
  • важливу інформацію та консультацію про орієнтовну або конкретну розцінку роботи;
  • оперативний приїзд майстра-сантехніка.

Наші фахівці не лаються, не курять, виявляють відповідальне ставлення до своїх обов'язків, прихильні та уважні до побажань замовників, обов'язково прибирають робочу зону.

Переваги звернення в маркетплейс Master911

Ми працюємо тільки з надійними техніками, кожен з них перед отриманням доступу до роботи з клієнтами довів свою кваліфікацію, з успіхом склавши іспит, а також пройшов перевірку документів та спеціальне навчання. Однак, попри це, жоден майстер не застрахований від прикрої похибки, і тому завжди готовий надати реальне сприяння у разі появи спірних проблем.

Усі наші сантехніки в кожному замовленні надають гарантійні умови на надані послуги. Будь-яка послуга (наприклад: встановлення ванни без ніжок, кутової ванни або ванни з джакузі) здійснюється згідно з договірною угодою, в якій відображено аспекти виконання робіт, умови відповідальності виконавця, сам технологічний процес, терміни виконання. Якщо ви раптово виявили будь-яку помилку в роботі виконавця або зіткнулися з його некоректною дією, телефонуйте в службу підтримки замовників нашого сервісу. Розплатитися за роботу сантехніка - монтаж та приєднання ванни - ви можете найзручнішим чином: безготівковим перерахуванням або готівкою. Кожен наш клієнт має на руках акт виконаних послуг після закінчення монтажних робіт.

Яка загальна вартість установки та монтування ванни?

Якщо вам потрібно з'ясувати, скільки коштує установка чавунної округлої ванни, монтаж акрилової ванни або складання ванни з джакузі, то ви завжди зможете ознайомитися з нашим прейскурантом. У документі вказано ціни на всі стандартні сантехнічні послуги, без урахування вартості витратних матеріалів, запчастин, які можуть знадобитися під час монтування та транспортних витрат. Маркетплейс Master911 прагне абсолютно прозорого і цілком зрозумілого будь-якого клієнта формування цін і високого рівня комфорту. З цією метою ми готові в будь-який час видати клієнтам, що подзвонили нам, оперативну консультацію і приблизно зорієнтувати за сумою послуги, що цікавить. Здебільшого, спочатку зазначена розцінка при оплаті не змінюється.

Виклик техніка у Умані з виїздом на потрібну адресу по Черкаській області

Співпрацюємо із замовниками по Черкаській області

Сервіс побутових послуг Master911 має кваліфікованих, перевірених сантехніків в основному н.п. Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка). Завдяки цьому, клієнти, що живуть у віддалених точках, яких цікавить якісне складання, встановлення нової ванни, того ж дня, коли ними була подана заявка, можуть сподіватися на надання їм даної послуги. Цей сервіс, за винятком явних переваг, до того ж дозволяє заощадити на транспортних витратах. Іноді трапляються випадки, коли через досить високу посезонну зайнятість, виїзд сантехніка вимушено відкладається на найближчу дату. Щодо цього ми повідомляємо замовникам заздалегідь під час подання замовлення.

Виконуємо ремонтні роботи в передмісті Умані

Якщо наші клієнти живуть у приміській зоні Умані (Тальне, Городецьке, Родниківка, Кочубіївка, Дмитрушки, Гереженівка, Полянецьке, Піківець), прибуття майстра також не займе занадто багато часу - в середньому 4-5 годин.

Робота ведеться в районах Умані

Ті клієнти, які знаходяться в рамках м. Умань, можуть сподіватися на швидкий виїзд без вихідних спеціаліста - приблизно протягом 3-х годин з моменту оформлення заявки в сервісі Master911.

Якщо вам потрібна швидка установка ванни, ціна якої вам дуже сподобається, - телефонуйте в маркетплейс Master911.

І особисто ви маєте можливість переконатися в рівні обслуговування та високої професійної якості запропонованих сантехнічних послуг!