Встановлення душової кабіни у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Черкасах

Відгуки по встановленню душових кабін у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз все більше число власників своїх будинків при ремонті ванної кімнати схиляються до вибору душової кабіни. Така тенденція обумовлена як прагненням заощадити більше вільного місця в маленькому приміщенні, так і іншими плюсами душових кабін, зокрема практичністю, універсальністю, зручністю.

Всі відомі нині моделі кабін можуть бути відкритими й закритими. Ключова відмінність між ними полягає у відсутності поверхні нагорі - стелі.

Перевага відкритих пристроїв - їх інтегрування в дизайн ванної кімнати, де дві або ж одна стіни кімнати стають частиною їх простору. Пристрої відкритого варіанту є збірними. До однієї стінки санвузла здійснюється монтаж підлогового піддону, який спочатку підключений до водопроводу, а по його периметру з обох або виключно з одного боку кріплять скляні дверцята. Підключення такого роду виробів вимагає від сантехніка наявності досвіду та спеціалізованих умінь, знань.

Закриті душові кабіни (бокси) виступають абсолютно закритим простором, що нагадує коробку. Вхід в них здійснюється крізь двері. Такого роду душові кабіни володіють великою кількістю безумовних переваг: простотою в монтажі, великим числом зручних функцій, можливістю підбору місця монтажу. Конструкція закритих душових орієнтована на те, що їх швидко можливо зібрати та розібрати безліч разів для підключення в іншому приміщенні.

Які є особливості при монтажі кабінки?

Є перелік важливих аспектів, які необхідно враховувати для грамотного монтажу душової кабінки. Для того, щоб надійно встановити відкриту кабінку, слід врахувати наступні моменти підключення:

 • Треба придбати допоміжний набір якісних кріпильних елементів, аналогічних з тими, що поставляються в комплекті: це допоможе не допустити деяких проблем при установці.
 • Коли планується монтаж куточка на підлогову поверхню, тоді слід провести попереднє облаштування трапа - спеціальної системи зливу.
 • Перед початком монтажу обладнання, висококваліфіковані сантехніки рекомендують здійснити збірку та впевнитися в присутності всіх деталей, а також справності фурнітури й цілісності скла.
 • На першому етапі, що передує монтажу душової кабінки, краще сумлінно обробити стіни й підлогу, і здійснити гідроізоляцію обраного простору.

Від чого залежить сума установки душової кабінки?

Розрахунок кошторису підключення кабінки проводиться з урахуванням наступних моментів:

 • Підсумкова вартість роботи. Якщо фахівець приїхав на місце, де треба провести установку одночасно декількох пристроїв, тоді вартість монтажу кабінки в результаті виявиться меншою, ніж в ситуації надання одиничної послуги;
 • Рівень складності душової. Зараз є різноманітне за особливостями обладнання. Отже, і на установку душової кабіни ціни можуть відрізнятися. Чим складніша установка певної кабінки, чим більшою кількістю додаткових опцій вона оснащена, тим більше часу знадобиться на її виконання, і тим кращою повинна бути кваліфікація сантехніка;
 • Розмір майбутніх робіт. Нерідко збірку конструкції доводиться здійснювати у функціонуючому санвузлі, попередньо зробивши розбирання старого обладнання. Також може додатися потреба в зміні або ж обладнанні підведення водопостачання, каналізації, проведенні електромонтажних робіт і ряді інших додаткових послуг.

Можливі помилки при монтажі душових

Якщо установка пристрою не була проведена професійно, є ймовірність допущення таких глобальних помилок:

 • нерівно відрегульовані ніжки або непідготовлена основа;
 • наявність помилок в приєднанні електроживлення й холодної/гарячої води;
 • дуже сильний зажим кріпильних елементів, наслідком чого може бути тріщина скляних стін;
 • недостатня герметизація зливу та стінок душової кабіни.

Гарантія зручної та довгої експлуатації душової кабінки - її грамотний монтаж кваліфікованим майстром, згідно з усіма технічними критеріями. Якщо з метою економії, взятися за монтаж сантехнічного обладнання самостійно або довірити роботу людині «з вулиці», яка не дасть жодних гарантій на виконану роботу, наслідки допущеної помилки будуть руйнівними, а виправлення їх буде коштувати дуже дорого.

Ідеальний вихід - зателефонувати в сервіс Master911. Професійний фахівець з величезним досвідом роботи в підключенні душових кабінок всіх видів оперативно приїде додому та правильно зробить будь-яку послугу.

Мастер911: швидкий монтаж душової кабіни

Наші сантехніки мають тривалий досвід у підключенні душових кабінок всіляких розмірів і конструкцій. В ході оформлення заявки ми попросимо замовника відповісти на пару потрібних питань про сантехнічне обладнання. На підставі всієї інформації ми готові озвучити приблизну вартість замовленої роботи й дати первинну консультацію.

Звернувшись до нас, можете розраховувати на:

 • негайний візит майстра (найчастіше, через 3 години після розгляду замовлення);
 • отримання первинної консультації та інформації про ціну майбутньої послуги (наприклад установки змішувача в душовій кабіні);
 • надійне надання послуги - монтажу скляної душової кабіни або іншої;
 • прийом заявки 24/7.

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними фахівцями - відповідальними, доброзичливими й вихованими професіоналами, які не курять, дотримуються чистоти на місці роботи й не застосовують лайку.

Які плюси ви отримуєте при зверненні в Master911?

Для допуску до заявок будь-який наш майстер пройшов професійну підготовку, склав іспит і надав свій паспорт. Якщо ж вам раптом довелося відзначити помилка або ж зіткнутися з його некоректною поведінкою, - зателефонуйте в службу техпідтримки, і ми запропонуємо допомогу у врегулюванні складної ситуації.

Про яку б роботу мова не йшла, будь-то монтаж скляної душової, установка душової кабіни без піддона або інша, наші професіонали беруть стовідсоткову відповідальність за належну якість своєї роботи та надають гарантійні зобов'язання. Ви зможете здійснити оплату безготівково або готівкою. Після закінчення послуг ми надаємо акт виконаних послуг.

Ціна монтажу кабіни

Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки абсолютно відкритим, але й зрозумілим будь-якому замовнику. Тому ціна установки душової кабіни, як і різної іншої послуги, без урахування вартості допоміжних деталей і витратних матеріалів, а також автозатрат, є в нашому прайс-листі. Для поліпшення рівня наших послуг ми завжди готові вас проконсультувати й надати детальну інформацію про вартість потрібної роботи. Зазвичай вона буде без змін.

Замовлення професіонала у Черкасах додому по Черкаській області

Приймаємо заявки в м. Черкаси

Замовникам, які проживають в межах м. Черкаси і оформили заявку на виклик сантехніка для монтажу душової кабіни, ціна якого вам дійсно сподобається, доведеться очікувати його візиту приблизно 3 год.

Працюємо в передмісті Черкас

Клієнти, що знаходяться в передмісті Черкас () мають можливість розраховувати на візит сантехніка приблизно через 5 годин.

Пропонуємо послуги по Черкаській області

Для людей, що знаходяться в далеких регіонах, яким необхідна установка піддону душової кабіни, у нас чудова новина: грамотний майстер прибуде в той же день. Це можливо через те, що сервіс побутових послуг Мастер911 має кваліфікованих сантехніків у багатьох містах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка). Додатковий бонус для наших замовників - зменшення автовитрат.

В рідкісних ситуаціях, пов'язаних з надзвичайною завантаженістю, прибуття майстра відкладається на ще один день. Про це вас в будь-якому випадку сповістять під час оформлення заявки.

Необхідна швидка й недорога установка душової кабіни у звичайній квартирі або дерев'яному будинку? Залиште замовлення в Master911 - і ми обіцяємо не тільки виправдати, але й перевищити всі очікування!