Монтаж каналізації у Черкасах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Черкасах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Черкасах

Відгуки по монтажу каналізацій у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж каналізаційної системи - перший з важливих етапів робіт під час ремонту або ж будівництва, що здійснюється, найчастіше, ще до підключення водопроводу та інших комунікацій. До якості виконання роботи норми висуваються надзвичайно серйозні, тут неприпустимо залишати що-небудь незавершеним або ж намагатися заощадити. У тому випадку, коли внаслідок допущених помилок в приміщенні прорветься каналізаційна система, то усунення похибки обходиться значними фінансовими й тимчасовими витратами.

Популярні варіанти робіт

У власників таких об'єктів, які не підключені до загальноміської каналізації, користується популярністю така послуга як будівництво каналізаційної системи. Монтаж системи каналізації у звичайній квартирі також користується значною популярністю, хоча тут спектр необхідних робіт менший, оскільки стосується лише внутрішньої установки.

До найпоширеніших видів послуг відносяться:

 • Монтаж труб внутрішньої системи каналізації. Дані роботи славляться величезним рівнем складності, вони спрямовані на здійснення мережі трубопроводів з випусками, стояками та трубами, з'єднаними між собою за допомогою сантехнічних пристроїв. Наприклад, провести заміну або ж монтаж стояка, з урахуванням норм та інструкцій, під силу лише сантехніку підвищеної кваліфікації.
 • Установка зовнішньої конструкції. До цього можна віднести: проєкт, в якому буде передбачено методи з'єднання, все необхідне обладнання, різновид автономної системи каналізації, ухил і ширина труб, необхідні компоненти. За наданням цієї послуги треба звернутися до професіонала.
 • Ремонт каналізації. За такою послугою, в більшості випадків, звертаються господарі житлоплощі, що належить до застарілого фонду, в якому труби виготовлені з чавуну. Такого типу обладнання, через тривалу експлуатацію, зазвичай засмічується та з роками гниє. Наслідком чого відбуваються прориви та інші ситуації. Хороший вихід - повна заміна всієї каналізації.
 • Підключення системи каналізації. Це являє собою збір систем, який проводиться після повного проєктування та купівлі всіх потрібних запчастин. Запорука досягнення кращого результату - це професійний розрахунок необхідних ухилів, а також проведення повної герметичності.

За винятком перерахованого вище, клієнти часто замовляють локальні роботи або поліпшення вже встановленої каналізації: підключення зливової системи, ліквідацію засмічень, прочищення, укладання каналізаційних труб, кілець тощо.

План виконання монтажу внутрішньої системи каналізації

 • Монтаж стояків і установка каналізаційного вентиляційного зонта.
 • Установка підведень, перш за все, до унітазів, потім до іншого сантехнічного обладнання.
 • Підключення від сантехнічних приладів відвідних труб, об'єднання сифонів і підводів.
 • Останній крок установки - перевірка каналізації. Коли проєктом було передбачено здійснення звукоізоляції каналізаційних труб, вона проводиться після закінчення перевірки.

Що негативно впливає на роботу каналізаційної системи?

Помилки, зроблені при організації установки систем, призводять до нижчеперелічених несприятливих результатів:

 • засмічення труб в тих же місцях;
 • несправності пристроїв;
 • нещільність обладнання;
 • засмічення санітарних пристосувань, трубопроводів;
 • замерзання стоку.

Master911: оперативний монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж системи каналізації на кухні та у ванній кімнаті, фахівці Master911 володіють не тільки професійними вміннями та знаннями, а й величезним досвідом, тому що вони постійно стикаються з наданням цих послуг.

При прийомі заявки ми запитуємо у клієнта особливості й конструкцію його обладнання, місця, де планується монтаж. З урахуванням відповідей клієнта ми готові його проконсультувати й надати дані про ціну конкретної послуги.

Іноді зі слів клієнта розмір потрібних робіт може бути встановлено відразу, і тоді послуга стандартна, в інших випадках потрібен огляд фахівця, і послуга буде нестандартною. Якщо послуга стандартна, повна вартість буде озвучена ще до візиту сантехніка, в іншому випадку - суму порахує фахівець вже на місці. Але ми обіцяємо, що вартість монтажу каналізації в приватному будинку буде абсолютно відповідати сумі, прописаній у нашому прайсі.

Стаючи нашим замовником, ви зможете отримати:

 • якісно виконану роботу;
 • негайний виїзд до вас сантехніка;
 • інформацію про ціну потрібної роботи та професійну консультацію;
 • можливість залишити замовлення 24 год на добу.

Майстри маркетплейса Master911 - відмінні професіонали своєї справи, які відповідальні, культурні та доброзичливі. Вони не використовують грубу лексику, не курять і дотримуються чистоти на робочому місці.

Основні плюси при зверненні в маркетплейс Master911

Клієнтам, які оформили замовлення на виклик фахівця, не варто хвилюватися про ризик впустити в будинок грубого або ж малодосвідченого фахівця. Всі фахівці - перевірені люди, які отримали допуск до заявок тільки після пред'явлення паспорта, складання іспиту на вищий бал і закінчення спеціалізованого навчання.

На додаток до цього, у нас існує служба технічної підтримки, в яку ви в будь-якому випадку зможете звернутися, коли все-таки довелося знайти неточність або помилку в роботі професіонала. Ми розглянемо вашу претензію та допоможемо в моментальному врегулюванні будь-якого питання.

Яку б роботу ви не замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті або ж якусь іншу, наші професіонали беруть абсолютну відповідальність за високу якість. Оплату роботи можна зробити будь-яким шляхом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Вартість стандартної послуги, за винятком ціни інших деталей/витратних матеріалів і автозатрат знаходиться в нашому прайсі. Наше ціноутворення створено так, щоб було прозорим і зрозумілим будь-якому нашому клієнту.

Яка б робота вам не знадобилася, ви в будь-якому випадку можете ознайомитися з прайсом на монтаж системи каналізації та розраховувати на надання попередньої консультації. Порахований з самого початку кошторис зазвичай не змінюється.

Замовлення сантехніка у Черкасах з виїздом по Черкаській області

Надаємо послуги в м. Черкаси

Через 2-3 години після розгляду замовлення майстра виїжджають до замовників, які знаходяться в м. Черкаси.

Пропонуємо послуги в передмісті Черкас

Для замовників, які живуть в передмісті Черкас (), виїзд фахівця займе близько 5 годин.

Працюємо по Черкаській області

Через те, що ми маємо у своєму розпорядженні професіоналів у багатьох містах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка), клієнти з далеких міст також мають можливість сподіватися на візит фахівця в той же день. Допоміжною перевагою є можливість знизити автозатрати.

В разі, якщо в наслідок значного завантаження, виїзд на об'єкт сантехніка незаплановано буде перенесений на день, то вас в будь-якому випадку про це повідомлять.

Вас цікавить якісний терміновий монтаж труб каналізації, ціна якого вас напевно здивує, і при цьому отримаєте гарантійні зобов'язання? Зверніться в Мастер911 - і ми обіцяємо, що ви будете задоволені сервісом і якістю наданих послуг!