Встановлення пральної машини у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Стрию

Відгуки по встановленню пральних машин у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж (демонтаж), встановлення, стартовий запуск та оперативне підключення вашої пральної автоматичної машини у Стрию - запорука її ефективної, довготривалої, безперебійної експлуатації, а також збереження гарантійних зобов'язань від виробника.

Підключення домашніх пральних машин Самсунг, Вирпул, Індезіт, Lg та інших торгових брендів робиться в кілька кроків.

  1. Вибір зони її постійної роботи, при стандартних умовах, щоб між стінкою квартири й задньою панеллю пралки зберігався проміжок не менше, аніж п'ять сантиметрів, для вільного циркулювання повітря.
  2. Проведення підготовчих робіт (враховує в себе: обстеження агрегату на наявність його неушкодженості, перевірку напору води в трубопроводі, вимикання електроенергії).
  3. Підведення до електричної мережі. Бажано, щоб розетка знаходилась поблизу від апаратури, мала стійку (керамічну) основу, була оснащена захисною від вологості кришкою, а також розрахована на 16А. До підключення пральних машин до загальної електромережі професіонал зобов'язаний упевнитися в тому, що є захисне заземлення.
  4. Підключення апаратури до водопроводу й каналізації. Найчастіше трапляється так, коли довжина заводських шлангів мала, й це передбачає їх подовження або заміну іншими, більшого метражу.
  5. Коригування установки домашньої пральної машинки й перевірка. Як тільки приєднані всі комунікації, машинку-автомат вирівнюють в горизонтальній площині, орієнтуючись по корпусу домашньої пральної машинки, і ще раз перевіряють надійність під'єднання. Для цього здійснюють випробувальне включення.

Вас цікавить оперативне, якісне й недороге встановлення вашої побутової пралки у Стрию? Терміново телефонуйте в сервіс Master911. Наші майстри мають досвід у проведенні ремонту та технічного обслуговування пральної машини від усіх популярних фірм-виробників, років випуску та різних модифікацій. Приймаємо виклики на перевірку, підключення та професійну установку ваших пральних побутових машин різних брендів (ціна у Стрию буде цілком доступною): Баукнехт (Bauknecht), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Мідеа (Midea), Сатурн (Saturn), Делфа (Delfa), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Хувер (Hoover), АЕГ (AEG), Беко (Beko), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Віарус (Viadrus), Арістон (Ariston), Бош (Bosch), Ханса (Hansa), Атлант (Atlant), Малютка, Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens), Вестфрост (Vestfrost), Самсунг (Samsung), Електролюкс (Electrolux), Рейнфорд (Rainford), Канді (Candy), ЛЖ (LG), Горенье (Gorenje), Прівілег (Privileg) та інших.

Майстри сервісу послуг Master911

Усі виконавці нашого сервісу перед тим, як приступити до роботи обов'язково повинні пройти професійне навчання на можливість надання послуг замовникам, а після закінчення допускаються до іспиту. Лише п'ятнадцятьом зі ста претендентів вдається набрати достатньо високий бал (не менш 4,5) та отримати дозвіл на обслуговування замовників.

Кожен з наших виконавців серйозно ставиться до виконання професійних обов'язків, не користується нецензурною лексикою, проявляє доброзичливість і не курить. Майстри приходять із власними інструментами, при необхідності беруть побутову апаратуру в майстерню. Наші майстри підтримують порядок під час роботи, а після завершення надання послуги виконують прибирання.

Як обчислюється розцінка?

Вартість підключення, оперативного встановлення, вирівнювання, перевірки пральної автоматичної машини у Стрию, як і розцінка техобслуговування (без ціни несправних деталей / запасних частин, що вимагають заміни й автотранспортних витрат), детально зафіксовані в нашому прейскуранті.

При оформленні заявки на виклик фахівця ми ставимо ряд уточнювальних питань, які стосуються виробника техніки, марки, віку та, головне, приводу для подачі заявки на виклик майстра. Це робиться з метою точно ознайомити свого клієнта з орієнтовною вартістю майбутніх робіт.

До того ж будь-який наш професіонал готовий детально пояснити, яким чином складається ціна за монтаж, оперативне встановлення або якісне підключення побутових пральних машин у вас вдома у Стрию. Гарантуємо вам, що позначена фахівцем сума завжди буде відповідати тій, яка прописана в нашому прейскуранті.

Що Ви будете мати?

Подаючи заявку на монтаж / демонтаж пральної машини у Стрию в Master911, Ви зможете отримати.

  • Екстрений прихід фахівця за вказаною адресою та оперативне виконання необхідних робіт.
  • Виконання професійного правильного вирівнювання, підключення до каналізації, електромережі, водопостачання й початкового циклу пралки у Стрию за доступною та прозорою ціною практично від усіх прославлених компаній-виробників, будь-яких моделей і років випуску.
  • Постійний нагляд за якістю послуг, що надаються нашими фахівцями. У випадках виникнення різних питань, побажань або зауважень сповіщайте про них нас. Якщо в роботі виконавця будуть виявлені найменші недоліки, він їх неодмінно постарається виправити.

Виконуємо ремонтні роботи у Стрию, а також терміново виїжджаємо по Львівській області

Працюємо з виїздом по Львівській області

Майже в будь-якій міській та сільській місцевості Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) сервіс домашнього ремонту Master911 має кваліфікованих фахівців, тому наш маркетплейс робить цілком можливим прибуття виконавця за викликом в день оформлення замовлення.

У певних випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, приїзд техніка, можливо, буде перенесений на інший день. Звернувшись до нас, ви заощадите на автотранспортних витратах, а також відчутно скоротите період очікування для установки, налаштування й підключення вашої домашньої пралки Saturn, Bosch, Candy, Gorenje або інших брендів.

Виїзд професійного техніка виконується по місту у Стрию

Якщо Вас зацікавить якісне, оперативне й недороге виконання таких робіт, як монтаж, якісне підключення та надійне встановлення вашої пралки у Стрию, звертайтеся в Master911. Якщо ви проживаєте в межах м. Стрий, то через дві з половиною-три години після оформлення заявки на виклик майстра, ви завжди зможете сподіватися на прибуття техніка та під'єднання пралки за адекватною ціною у Стрию.

Виїзд фахівця в передмістя Стрия

У тому випадку, якщо Вам потрібен ремонт, налагодження або встановлення пральної побутової машинки у Стрию (), прихід техніка в передмістя за вказаною адресою зажадає трохи більше часу, в середньому, від чотирьох до шести годин.