Встановлення пральної машини у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Дрогобичі

Відгуки по встановленню пральних машин у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Грамотне підключення, демонтаж, монтаж, надійне встановлення пральної побутової машини у Дрогобичі - головна запорука її довготривалої, ефективної, безперебійної експлуатації, а також збереження умов гарантії від виробника.

Підключення вашої машинки Lg, Індезіт, Самсунг, Вирпул та інших торгових марок виконується в кілька кроків.

  1. Виконання підготовчих робіт (враховує в себе: огляд на наявність цілісності корпусу апаратури, вимикання електроенергії, перевірку рівня й напору води в трубах).
  2. Вибір місця її постійної експлуатації, з умовою стандартної вимоги, щоб між задньою кришкою машинки та стіною будинку залишалася відстань не менше п'яти см, для вільної циркуляції повітряних мас.
  3. Підведення до мережі електропроводки. Рекомендується, щоб електророзетка знаходилася близько від техніки, мала стійку (керамічну) основу, була оснащена захисною кришкою, а також розрахована на 16А, не менше. Перш ніж підключати прилад до розетки фахівець переконується в наявності заземлення.
  4. Підключення устаткування до каналізації та водопроводу. Найчастіше трапляються проблеми, коли розмір доданих від виробника гнучких труб є недостатнім і це передбачає їх заміну або подовження новими, більшої довжини.
  5. Коригування установки побутової пральної машини та процедура перевірки. Після того як підключені всі комунікації, обладнання вирівнюють в горизонтальній площині, орієнтуючись по верхній кришці домашньої пральної машини, і проводять контрольну перевірку надійності монтажу. Для цього виконують тестове включення.

Наші фахівці мають досвід у виконанні техобслуговування та ремонтних робіт домашніх пральних машин від усіх відомих на сьогодні фірм-виробників, різного віку й різних модифікацій. Вас зацікавило оперативне, якісне й недороге встановлення вашої автоматичної пралки у Дрогобичі? Без вагань звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911. Цілодобово приймаємо замовлення на виклик фахівця на перевірку, якісне підключення і професійну установку пральних машин (прозора та доступна ціна послуг у Дрогобичі вас приємно вразить) таких торгових брендів: Вірпул (Whirlpool), Атлант (Atlant), Індесіт (Indesit), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Делфа (Delfa), ЛЖ (LG), Бош (Bosch), Ардо (Ardo), Віарус (Viadrus), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung), Рейнфорд (Rainford), Горенье (Gorenje), Баукнехт (Bauknecht), Канді (Candy), Прівілег (Privileg), Беко (Beko), Мідеа (Midea), Кайзер (Kaiser), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вестфрост (Vestfrost), Сатурн (Saturn), Хувер (Hoover), Део (Daewoo), Міле (Miele), Малютка та інших.

Майстри сервісу послуг Master911

Усі виконавці нашого сервісу перед тим, як приступити до роботи обов'язково повинні пройти навчання на можливість виконання сервісних послуг клієнтам, а після закінчення складають відповідний іспит. Тільки 15-20 зі 100 кандидатів вдається набрати високий бал (не нижчий, ніж 4,5) та отримати допуск до обслуговування замовників.

Майстри приходять з особистими інструментами, якщо трапляється необхідність, забирають побутову техніку в сервісну майстерню. Будь-який з виконавців Master911 проявляє доброзичливість, не вживає нецензурну лексику, відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків і не має шкідливих звичок. Майстри підтримують порядок під час ремонту, а в кінці виконання послуги здійснюють прибирання.

Яким способом визначається тариф?

Вартість якісного підключення, встановлення, перевірки, вирівнювання пральної автоматичної машини у Дрогобичі, як і розцінка техобслуговування, а часто й звичайного типового ремонту (без зарахування транспортних витрат і ціни пошкоджених деталей / запчастин, що підлягають заміні), детально прописані в нашому прайсі.

При подачі заявки для виклику майстра ми кожен раз ставимо кілька уточнювальних питань, щодо виробника обладнання, моделі, віку та, як правило, приводу для подачі заявки на виклик майстра. Все це робиться з метою якомога точніше ознайомити замовника з орієнтовною ціною потрібних робіт.

Позначена техніком сума однозначно буде узгоджуватися з прописаною в нашому прайс-листі. Крім цього, будь-який наш професіонал здатний детально пояснити, яким способом створюється ціна за оперативне та якісне встановлення або підключення пральних побутових машин у Дрогобичі.

Які переваги Ви будете мати?

Подаючи заявку на монтаж / демонтаж пральної машинки та її налаштування, підключення, установку у Дрогобичі в Master911, Ви отримуєте.

  • Виконання професійного ідеального вирівнювання, стартового циклу та приєднання до комунікацій пралки у Дрогобичі за доступною та прозорою вартістю практично від усіх відомих фірм-виробників, будь-яких моделей і "віку".
  • Постійну перевірку якості послуг, які вам надаються. У тих досить рідкісних випадках, коли в діяльності техніка будуть виявлені найменші дефекти, він їх неодмінно постарається виправити. У разі появи будь-яких зауважень, побажань або питань сповіщайте про них нас.
  • Швидкий виїзд досвідченого майстра на вашу адресу та оперативне виконання необхідних робіт.

Працюємо у Дрогобичі, з виїздом по Львівській області

Можливий виїзд грамотного фахівця по місту у Дрогобичі

Якщо Вас зацікавить оперативне, якісне й недороге виконання таких послуг, як монтаж, встановлення та підключення вашої пральної машинки у Дрогобичі, телефонуйте в сервіс Master911. Якщо ви проживаєте в межах міста Дрогобич, то, протягом трьох годин ви завжди зможете сподіватися на прихід майстра та під'єднання пралки за доступною ціною у Дрогобичі.

Робота з виїздом по Львівській області

Практично в будь-якій сільській і міській місцевості Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) наша служба Master911 завжди має своїх кваліфікованих фахівців, тому наш маркетплейс робить реальним приїзд професіонала за викликом протягом дня подачі заявки.

Звернувшись до нас, ви відчутно скоротите час очікування для установки, підключення та налаштування пральної автоматичної машинки й заощадите на автотранспортних витратах. У деяких випадках, обумовлених високою сезонною завантаженістю, прихід нашого майстра, можливо, буде перенесений на найближчу дату.

Виїзд техніка можливий в передмістя Дрогобича

Якщо Вам потрібне встановлення, налаштування або ремонт домашніх пральних машинок у Дрогобичі (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), то прибуття фахівця в передмістя займе трохи більше часу, орієнтовно, від чотирьох до п'яти годин.