Встановлення пральної машини у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Червонограді

Відгуки по встановленню пральних машин у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Компетентний монтаж (демонтаж), встановлення, надійне підключення та перший запуск пральної машини у Червонограді - запорука її ефективної, безперебійної, довготривалої експлуатації та, крім того, збереження зобов'язань гарантії від виробника.

Процес приєднання пралки Lg, Самсунг, Індезіт, Вірпул та інших брендів виконується в кілька етапів.

  1. Виконання підготовчих завдань і робіт (охоплює огляд агрегату на наявність його цілісності, відключення електроенергії, перевірку тиску води в трубах).
  2. Визначення зони її стаціонарної експлуатації, з умовою стандартних вимог, щоб між стіною будинку та задньою кришкою пралки зберігалася відстань не менше п'яти сантиметрів для вільної циркуляції повітряних мас.
  3. Підведення до мережі електрозабезпечення. Має важливе значення, щоб електророзетка розташовувалася поряд з апаратурою, була оснащена захисною кришкою, мала безпечну (керамічну) основу, а також була розрахована на 16А. Перед підключенням побутових пральних машин до електророзетки майстер переконується в наявності захисного заземлення.
  4. Підключення апаратури до водопроводу й каналізації. Часто бувають проблеми, коли розмір заводських шлангів недостатній, що потребує їх подовження або заміни новими, більшого метражу.
  5. Вирівнювання побутової пральної машинки та процедура перевірки. Якщо під'єднані комунікації, обладнання вирівнюють горизонтально щодо верхньої кришки пральної машини та проводять перевірку правильності під'єднання. З цією метою запускають "холостий цикл" без білизни.

Цілодобово приймаємо замовлення на виклик фахівця на професійну установку, перевірку й надійне підключення будь-яких пральних побутових машин різних марок (ціна цих послуг у Червонограді буде цілком прозорою та доступною): Атлант (Atlant), Електролюкс (Electrolux), Сатурн (Saturn), Мідеа (Midea), Вірпул (Whirlpool), Міле (Miele), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Сіменс (Siemens), Рейнфорд (Rainford), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Вестфрост (Vestfrost), ЛЖ (LG), Беко (Beko), Малютка, Баукнехт (Bauknecht), Прівілег (Privileg), Індесіт (Indesit), Кайзер (Kaiser), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ханса (Hansa), Канді (Candy), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Делфа (Delfa), Горенье (Gorenje) та інших. Вам потрібне оперативне, недороге та якісне встановлення домашньої пралки-автомат у Червонограді? Звертайтеся в маркетплейс Master911. Наші виконавці мають професійний досвід у виконанні ремонту й технічного обслуговування пральної машини від усіх популярних на сьогодні виробників, років випуску й різних модифікацій.

Фахівці сервісу послуг Master911

Усі наші техніки до прийняття на роботу обов'язково повинні пройти професійну підготовку до виконання послуг клієнтам, а після закінчення складають відповідний іспит. Зазвичай п'ятнадцятьом з однієї сотні потенційних претендентів пощастить набрати високий бал (4,5 і вище) та отримати допуск до виконання замовлень.

Фахівці приїжджають із власними інструментами, при необхідності беруть побутову техніку в майстерню. Наші майстри підтримують порядок під час роботи, а в кінці надання послуги виконують прибирання. Кожен з наших виконавців відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків, не має шкідливих звичок, завжди ввічливий і не використовує лайливої лексики.

Яким чином встановлюється вартість?

Ціна за професійне встановлення, надійне підключення, перевірку, вирівнювання пральних побутових машин у Червонограді, як і вартість техобслуговування (без урахування автотранспортних витрат і вартості деталей / запасних частин, що підлягають заміні), детально зафіксовані в нашому прейскуранті.

У процесі оформлення замовлення на виклик фахівця ми кожен раз ставимо ряд питань, щодо виробника обладнання, марки, віку, а також причини виклику фахівця. Це робиться з тією метою, щоб якомога краще зорієнтувати клієнта за ціною замовленої послуги.

Крім усього іншого, будь-який співробітник здатний з усіма подробицями пояснити, як складається вартість оперативного встановлення або якісного підключення побутової пральної машини у вас вдома у Червонограді. Гарантуємо, що названа майстром сума до оплати завжди буде збігатися із зазначеною в нашому прайс-листі.

Що отримають наші клієнти?

Подаючи заявку на монтаж вашої пральної машини та її налаштування, підключення, установку у Червонограді в Master911, Ви отримаєте.

  • Швидкий прихід фахівця за потрібною адресою та ефективне виконання необхідних робіт.
  • Гарантовану перевірку якості послуг, що надають наші фахівці. У тих досить рідкісних випадках, коли в роботі майстра будуть виявлені навіть незначні недоліки, він їх безперечно постарається виправити. У випадках появи будь-яких зауважень, запитань або побажань сповіщайте про них нас.
  • Виконання професійного підключення до комунікацій, початкового циклу й коректного вирівнювання вашої пралки-автомат у Червонограді за доступною та прозорою ціною від усіх загальновідомих фірм-виробників, різних моделей і років випуску.

Робота ведеться у Червонограді і також терміново виїжджаємо по Львівській області

Робота на виїзді по Львівській області

Майже у всіх населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) сервісна служба Master911 має кваліфікованих техніків, роблячи реальною появу виконавця на виклик протягом дня подачі заявки.

Користуючись нашими послугами, ви заощадите на транспортних витратах і скоротите термін Вашого очікування для налаштування, установки та якісного підключення пральної машинки Saturn, Bosch, Gorenje, Candy або інших марок. У певних випадках, обумовлених сезонною завантаженістю, прихід фахівця може бути перенесений на інший день.

Можливий виїзд по місту у Червонограді

Підготовлені, приємні в спілкуванні й делікатні професіонали зроблять підключення будь-якої пральної машинки-автомат у Червонограді при зверненні в Master911. Якщо ви живете в межах м. Червоноград, то раніше ніж через три години, ви можете очікувати на прихід майстра до вас і підключення пральної побутової машини за адекватною ціною у Червонограді.

Виїзд техніка по всій приміській зоні Червонограда

Якщо Вам потрібне встановлення, наладка або ремонт домашньої пралки у Червонограді (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга), то прибуття досвідченого майстра в передмістя за вказаною адресою може зайняти трохи більше часу, орієнтовно, від чотирьох до п'яти з половиною годин.