Встановлення кульового крану у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Дрогобичі

Відгуки по встановленню кульових кранів у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Система водопостачання у квартирі, у власному котеджі або ж у приміщенні промислового застосування передбачає необхідність у застосуванні запірної арматури, необхідної для надання можливості вимикати та вмикати воду.

Кульовий кран вважається дуже поширеним механізмом, від численних кранів він відрізняється високою надійністю та тривалим терміном експлуатації.

Хоча установка кульового крана на пластикову або будь-яку іншу трубу не вважається чимось досить складним, однак доручити такого роду послугу потрібно досвідченому майстрові. Правильний процес підготовки є запорукою успіху правильної установки запірної арматури, сюди включається перевірка якості вихідного різьблення, підбір відповідного крана.

Перевірити, чи правильно була проведена установка кульового крана на металопластикову трубу, нескладно. Якщо ви побачили такі несправності, як некоректне регулювання струменя води або протікання, отже, в процесі монтажу була помилка. Тим людям, хто готовий самостійно здійснити це важке завдання, або ж довірити її майстру «з вулиці», який не надасть гарантій на власні послуги, необхідно не забувати про несподіваний результат - несправність приладу.

Щоб сто відсотків розуміти, що кульовий кран був змонтований правильно, в рамках необхідних стандартів, вам треба звертатися в маркетплейс Master911. Грамотний сантехнік оперативно приїде до вас, недорого та якісно виконає необхідну роботу.

Master911: оперативна установка кульового крана на стояк

Наші професіонали славляться величезним досвідом у своїй справі, вони виберуть необхідний для конкретної труби кран, в процесі монтажу сумлінно загерметизують з'єднання, забезпечивши безпроблемну та якісну експлуатацію пристрою.

При оформленні замовлення наші менеджери поставлять замовнику ряд уточнювальних питань про пристрій крана, матеріал трубопроводу, нарізку, прочищення або ж калібрування труби, потреби в демонтажі.

Коли на підставі інформації, озвученої клієнтом нам зрозумілий обсяг необхідних робіт, в такому випадку такого роду послуга стандартна, і її вартість буде одразу відома. Але коли для виявлення обсягу майбутніх робіт потрібен огляд фахівця, то вартість буде відома вже на об'єкті. Причому ми гарантуємо, що вона буде стовідсотково збігатися з ціною, прописаною в нашому прайсі.

Звертаючись в наш сервіс побутових послуг, будьте неодмінно впевнені у:

  • наданні даних про вартість потрібної роботи й попередньої консультації;
  • оперативному виїзді сантехніка на місце;
  • якості майбутньої послуги - установки кульового крана на батарею;
  • можливості оформити заявку цілодобово.

Наші фахівці завжди доброзичливі й акуратні, вони вкрай відповідальні, не використовують мат і не курять.

Переваги звернення в сервіс Мастер911

Ми не маємо справи з непрофесійними сантехніками, абсолютно кожен фахівець набуває схвалення на обслуговування замовників лише після закінчення успішного складання іспиту, індивідуального навчання та перевірки особистості. Хоча, коли ви раптом виявили якусь помилку, допущену фахівцем в роботі, або ж зіткнулися з недоброзичливою поведінкою, ви можете розраховувати на негайну допомогу у врегулюванні питання. Для цього вам потрібно зателефонувати на підтримку сервісу Master911.

За якість виконаної роботи наші майстри беруть стовідсоткову відповідальність, будь то установка пристрою на трубу або будь-яка інша робота. Розрахуватися за послуги професіонала можна безготівково або готівкою.

Вартість установки кульового крана

Ми прагнемо, щоб кожному замовнику було зрозумілим наше ціноутворення. Тому вартість стандартних робіт (не враховуючи ціни видаткових матеріалів, запчастин, витрат на автомобіль), вказана в нашому прайс-листі. Крім того, ми готові запропонувати грамотну консультацію до виїзду майстра та оголосити вартість замовленої послуги. Як правило, вона залишається такою ж.

Замовлення майстра у Дрогобичі з виїздом по Львівській області

Працюємо в м. Дрогобич

У тому випадку, якщо вас цікавить надійна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж будь-яка інша послуга сантехніка, а ви перебуваєте в м. Дрогобич, вже через три години після прийому заявки фахівець прибуде на об'єкт.

Приймаємо заявки в передмісті Дрогобича

Для клієнтів, які знаходяться в передмісті Дрогобича (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), термін очікування візиту майстра становитиме в середньому, 4 год.

Ми маємо у своєму розпорядженні перевірених сантехніків у більшості міст Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Завдяки цьому, навіть такі замовники, які проживають у віддалених пунктах, мають можливість сподіватися на швидкий візит сантехніка в день подачі заявки.

Іноді, через високу завантаженість, приїзд майстра відкладається на день. Втім, про це вас сповістять.

Якщо вас цікавить надійна установка кульового крана, ціна якої вас напевно здивує, телефонуйте в Мастер911. Ми з відповідальністю гарантуємо, що вам стовідсотково сподобається наше обслуговування, бездоганна якість роботи й терміновість надання послуг.