Встановлення кульового крану у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Цінові пропозиції по встановленню кульових кранів від найкращих майстрів у Калуші

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Калуші

Відгуки по встановленню кульових кранів у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Водопостачання в будь-якому приміщенні передбачає використання запірної арматури, необхідної для забезпечення можливості регулювати напір води.

Кульовий кран є більш поширеним пристроєм, від інших кранів він відрізняється своєю простотою, довговічністю та високою міцністю.

Хоча установка або монтаж кульового крана на пластикову трубу не є чимось надзвичайно важким, довірити цю послугу необхідно фахівцеві. Потрібно враховувати, що запорукою успіху грамотного монтажу запірної арматури, вважається професійний процес підготовки: перевірка якості вихідної різьблення, при потребі її самостійна нарізка, підбір відповідного кульового крана.

Перевірити, чи грамотно була зроблена установка кульового крана на металопластикову трубу, нескладно. Якщо при роботі була похибка, то з часом стануть видні такі негативні результати, як несправне регулювання напору води. Тим людям, хто наважиться ризикнути та взяти на себе виконання цієї роботи, або ж довірити її малодосвідченому фахівцеві, який елементарно не має можливості дати гарантій на свої послуги, краще не забувати про ймовірність поганого результату - поломки крана, або зриву, через тиск, утворений струменем.

Щоб сто відсотків розуміти, що кульове пристосування було змонтовано в рамках встановлених норм і стандартів, краще звертатися в маркетплейс Master911. Досвідчений сантехнік прекрасної кваліфікації моментально приїде до вас, надійно зробить потрібну роботу.

Мастер911: якісна установка кульового крана на стояк

Наші сантехніки славляться великим досвідом в такого роду роботі, вони виберуть потрібний для певної труби кран, при установці ретельно загерметизують з'єднання, забезпечивши надійну експлуатацію.

При подачі заявки ми ставимо клієнту кілька необхідних питань про необхідність у демонтажі, калібрування, прочищення або ж нарізку труби, тип крана, матеріал труби.

Коли на підставі переданої інформації нам зрозумілий перелік необхідних робіт, в цьому випадку подібна послуга стандартна, і її ціна буде точно відома. Якщо для визначення масштабу очікуваних робіт знадобиться огляд майстра, то вартість буде озвучена ним тільки на місці. Причому ми запевняємо, що ціна буде цілком збігатися з ціною, прописаною в прайс-листі маркетплейса Master911.

Вирішивши звернутися в Мастер911, будьте впевнені у:

 • якості послуги - установки кульового крана на батарею;
 • подачі замовлення цілодобово, без вихідних;
 • оперативному приїзд до вас фахівця;
 • отриманні даних про вартість потрібної вам служби та початкової консультації.

Наші фахівці завжди оперативні, ввічливі та доброзичливі, вони відповідально ставляться до роботи, не курять на робочому місці й не використовують мати.

Чому треба звернутися в маркетплейс Master911?

З неперевіреними фахівцями ми не співпрацюємо, абсолютно кожен наш сантехнік отримує допуск до обслуговування клієнтів після закінчення успішного складання іспиту, перевірки особистості та індивідуального навчання. Але якщо ви знайшли якусь похибку в роботі або були змушені зіткнутися з непрофесійною поведінкою, то ви завжди маєте можливість розраховувати на негайну допомогу у розв'язанні вашого питання. Зверніться в службу підтримки нашого сервісу.

Про яку б роботу не йшла розмова (установка пристрою на пластикову трубу або ж про будь-яку іншу), за надійність наданої послуги наші фахівці беруть на себе всю відповідальність. Розрахуватися за роботу фахівця ви маєте можливість на місці або безготівково.

Яка вартість установки кульового крана?

Ми прагнемо, щоб наше ціноутворення було абсолютно зрозумілим кожному клієнту. Тому в нашому прайс-листі прописана ціна стандартних робіт (без урахування вартості запасних деталей і витратних матеріалів, а також витрат на транспорт). Крім того, ми в будь-який час зможемо дати попередню консультацію, а також оголосити ціну потрібної послуги. Найчастіше вартість залишається незмінною.

Замовлення сантехніка у Калуші додому по Івано-Франківській області

Працюємо в м. Калуш

Якщо вас цікавить надійна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або ж інша послуга сантехніка, а ви проживаєте в межах м. Калуш, тоді приблизно через 3 год з моменту прийому замовлення сантехнік зможе приїхати на об'єкт.

Приймаємо заявки в передмісті Калуша

Для замовників, що знаходяться в передмісті Калуша (), період очікування візиту фахівця складе орієнтовно, чотири-п'ять годин.

Ми розпоряджаємося власними досвідченими фахівцями майже в усіх містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця). Завдяки чому, замовники, що знаходяться у віддалених пунктах, зможуть розраховувати на швидкий виїзд професіонала в день прийому замовлення та на відчутне скорочення транспортних витрат.

Іноді, через високу завантаженість, приїзд майстра переноситься на 1 день. Про це вас сповістять.

Якщо вас цікавить надійна установка кульового крана, ціна якої вам припаде до душі, телефонуйте в маркетплейс Мастер911. Ми запевняємо, що бездоганна якість роботи, рівень обслуговування та швидкість надання послуг вам обов'язково сподобаються.