Встановлення кульового крану у Кам'янець-Подільську

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кульового крану». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кам'янець-Подільську, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кульових кранів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення крана для пісуара

Встановлення кульового крана на батарею

Встановлення крана маєвського

Встановлення кутового крана

Встановлення триходового крана

Підключення крана до водопроводу

Встановлення крана на чавунну трубу

Заміна крана маєвського

Заміна вентиля гарячої води

Заміна крана радіатора опалення

Заміна триходового крана

Заміна кутового крана

Демонтаж кульового крана

Встановлення кульового крана на пластикову трубу

Встановлення кульового крана на поліпропіленову трубу

Встановлення кульового крана на металопластикових труб

Встановлення кульового крана на стояк

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кульових кранів у Кам'янець-Подільську

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кульових кранів у Кам'янець-Подільську

Відгуки по встановленню кульових кранів у Кам'янець-Подільську

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Присутність системи водопостачання в різному приміщенні передбачає потребу у використанні запірної арматури, призначеної для надання функції викл/вкл воду.

Найбільш поширеним для таких можливостей пристроєм виступає кульової кран, він відрізняється від інших кранів технічною простотою, високою надійністю та довгим періодом роботи.

Не дивлячись на те, що установка кульового крана на пластикову трубу не є дуже важким завданням, все-таки цю роботу треба доручити майстрові, який має досвід і технічні навички. Важливо враховувати, що успішна установка запірної арматури безпосередньо залежить від грамотної підготовки до процесу: перевірка готового різьблення, при необхідності її нарізка, вибір надійного кульового крана.

Перевірити, чи правильно була здійснена установка крана на металопластикову трубу, дуже легко. Коли при монтажі була зроблена похибка, тоді стане видно такі неприємні результати, як протікання або ж погане регулювання напору. Тим, хто хотів би своїми руками виконати таку нелегку роботу, або ж доручити її незнайомому фахівцю, варто почути про найневдаліший результат - поломку приладу, або зрив через тиск напором.

Щоб уникнути подібних несподіванок і бути впевненим в тому, що пристрій був змонтовано відповідно до потрібних інструкцій, слід звертатися в маркетплейс Мастер911. Грамотний майстер відмінної кваліфікації моментально прибуде до вас, надійно зробить необхідну роботу.

Сервіс Master911: швидка установка кульового крана на стояк

Наші сантехніки мають значний досвід у своїй справі, вони зможуть знайти відповідний для вашої труби (із пластику, сталі, поліпропілену) кран і нададуть безпроблемну експлуатацію.

В процесі подачі заявки ми поставимо клієнту ряд важливих питань про матеріал труби, прочищення, нарізку або калібрування труби, конструкцію крана, необхідність демонтажу.

Якщо на підставі озвученої клієнтом інформації нам зрозумілий розмір майбутніх робіт, тоді ця послуга є стандартною, і її вартість буде відразу названа. Але якщо для виявлення розміру потрібних робіт знадобиться безпосередній огляд сантехніка, вартість буде названа ним на місці. Але ми гарантуємо, що ціна буде повністю збігатися з ціною, прописаною в прайсі сервісу побутових послуг Master911.

Звертаючись до нас, будьте неодмінно впевнені у:

  • отриманні консультації та даних про вартість потрібної роботи;
  • чудовій якості послуги - установки кульового крана на батарею;
  • можливості оформити замовлення 24 години на добу;
  • оперативному виїзді до вас майстра.

Наші професіонали завжди виховані та охайні, вони не курять, відповідальні й не вживають лайки.

Переваги звернення в сервіс послуг Мастер911

Ми не маємо справи з непрофесійними фахівцями, безсумнівно будь-який фахівець отримує допуск до обслуговування замовників виключно після закінчення проходження навчання, складання іспиту та перевірки паспортних даних. Хоча навіть якщо ви все-таки знайшли якусь помилку в роботі, або були змушені зіткнутися з грубою поведінкою, то ви в будь-якому випадку можете розраховувати на швидку допомогу у врегулюванні будь-якого питання. Вам всього лише слід звернутися в службу нашої підтримки.

Про яку б послугу не йшла розмова: монтаж кульового крана на трубу або ж про іншу, за якість наданої послуги наші сантехніки беруть стовідсоткову відповідальність. Оплатити послуги фахівця можна готівкою або безготівковим переказом. Після закінчення роботи ви отримуєте акт виконаних послуг.

Яка вартість установки кульового крана?

Ми прагнемо, щоб будь-якому клієнту було абсолютно зрозуміле наше ціноутворення. Тому в нашому прайсі вказана вартість всіх стандартних робіт (без урахування ціни витратних матеріалів, запасних деталей, автомобільних витрат). Крім того, ми в будь-який час готові запропонувати первинну консультацію та назвати ціну необхідної послуги. Зазвичай ціна залишається незмінною.

Замовлення професіонала у Кам'янець-Подільську з виїздом за адресою по Хмельницькій області

Приймаємо заявки в м. Кам'янець-Подільський

Якщо вам потрібна оперативна установка кульового крана на поліпропіленову трубу або будь-яка інша послуга, і ви живете в межах м. Кам'янець-Подільський, то приблизно через 3 години після оформлення замовлення майстер виїде за потрібною адресою.

Надаємо послуги в передмісті Кам'янець-Подільського

Для замовників, які живуть в передмісті Кам'янець-Подільського (Смотрич, Зіньківці, Колибаївка, Кам'янка, Цибулівка, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Мукша Китайгородська, Гуменці, Слобідка-Гуменецька, Пудлівці, Довжок, Голосків, Лисогірка), термін очікування прибуття майстра складе трохи довше - 5 годин.

Мастер911 розпоряджається власними перевіреними фахівцями в більшій частині населених пунктів Хмельницької області (Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців). Тому замовники, що знаходяться у віддалених містах, можуть розраховувати на швидкий приїзд професіонала в день прийому замовлення.

Іноді, через серйозне завантаження, візит майстра відкладається на 1 день. Про це вас повідомлять ще на етапі подачі замовлення.

Якщо вам потрібна оперативна установка кульового крана, ціна якої вам припаде до душі, звертайтеся в Мастер911. Ми можемо з відповідальністю пообіцяти, що вам неодмінно сподобається якість, рівень обслуговування й терміновість надання послуг.