Встановлення раковини у Дрогобичі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Дрогобичі

Відгуки по встановленню раковин у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри величезну різноманітність моделей раковин, які представлені на ринку, все ж головні етапи установки у них одні:

 1. спочатку підбирають гарне місце для монтажу раковини, здійснюють розмітку, враховуючи її вид, ставлять кронштейни;
 2. закріплюють раковину, потім змішувач;
 3. приєднують умивальник до водопостачання;
 4. підключають до каналізаційної системи: монтують сифон і роблять перевірку зливу;
 5. тестують конструкцію на дієздатність.

Матеріали виготовлення раковин: переваги та недоліки

Найголовніший чинник, який впливає на надійність експлуатації раковини, - матеріал. Зараз фірми виробники надають великий вибір умивальників з поширених матеріалів:

 • Скло. Скляні умивальники надзвичайно красиво виглядають, хоча й коштують не дешево. Мийки роблять зі спеціального особливо міцного скла;
 • Камінь натуральний. Вироби з каменю відомі підвищеною стійкістю до різноманітних грибків, легкістю в догляді, довговічністю, хорошою екологічністю та шикарним зовнішнім виглядом;
 • Сталь. в асортименті сучасних мийок є найрізноманітніші по дизайну моделі, зроблені з нержавіючої сталі, до складу якої входять хром і нікель. Вони славляться тривалим експлуатаційним ресурсом і не вимагають особливого догляду;
 • Кераміка. Як правило, виробляються керамічні умивальники. Фарфор - її дорожча варіація, дешевша - сантехнічний фаянс. Раковини з кераміки відрізняються естетичністю, довговічністю, легкістю в догляді, при цьому з ними треба бути обережними через крихкість цього матеріалу;
 • Камінь штучний. Нерідко зустрічаються умивальники з акрилового каменю. За видом і основними характеристиками вони вкрай схожі з виробами з натурального каменю. До переваг такого роду умивальників можна зарахувати гігієнічність, зносостійкість і відносно легку вагу.

Особливості підключення різних варіантів мийок

Найбільш поширеними різновидами моделей, серед сучасних фірм вважаються:

 • З п'єдесталом. Такого роду мийки відомі наявністю спеціалізованої конструкції, на яку монтується чаша - п'єдестал. Внаслідок прихованих за п'єдестал труб, ці раковини виглядають досить естетично та у зв'язку з цим популярні. Монтаж такої моделі повинен бути проведений на рівну підлогу;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, потрібно заздалегідь приготувати стільницю: переконатися в цілковитій відповідності зливу пристрою з отвором в стільниці. Доведеться використовувати прозорий герметик, якщо ваша мийка не повністю прилягає до основи;
 • Підвісні. Дані умивальники славляться простотою монтажу, незалежно від їх розмірів і форми. За допомогою кронштейнів їх монтують до стіни;
 • Вбудовувані. Гармонійність, як правило, внаслідок прихованих комунікацій, вважається плюсом вбудованих в стільницю або ж тумбу раковин. Приєднання до водопроводу проводиться практично аналогічно тому, як і з іншими видами умивальників, різниця існує лише на етапі підключення чаші;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора не досягає підлогового покриття, а закріплюється до стіни. В установці такої раковини слід відстежити, щоб злив був виведений на зручній висоті.

Основні помилки в процесі установки раковини у ванній

Хоча установка мийки не надскладна робота, однак людьми, які наважилися на самостійне виконання такого завдання або довірили її фахівцеві "з вулиці", часто допускається кілька грубих помилок. Їх наслідком буває не тільки утворення протікання, але й травм через падіння недостатньо професійно закріпленого умивальника.

Наслідки найчастіших помилок:

 • Нерівна установка пристрою. У ході монтажу необхідно дивитися не на стики плитки, а перевіряти горизонтальність установки за допомогою рівня;
 • Відстань між чашею мийки та стінкою. Для того, щоб не траплялося патьоків, рекомендується змастити стик герметиком;
 • Монтаж нової мийки на минулі кріплення. Результат - неякісна фіксація раковини;
 • Сильне затягування кріплень мийки (через це може розколотися чаша) або сифон;
 • Зрив різьби. Знадобиться замінювати кріплення.

Щоб не допустити таких і багатьох інших помилок в ході монтажу пристрою, варто звертатися в сервіс Master911. Наші майстри оперативно виїдуть на місце та бездоганно виконають послугу.

Мастер911: якісний монтаж раковин

Наші професіонали мають великий практичний досвід монтажу раковин різних типів і з численних матеріалів, тому що постійно виконують таку роботу. При оформленні замовлення на виклик сантехніка ми поставимо замовнику кілька питань про обладнання. На підставі точної інформації ми готові назвати вартість майбутньої послуги та надати попередню консультацію.

В тому випадку, якщо з інформації клієнта зрозумілий спектр майбутніх робіт, то таку послугу вважають стандартної, її ціна точно буде відома.

В разі, якщо зі слів замовника нелегко визначити необхідний обсяг робіт, то вартість буде названа безпосередньо на місці. Але ми гарантуємо її відповідність тій ціні, яка стоїть в прайс-листі.

Звертаючись в Master911, ви можете повністю бути впевнені у:

 • наданні початкової консультації;
 • відмінній якості установки умивальника;
 • можливості зробити замовлення цілодобово;
 • швидкому виїзді до вас майстра.

Наші сантехніки не тільки фахівці належної кваліфікації, але ще й доброзичливі, виховані та досить відповідальні люди. Вони не курять і завжди прибирають місце роботи.

Переваги при зверненні в Мастер911

Немає ніякого ризику зіткнутися з наслідками запрошення в будинок незнайомого сантехніка, який виявиться недосвідченим, може поповодитися по-хамськи або ж затягне роботу за часом. Абсолютно всі майстри Master911 проходять перевірку паспорта, обов'язкове навчання та складання спеціального іспиту на кваліфікацію. Тільки тоді вони допускаються до обслуговування замовників.

Якщо раптом ви відзначили помилку, яку зробив фахівець, - можна повідомити про це в техпідтримку сервісу Мастер911. Ми надамо оперативну допомогу у розв'язанні будь-якій ситуації.

Всі наші фахівці покладають на себе стовідсоткову відповідальність за надійність виконаних робіт і надають гарантію. Коли установка умивальника з тумбою або ж інша послуга буде вдало закінчена, вам нададуть акт виконаних послуг. Оплату можна провести готівкою на об'єкті або ж безготівково.

Ціна установка раковини у ванній кімнаті

Вартість стандартних робіт (без урахування цін допоміжних запасних частин, витратних матеріалів і транспортні витрати) знаходиться в нашому прайс-листі. У зв'язку з цим кожен клієнт зможе замовити будь-яку послугу та отримати інформацію про суму роботи та грамотну первинну консультацію. Якщо потрібна установка раковини у ванній, ціна буде названа, після того, як замовник відповість на кілька запитань про різновиди сантехніки, специфіку розміщення та її матеріал. Зазвичай озвучена спочатку сума не змінюється.

Замовлення сантехніка у Дрогобичі додому та по Львівській області

Приймаємо заявки в м. Дрогобич

Для тих клієнтів, які знаходяться в межах м. Дрогобич, очікування професіонала займе приблизно дві-три години після подачі замовлення.

Приймаємо замовлення в передмісті Дрогобича

Якщо ви перебуваєте, наприклад в передмісті Дрогобича (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), то очікування візиту сантехніка зажадає трохи більше часу, але не довше 4-х год

Приймаємо замовлення по Львівській області

Ми маємо перевірених фахівців у більшій частині міст Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Таким чином, ті наші клієнти, які знаходяться в далеких населених пунктах, мають можливість очікувати професіонала для монтажу раковини в стільницю в день прийому замовлення. Ще один плюс - економія на транспортних витратах. Зрідка, приїзд сантехніка може перенестися на 1 день (про що вас попередять).

Цікавить оперативна установка умивальника у ванній, ціна якої вас точно порадує, установка тумби під раковину або ж будь-яка інша сантехнічна робота? Звертайтеся в сервіс побутових послуг Мастер911, і ми запевняємо, що ви повністю будете задоволені рівнем пропонованих послуг!