Встановлення раковини у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Стрию

Відгуки по встановленню раковин у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні на ринку є велика різноманітність конструкцій раковин, але етапи монтажу у них схожі:

 1. спочатку підбирають оптимальне місце для монтажу раковини та висоту, виробляють розмітку, з урахуванням її конструкції для монтажу кронштейнів;
 2. закріплюють раковину, слідом кран;
 3. приєднують пристрій до води, перевіряють стик на предмет герметичності;
 4. підключають до системи каналізації: ставлять трубу та роблять перевірку зливу;
 5. тестують надійність системи.

Матеріали виробництва умивальника, їх недоліки та переваги

Головний фактор, від якого буде залежати практичність і експлуатація раковини, - матеріал. В наші дні виробники надають солідний асортимент раковин з наступних матеріалів:

 • Камінь натуральний. Раковини з натурального каменю виділяються багатим зовнішнім видом, простотою в догляді, довговічністю та рідкісною стійкістю до утворення грибка;
 • Камінь штучний. Дуже часто можна знайти вироби з акрилового каменю. Властивостями та виглядом вони дуже схожі з моделями з натурального каменю. До плюсів таких раковин відносять гігієнічність, простоту в підключенні, зовсім невелику вагу та зносостійкість;
 • Скло. Скляні раковини виглядають досить красиво, тільки й ціна не маленька. Моделі роблять із технологічного міцного матеріалу, це робить їх довговічними. Необхідність у частому та ґрунтовному догляді виступає їх істотним мінусом;
 • Кераміка. Часто мийки виготовляються з кераміки. Її найбільш розкішна та надійна варіація - фарфор, а сантехнічний фаянс вважається варіантом бюджетним. Керамічні раковини відомі приголомшливим зовнішнім виглядом, довгим терміном експлуатації, невибагливістю у догляді, тільки з ними слід бути обережними через крихкість;
 • Сталь. В асортименті сучасних мийок можна знайти найрізноманітніші за дизайном, зроблені з нержавіючої сталі. Раковини не потребують особливого догляду й мають великий експлуатаційний ресурс.

Різновиди мийок і специфіка їх установки

Дуже популярними різновидами умивальників, серед наданих сучасними виробниками, виступають:

 • Вбудовувані. Гармонійність, переважно внаслідок приховування комунікацій, залишається гідністю вбудованих мийок. Приєднання до водопостачання та каналізації проводиться майже ідентично тому, як це проходить з іншими різновидами раковин, відмінність існує тільки на етапі підключення чаші;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці досить простий, потрібно впевнитися в чіткому збігу дірки в стільниці зі зливом. Потрібно скористатися безбарвним герметиком, якщо ваш умивальник не повністю прилягає до стільниці;
 • Консольні (підвісні). Подібні умивальники виділяються простотою установки, незалежно від їх розмірів і форми. Їх кріплять до стіни за допомогою кронштейнів;
 • З п'єдесталом. "Тюльпани" відрізняються присутністю п'єдесталу, на який спирається чаша. Завдяки закритим за п'єдестал трубам, такі мийки виглядають досить привабливо. Монтаж такої моделі повинен проводитися на рівну підлогу;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора прикріплюється до стіни. У монтажі подібного умивальника потрібно відстежити, щоб злив був розташований на необхідній висоті.

Поширені помилки в процесі установки раковини у ванній

Хоча й монтаж умивальника не належить до розряду складних робіт, проте, людьми, які наважилися на самостійне здійснення цього або ж доручили її непрофесійному майстру, як правило, допускається кілька глобальних помилок. Їх наслідком буває не тільки утворення протікання, але й травм через падіння погано прикріпленої мийки.

Наслідки найвідоміших помилок:

 • Зрив різьби. Доведеться замінювати елементи кріплення;
 • Відстань між стінкою та чашею пристрою. У тому випадку, якщо стик не загерметизувати, будуть патьоки на стінці;
 • Монтаж нового умивальника на колишні кріплення. Як наслідок, квола фіксація мийки;
 • Нерівна установка пристрою. Під час монтажу важливо орієнтуватися не на стики плитки, а застосовувати рівень;
 • Велике затягування кріплень мийки (в результаті чаша може розколотися).

Для того, щоб не допустити цих та інших помилок у процесі монтажу раковини, потрібно звертатися в сервіс Мастер911. Професійні фахівці прибудуть на виклик і бездоганно здійснять потрібну послугу.

Надійна установка умивальника в маркетплейсі Мастер911

Наші майстри славляться багатим досвідом в монтажі мийок з різноманітних матеріалів і різновидів, тому що кожен день роблять таку роботу. При подачі заявки ми ставимо замовнику кілька потрібних питань про обладнання та плановане місце монтажу. На підставі докладних відповідей ми можемо дати первинну консультацію та зорієнтувати за вартістю послуги.

В тому випадку, коли з заявки конкретно зрозумілий обсяг необхідних робіт, така послуга буде стандартною, і її ціна відразу буде порахована.

Коли зі слів клієнта не можна виявити потрібний перелік робіт, то ціна послуги буде названа фахівцем вже на об'єкті. Хоча ціна буде повністю відповідати тій, яка стоїть в прайс-листі.

Звертаючись у маркетплейс Мастер911, ви можете гарантовано бути впевнені у:

 • наданні консультації;
 • можливості залишити замовлення 24 години на добу;
 • відмінній якості установки раковини;
 • негайному виїзді до вас професіонала.

Майстри маркетплейса Master911 не тільки висококваліфіковані фахівці, але ще й надзвичайно відповідальні, культурні та приємні. Вони не використовують лайку, неодмінно прибирають своє робоче місце та не курять.

Плюси звернення в Master911

Немає жодного ризику зіткнутися з результатами запрошення невідомого сантехніка, який затягне роботу на тривалий час, буде недосвідченим або здатний поповодитися неадекватно. Всі фахівці сервісу Мастер911 проходять перевірку документів, що засвідчують особу, навчання та складання спеціалізованого іспиту на підтвердження кваліфікації. І виключно тоді вони отримують допуск до роботи з клієнтами.

Якщо раптом ви відзначили похибку, яку зробив майстер, повідомте про це в службу підтримки Мастер911. Ми розглянемо вашу претензію та зможемо надати миттєву допомогу у врегулюванні вашої ситуації.

Всі наші професіонали покладають на себе відповідальність за якість послуг. Вам нададуть акт виконаних послуг, коли установка умивальника з тумбою або ж інша робота буде вдало закінчена. Розрахунок ви можете здійснити безготівковим розрахунком або готівкою на місці.

Яка ціна монтажу пристрою у ванній?

Ціна різних стандартних робіт (за вирахуванням дорожніх витрат і ціни витратних матеріалів і додаткових запасних частин) прописана в нашому прайс-листі. Тому будь-який клієнт може замовити необхідну послугу й отримати інформацію про ціну майбутньої роботи та грамотну початкову консультацію. Так, якщо необхідна установка раковини у ванній, ціна буде порахована, після того, як замовник відповість на кілька запитань про вид сантехніки, її матеріал і нюанси розміщення. Найчастіше озвучена попередньо вартість не зміниться.

Як викликати майстра у Стрию додому і по Львівській області?

Працюємо в м. Стрий

Для наших клієнтів, які перебувають в м. Стрий, очікування професіонала займе приблизно дві-три години після отримання замовлення.

Приймаємо замовлення в передмісті Стрия

У тому випадку, якщо ви живете в передмісті Стрия ( ), очікування візиту сантехніка займе трохи більше часу - не довше чотирьох годин.

Пропонуємо послуги по Львівській області

Ми маємо професійних фахівців з тривалим досвідом роботи в більшій частині міст Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Тому ті замовники, які знаходяться в далеких місцях, мають можливість розраховувати на приїзд до них фахівця для монтажу раковини в стільницю в день розгляду замовлення. Додаткова перевага - економія на автомобільних витратах. Іноді, візит професіонала може відкластися на 1 день (про це вас попередять відразу).

Потрібна якісна установка умивальника на кухні, ціна якої вас точно здивує, установка тумби під раковину або будь-яка інша якісна робота сантехніка? Звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911, і ми обіцяємо, що ви будете повністю задоволені рівнем сервісу, що надається!