globe ru

Встановлення кондиціонера у Дніпрі

від 1300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість встановлення кондиціонера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики кондиціонера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Кондиціонер
Назва Вартість
Встановлення кондиціонера (монтаж) Індивідуально
Підключення кондиціонера Індивідуально
Підключення зовнішнього блоку кондиціонера Індивідуально
Підключення внутрішнього блоку кондиціонера Індивідуально
Демонтаж кондиціонера Індивідуально
Підключення кондиціонера до електромережі (розетка) Індивідуально

Ціни на Встановлення кондиціонера у Дніпрі

Назва Вартість
Чистка кондиціонера від 350 грн
Ремонт кондиціонера від 350 грн
Встановлення кондиціонера від 1300 грн
Обслуговування кондиціонера від 500 грн
Діагностика кондиціонера від 200 грн
Заправка кондиціонера фреоном від 450 грн
Ремонт плати управління кондиціонера від 700 грн
Ремонт реле в кондиціонері від 350 грн
Ремонт компресора кондиціонера від 350 грн
Ремонт вентиляції від 500 грн
Монтаж вентиляції від 500 грн
Обслуговування вентиляції від 500 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Дніпропетровській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Дніпропетровській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Дніпропетровській області

Всі міста Дніпропетровській області
Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке

Перед тим, як змонтувати пристрій кондиціювання в приміщенні, слід визначитися з його місцем розташування. У тому випадку, якщо ми говоримо про моделі, що мають відношення до типу спліт-систем кондиціонування, тоді зовнішній блок поміщають на зовнішній передній стіні, лоджії або балконі, в ролі опори застосовуючи наявні в комплекті спеціальні кронштейни. Внутрішній блок (призначений для випаровування) закріплюють до підлоги, стіни або стелі на спеціальну панель.

Перш ніж встановити кондиціонер, технік вибирає оптимальне місце його розташування, враховуючи ряд факторів: техумови виробника, об'єм кімнати, дизайнерські рішення та особливості конфігурації.

Важливі поради! Процес встановлення всіх видів кондиціонуючих пристроїв передбачає обов'язкове (!) проведення перевірки системи на герметичність фреонової траси, надійність міжблокових з'єднань і дренажних мереж, згідно із вказівками виробника. Вдале виконання перевірок і є гарантією майбутньої експлуатації кліматичного обладнання.

Більшість поломок спліт-системи обумовлена неправильним монтуванням фреонових трубок, що здатне спричинити:

 • обмерзання трубопроводу;
 • перешкоди при перекачуванні фреону компресором;
 • значне падіння потужності кондиціонера щодо потенційної;
 • швидкий витік фреонової рідини;
 • перегини на мідних трубках, развальцовку або появу тріщин.

Сервісом встановлення кондиціонерів у Дніпрі Master911 надається професійний монтаж, ревізія, ремонт, наладка або перевірка систем кондиціонування практично від всіх загальновідомих на сьогодні фірм, незалежно від року випуску та моделі апаратури.

Виїжджаємо на монтаж кондиціонера у Дніпрі для виконання діагностики, сервісного супроводу та ремонту будь-якого рівня від торгових моделей: Тошиба (Toshiba), Міцубісі (Mitsubishi), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), Дайкін (Daikin), Ханса (Hansa), Бош (Bosch), Коспел (Kospel), Ферролі (Феролі / Ferroli), Тенко (Tenko), Деккер (Декер / Dekker), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Сатурн (Saturn), Протерм (Protherm), ЛЖ (LG), Беко (Beko), Данко (Danko), Делфа (Delfa), Сенсей (Sensei), Осака (Osaka), Горенье (Gorenje), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Галанз (Galanz), Неокліма (Neoclima), Атон (Aton), Лібхерр (Liebherr), Самурай (Samurai), Део (Daewoo), Зануссі (Занусі / Zanussi), Дніпро, Грее (Gree), Панасонік (Panasonic), Мідеа (Midea), Віссманн (Вісман / Viessmann), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Астон (Aston) та інших.

Звертаємо вашу увагу!

Не встановлюйте кліматичне обладнання самі

Хто купив кліматичну домашню техніку, відразу ж в гуглі шукають "Монтаж кліматичного обладнання вдома", "Як провести кліматичне обладнання самостійно?" або "Як встановити кондиціонер?".

Подібна робота вимагає грамотного підходу, неодмінного дотримання певних невід'ємних умов, вимог, інструкцій, а результат виконання відіб'ється на тому, якою мірою ефективно працюватиме обладнання, а також на тривалість експлуатації.

Згідно зі статистикою, продуктивність, тривалість і віддача використання кондиціонера практично на 85% залежить від точності здійснення установки неухильно по всіх моментах.

Не вдавайтеся до послуг підозрілих фахівців

Підключення кондиціонера неперевіреними майстром - це ненадійно, так само, як і самостійна спроба установки. Важливо знати, що ці виконавці не надають жодних гарантійних умов і не хочуть нести відповідальність за свою роботу (а якість виконання наданих робіт часто досить підозріла).

І коли домашня техніка вийде з ладу, то в більшості випадків з неперевіреними фахівцями більше немає зв'язку, або вони не поспішають приходити, особливо по гарантії.

Вартість встановлення кондиціонерів у Дніпрі - зовсім не зайві витрати, як на думку деяких, тому що, за умови неграмотного монтажу агрегату, витрати коштів будуть значно вагомішими.

Які переваги отримують клієнти сервісу Master911?

 • Різні види оплати. Оплата за виконані послуги допускається безготівковими розрахунками, готівкою або банківськими картами.
 • Фіксований прайс. Ціна встановлення кондиціонерів у Дніпрі" відповідає прайсу.
 • Гарантійні зобов'язання. На надані послуги і змонтовані запчастини видається гарантійний талон.
 • Розумні ціни. Розцінки відповідають досвіду фахівця, також підбираємо виконавця, який наразі поруч з місцем виїзду (економія на автотранспорті, зменшення часу прибуття).
 • Прибуття майстра за 1 годину. За заявкою приїжджаємо протягом 3-х годин.
 • Чистота. Після ремонту ми прибираємо місце роботи.
 • Договір. Всі заплановані роботи виконуються згідно з договором. Після виконаних послуг споживач повинен отримати акт про виконані роботи.
 • Без вихідних. Робота ведеться в режимі 24/7, замовити послугу можна у зручний для вас час.

Як оформити замовлення?

 1. Оформлення замовлення. Ви зможете подати заявку на виклик майстра зі встановлення кондиціонерів у Дніпрі, залишивши її на інтернет-сайті або зробивши дзвінок за контактним телефоном.
 2. Уточнення окремих подробиць. При написанні заяви рекомендуємо відповісти на ряд уточнювальних питань.
 3. Прибуття спеціаліста + послуги. В середньому, через дві-три години після оформлення заявки спеціаліст виїжджає до потрібного місця призначення і приступає до своїх обов'язків.

Виклик майстра у Дніпрі та Дніпропетровської області

Коли вас цікавлять послуги зі встановлення кондиціонерів у Дніпрі від ввічливих, перевірених, професійних і пунктуальних виконавців, звертайтеся в сервіс, заходьте на інтернет-сайт або телефонуйте диспетчерам Master911.

Можливість виїзду майстра по всіх селищах, селах і містах Дніпропетровської області

У всіх населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке) у нас живуть техніки, саме тому в більшості випадків прибуваємо в день дзвінка, значить, ви економите транспортні витрати і час. У розпал сезону буває дуже велика завантаженість, у цьому випадку виклик може переміститися на найближчий день.

Виїзд в межах міста Дніпра

Приїжджаємо в межах міста Дніпра протягом 3-х годин після подачі заявки.

Виїзд виконавця в передмістя Дніпра

Приїзд майстра у передмістя Дніпра (Підгородне, Новомосковськ, Іларіонове, Слобожанське, Обухівка, Волоське, Любимівка, Олександрівка, Старі Кодаки, Новоолександрівка, Сурсько-Литовське) може зайняти орієнтовно 4-5 годин.

Звертайтеся за допомогою виключно до перевірених фахівців. У нас відмінні розцінки на гарантійне, профілактичне, сервісне обслуговування. Приймаємо замовлення цілодобово!