Встановлення кондиціонера у Сумах

від 1300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення канального кондиціонера

Встановлення касетного кондиціонера

Встановлення кондиціонера (монтаж)

Підключення кондиціонера

Підключення зовнішнього блоку кондиціонера

Підключення внутрішнього блоку кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Підключення кондиціонера до електромережі (розетка)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кондиціонерів у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кондиціонерів у Сумах

Відгуки по встановленню кондиціонерів у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед початком монтажу кондиціонера визначаються з розташуванням агрегату. Якщо йдеться про моделі, що належать до виду спліт-систем кондиціювання, то основний (зовнішній) блок встановлюють на балконі, зовнішній передній стіні або лоджії, як опору використовуючи спеціальні кронштейни, що входять в комплект. Внутрішній блок закріплюють до стелі, підлоги чи стіни на спеціальну панель.

Перед тим, як встановити кондиціонер, технік визначає прийнятне місце розташування, враховуючи ряд моментів: особливості розташування, об'єм кімнати, технічні вимоги виробника та дизайнерські рішення.

Важливі поради! Процес встановлення будь-яких видів кондиціонерів передбачає неодмінне (!) виконання перевірки системи на герметичність магістралі, надійність дренажних мереж та міжблочних з'єднань, відповідно до вказівок виробника. Вдале проведення всіх випробувань і є гарантією майбутньої повноцінної експлуатації кліматичної техніки.

Переважна більшість поломок кондиціювання обумовлена помилковим монтажем фреонових трубок і це здатне спричинити:

 • перегини на мідних трубках, утворення тріщин або розгерметизацію;
 • проблеми при перекачуванні холодоагенту компресором;
 • значний спад продуктивності кондиціонера щодо технічних параметрів;
 • виникнення льоду на трубопроводі;
 • відплив фреону.

Сервісом встановлення та ремонту кондиціонерів Master911 надається компетентна установка, перевірка, ремонт, налагодження або ревізія систем кондиціювання практично від усіх відомих на сьогодні виробників, незалежно від року випуску та модифікації обладнання.

Приймаємо заяви на встановлення кондиціонера для виконання сервісного техобслуговування, ремонту та діагностики будь-якого рівня складності від торгових марок: Протерм (Protherm), ЛЖ (LG), Samsung (Samsung), Мідеа (Midea), Ферролі (Феролі / Ferroli), Купер Хантер (Cooper Hunter), Бош (Bosch), Міцубісі (Mitsubishi), Електролюкс (Electrolux), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тошиба (Toshiba), Беко (Beko), Зануссі (Занусі / Zanussi), (Neoclima), Гореньє (Gorenje), Данко (Danko), Вестфрост (Vestfrost), Ганса (Hansa), Део (Daewoo), Лібхер (Liebherr), Дніпро, Арістон (Ariston), Кайзер (Kaiser), Вісман (Вісман) Viessmann), Сатурн (Saturn), Коспел (Kospel), Тенко (Tenko), Панасонік (Panasonic), Астон (Aston), Грії (Gree), Сенсей (Sensei), Делфа (Delfa), Деккер (Декер / Dekker), Самурай (Samurai), Осака (Osaka), Галанз (Galanz), Дайкін (Daikin), Атон (Aton) та інших.

Зверніть увагу!

Не користуйтеся послугами підозрілих фахівців

Підключення кондиціонера сумнівним умільцем – це небезпечно, як і власноручна спроба монтажу. Ви повинні розуміти, що ці самі майстри не пропонують жодних гарантійних умов і не несуть жодної відповідальності за власну роботу (а якість наданих робіт нерідко є дуже сумнівною).

І в тому випадку, якщо техніка незабаром погано працюватиме, то, як правило, з неперевіреними майстрами більше немає зв'язку, або вони не поспішають приходити, особливо за гарантією.

Не беріться за монтаж систем кондиціювання самостійно

Хто придбав кліматичну техніку, одразу ж в інтернеті знаходять "Як виконати монтаж кондиціонера вдома?", "Як встановити кондиціонер своїми руками?" або "Монтаж кондиціонера самостійно".

Така робота передбачає професійний підхід, неодмінне виконання певних обов'язкових вимог, умов, інструкцій, а результат проведення позначиться на тому, якою мірою ефективно працюватиме обладнання, а також на тривалість роботи.

Згідно зі статистикою, час, продуктивність та якість експлуатації кліматичного обладнання практично на 85% залежать від точності виконання монтажу неухильно по всіх кроках.

Вартість установки кондиціонера - далеко не зайві витрати, на думку окремих людей, оскільки за умови безграмотного монтування обладнання витрати виявляться набагато вагомішими.

Що ви отримуєте?

 • Без вихідних. Ми працюємо 24/7, виклик спеціаліста у зручний для вас час.
 • Адекватні ціни. Ціни відповідають досвіду спеціаліста, точно також підбираємо людину, яка опиняється поблизу місця виїзду (зменшення часу приїзду, економія на транспорті).
 • Гарантійні зобов'язання. На надані послуги та встановлені запасні частини надається гарантія.
 • Дотримання чистоти. Після закінчення ремонту ми прибираємо робоче місце.
 • Різні способи розрахунку. Робота ведеться як з готівкою, так і з безготівковими переказами або банківськими картками.
 • Фіксовані розцінки. Ціна послуг "монтаж та встановлення кондиціонера у Сумах" завжди відповідає прейскуранту.
 • Прибуття майстра протягом години. В середньому приїжджаємо протягом трьох годин.
 • Договір. Усі ремонти виконуються відповідно до договору-оферти. Після завершення сервісних послуг клієнт отримує акт виконаних робіт.

Який процес виконання послуги?

 1. Подання заяви. Можна подати заявку на виклик майстра з монтажу кондиціонера у Сумах, склавши її на нашому сайті або здійснивши дзвінок за номером.
 2. Відповіді на деякі питання. При складанні заявки рекомендуємо дати відповідь на низку запитань.
 3. Прибуття техніка + послуги. У середньому, через дві-три години після подання заяви майстер прямує за названим місцем призначення та береться за монтаж.

Послуги майстра у Сумах та по Сумської області

Якщо вам потрібний оперативний монтаж кондиціонера у Сумах від пунктуальних, ввічливих, професійних та перевірених виконавців, звертайтесь до сервісу, заходьте на веб-сайт або телефонуйте диспетчерам Master911.

Виїзд техніка по Сумській області

Майже у всіх селищах, селах, містах області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка) у нас є техніки, тому в більшості випадків приїжджаємо в день виклику, отже, ви заощаджуєте транспортні витрати та час. На період сезону буває дуже висока зайнятість, у такому разі приїзд може бути перенесений на найближчий день.

Виїзд до передмістя Сум

Приїзд техніка до передмістя Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина) орієнтовно може зайняти 4-5 годин.

Виїзд спеціаліста в межах міста Суми

Приходимо містом Суми через 3 години після складеної заявки.

У нас низькі розцінки на профілактичне, гарантійне, сервісне обслуговування. Звертайтеся лише до випробуваних виконавців. Приймаємо замовлення цілодобово!