Встановлення кондиціонера у Ужгороді

від 1300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ужгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення канального кондиціонера

Встановлення касетного кондиціонера

Встановлення кондиціонера (монтаж)

Підключення кондиціонера

Підключення зовнішнього блоку кондиціонера

Підключення внутрішнього блоку кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Підключення кондиціонера до електромережі (розетка)

Цінові пропозиції по встановленню кондиціонерів від найкращих майстрів у Ужгороді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 месяца назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Часті питання по встановленню кондиціонерів у Ужгороді

Відгуки по встановленню кондиціонерів у Ужгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Процес монтажу кондиціонера потрібно починати з пошуку місця розташування основних блоків. Якщо ми говоримо про моделі, що належать до виду кондиціонерів зі спліт-системою, то зовнішній блок встановлюють на лоджії, балконі або зовнішній фасадній стіні будинку, зміцнюючи його на утримувачах-кронштейнах, що входять в комплект. Внутрішній блок (призначений для випаровування) фіксують до стіни, стелі або підлоги за допомогою консолі.

Перед тим, як встановити кондиціонер, фахівець визначає прийнятне розташування, враховуючи ряд умов: дизайнерські рішення, загальний обсяг кімнати, особливості розташування та технічні вимоги виробника.

Поради професіоналів! Процес монтажу будь-яких типів кондиціонуючих пристроїв зобов'язує (!) до проведення перевірки системи на герметичність магістралі, надійність міжблокових з'єднань і дренажних мереж, згідно з рекомендаціями виробника. Вдале проведення випробувань і послужить гарантією подальшої повноцінної експлуатації кліматичного пристрою.

Значна частина несправностей роторного пристрою викликана помилковим монтажем фреонових трубок, що здатне спровокувати:

 • труднощі при перекачуванні компресором холодагента (фреону);
 • істотний спад ефективності кліматичного обладнання щодо потенційно можливої;
 • обмерзання трубопроводу;
 • втрату фреону;
 • перегини на трубках траси, появу тріщин або розгерметизацію.

Сервісом послуг зі встановлення кондиціонерів у Ужгороді Master911 пропонується кваліфікований монтаж, ремонт, налагодження, перевірка або ревізія кондиціонуючих пристроїв від всіх відомих на сьогодні компаній, незалежно від року випуску і марки апаратури.

Приймаємо заяви на встановлення системи кондиціонування, для проведення діагностики, сервісного техобслуговування і ремонту будь-якого рівня від торгових марок: Дніпро, Вестфрост (Vestfrost), Ханса (Hansa), Сатурн (Saturn), Делфа (Delfa), Електролюкс (Electrolux), Міцубісі (Mitsubishi), Астон (Aston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Віссманн (Вісман / Viessmann), Арістон (Ariston), Галанз (Galanz), Тенко (Tenko), Дайкін (Daikin), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Сенсей (Sensei), Зануссі (Занусі / Zanussi), Лібхерр (Liebherr), Данко (Danko), Тошиба (Toshiba), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Панасонік (Panasonic), Грее (Gree), Мідеа (Midea), Атон (Aton), Протерм (Protherm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Осака (Osaka), Коспел (Kospel), Деккер (Декер / Dekker), Неокліма (Neoclima), Кайзер (Kaiser), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Део (Daewoo), ЛЖ (LG), Самурай (Samurai) і багатьох інших.

Увага!

Не встановлюйте системи кондиціонування самі

Хто купив кліматичну побутову техніку, одразу ж в інтернеті знаходять "Монтаж роторного пристрою своїми силами", "Як встановити кондиціонер своїми силами?" або "Як монтувати систему кондиціонування самому?".

Такий процес вимагає грамотного підходу, суворого дотримання деяких важливих вимог, інструкцій, умов, а результат проведення позначиться на тому, наскільки ефективно буде функціонувати техніка, а, крім того, і на тривалість роботи.

За статистикою, віддача, ефективність і тривалість використання кондиціонера майже на 90% залежить від професійності виконання всіх кроків установлення.

Не вдавайтеся до послуг підозрілих техніків

Підключення кондиціонера сумнівним фахівцем "з вулиці" - це ненадійно, як і самостійна спроба монтажу. Потрібно розуміти, що такі виконавці не хочуть нести жодної відповідальності за свою роботу (а якість наданих послуг нерідко досить сумнівна) і не надають практично ніяких гарантійних умов.

І в тому випадку, якщо домашня техніка незабаром буде працювати незадовільно, то, як правило, з сумнівними майстрами відсутній зв'язок, або вони відмовляються приїжджати по гарантії.

Вартість встановлення кондиціонерів у Ужгороді - нітрохи не зайва трата, як вважають деякі, оскільки при умові безграмотного монтування агрегату витрати виявляться набагато вагомішим.

Які переваги мають наші клієнти?

 • Чистота. У кінці ремонту ми прибираємо робоче місце.
 • Адекватні ціни. Ціни узгоджуються з досвідом спеціаліста, крім того, підшукуємо людини, яка наразі найближче до місця виїзду (скорочення часу приїзду, зниження витрат на транспорт).
 • Оплата. Розрахунок за виконані послуги дозволяється готівкою, банківськими картами або безготівковими переказами.
 • Фіксована ціна. Ціна встановлення кондиціонерів у Ужгороді" співвідноситься з прайсом.
 • Приїзд майстра за 1 годину. За заявкою приходимо протягом трьох годин.
 • Договір. Всі позначені ремонти виконуються згідно з договором-офертою. Після виконаних послуг замовник отримує акт про виконані роботи.
 • Гарантійний термін. На змонтовані запасні частини та послуги надається гарантія.
 • Приймання замовлень без вихідних і свят. Працюємо 24/7, залишити заявку на послугу можна у зручний для вас час.

Яким чином замовити спеціаліста?

 1. Оформлення замовлення. Можна запросити майстра зі встановлення кондиціонерів у Ужгороді, зробивши дзвінок за телефоном або склавши замовлення на web-сайті.
 2. Уточнення деяких подробиць. При складанні заявки рекомендуємо дати відповідь на ряд уточнювальних питань.
 3. Прибуття майстра + послуги. В середньому, через дві-три години після подання заяви виконавець відправляється за вказаною адресою і приступає до виконання замовлення.

Прийом замовлень з усіх районів Ужгорода та Закарпатської області

Якщо вам потрібні послуги зі встановлення кондиціонерів у Ужгороді від професійних, перевірених, ввічливих і пунктуальних фахівців, телефонуйте диспетчерам, заходьте на сайт або звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд спеціаліста по всіх містах, селах і селищах Закарпатської області

Практично у всіх населених пунктах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) у нас знаходяться майстри, тому в більшості випадків прибуваємо в день дзвінка, отже ви економите час і транспортні витрати. На період сезону буває досить висока завантаженість, у такому випадку виклик може бути перенесений на найближчий день.

Виклик спеціаліста в передмістя Ужгорода

Прибуття майстра у передмістя Ужгорода (Середнє, Кам'яниця, Невицьке, Шишлівці, Паладь-Комарівці, Кінчеш, Коритняни, Минай, Барвінок, Баранинці, Розівка, Концово, Сторожниця, Нижнє Солотвино, Підгорб) може зайняти орієнтовно 4-5 годин.

Виїзд по місту у Ужгороді

Приходимо по місту у Ужгороді через 3 години після складеної заявки.

У нас низькі ціни на профілактичне, сервісне, гарантійне обслуговування. Звертайтеся за кваліфікованою допомогою виключно до перевірених фахівців. Приймаємо заявки цілодобово!