Установка касетного кондиціонера

від 350—600 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «установка касетного кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Відгуки по установці касетних кондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Касетні кондиціонери – сучасні та продуктивні кліматичні системи. Вони мають певні особливості монтажу. Такі моделі встановлюються у підвісні стелі чи інші відповідні конструкції. Комунікації проводяться безпосередньо під обшивкою або облицювальними матеріалами.

На монтаж касетного кондиціонера ціна вища, ніж на встановлення традиційних моделей, що зумовлено підвищеними трудовитратами. Якщо ви хочете бути впевненими, що все буде зроблено правильно, звертайтесь до компанії Мастер911. У нашому сервісі побутових послуг працюють професійні та досвідчені монтажники, здатні оперативно та надійно здійснити підключення.

Як проводиться монтаж касетного кондиціонера

Не варто виконувати роботу своїми руками, якщо ви ніколи нічим подібним не займалися. У найкращому випадку доведеться проводити демонтаж і знову встановлювати техніку, в гіршому –. зіпсуєте техніку і доведеться купувати нову.

Особливості робіт під час монтажу:

  • потрібно закріпити комунікаційні кабелі: електричні, фреонові, дренажні. Зробити це часто необхідно з хомутами, забезпечивши максимальну міцність і герметичність всіх з'єднань;
  • потрібний сучасний, високоякісний та надійний інструмент, перевірені витратні матеріали;
  • особливі знання необхідні для проведення пуско-налагоджувальних робіт.

Які вимоги потрібно дотримати:

  • висота розташування блоку не повинна перевищувати 3 м;
  • довжина міжблочних комунікацій не повинна перевищувати 5 м;
  • підведення та підключення окремого кабелю відповідного перерізу;
  • обов'язковий виведення дренажних комунікацій без насоса.

Особливо слід відзначити важливість вибору кабелю для подачі електрики. Кліматична техніка характеризується високим споживанням енергії, тому важливо, щоб кабель витримував навантаження. Вони підводяться безпосередньо до щитка, і на нього встановлюється окреме ПЗВ.

Ціна монтажу касетного кондиціонера

Вартість послуги монтаж касетного кондиціонера залежить від обсягу робіт, що проводяться. Якщо потрібно встановити обладнання в певному місці, то сума буде відносно невеликою.

Якщо потрібно прокладання кабелю, встановлення розетки, то кінцева вартість зросте. У нас є прайс на монтаж касетного кондиціонера, в якому вказано тарифікацію всіх видів робіт. Ви можете самостійно прорахувати передбачувану суму заздалегідь. Точний розрахунок майстер вкаже після оцінки всіх трудовитрат.

Переваги компанії Мастер911

  1. Високий професіоналізм. У нас тільки досвідчені та перевірені фахівці, які виконують усі роботи максимально якісно та оперативно.
  2. Гарантія якості. Ви отримуєте підписаний документ – договір та акт. Це гарантія на виконані роботи.
  3. Прозоре ціноутворення. Нами розроблено детальний прайс-лист. Ви можете бути впевнені, що монтажник не обдурить.

Зони обслуговування

Якщо ви хочете замовити послугу встановлення касетних кондиціонерів вдома, звертайтеся до наших майстрів. Термін приїзду фахівця залежить від місця вашого проживання.

У межах міста

Жителям обласних центрів потрібно чекати на монтажника в середньому від 3 до 4 годин після погодження замовлення.

У передмісті

Якщо мешкаєте у передмісті, то фахівцю знадобиться від 4 до 6 годин залежно від конкретного району. Бувають ситуації, коли монтажник виявляється неподалік замовника, то на дорогу піде набагато менше часу.

В області

У деяких населених пунктах у день подання заявки може не виявитися вільний фахівець. У такому разі його візит переноситься на наступну добу. Точний час приїзду буде повідомлено менеджером.