Встановлення кондиціонера у Львові

від 1300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення канального кондиціонера

Встановлення касетного кондиціонера

Встановлення кондиціонера (монтаж)

Підключення кондиціонера

Підключення зовнішнього блоку кондиціонера

Підключення внутрішнього блоку кондиціонера

Демонтаж кондиціонера

Підключення кондиціонера до електромережі (розетка)

Цінові пропозиції по встановленню кондиціонерів від найкращих майстрів у Львові

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Кирило null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор О

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кондиціонерів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кондиціонерів у Львові

Відгуки по встановленню кондиціонерів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перед тим, як встановити кондиціонер в кімнаті, бажано визначити найбільш належне місце його облаштування. Якщо мова йде про моделі, які мають відношення до спліт-систем, то зовнішній (основний) блок ставлять на зовнішній передній стіні, лоджії або балконі, фіксуючи його на кронштейнах, наявних в комплекті. Внутрішній блок (призначений для випаровування) закріплюють до стелі, стіни або підлозі на спеціальну панель.

Перед тим, як встановити кондиціонер, виконавець вибирає відповідне місце його розміщення, враховуючи кілька моментів: загальний обсяг приміщення, техумови виробника, особливості конфігурації і дизайнерські рішення.

Важливі поради для Вас! Монтаж всіх типів кліматичного обладнання зобов'язує (!) до виконання випробування системи на надійність експлуатації і герметичність фреонової траси, згідно із вказівками виробника. Успішне виконання всіх випробувань і буде гарантією майбутньої надійної роботи кліматичної техніки.

Значна частина поломок кондиціонера обумовлена неправильним монтажем трубок фреонової траси, і це може спричинити:

 • відчутне падіння ефективності кліматичної техніки щодо експлуатаційних параметрів;
 • заломи на мідних трубках, утворення тріщин або порушення герметичності фреонового контуру;
 • частковий витік холодоагенту;
 • проблеми при перекачуванні фреону компресором;
 • утворення льоду на трубопроводі.

Сервісом побутових послуг зі встановлення кондиціонерів у Львові Master911 надається якісний монтаж, перевірка, ремонт, ревізія або налагодження кондиціонерів від всіх відомих на сьогодні фірм, незалежно від моделі та року випуску техніки.

Виїжджаємо на монтаж кліматичного обладнання, для виконання ремонту, сервісного супроводу та діагностики будь-якої конструкції від торгових марок: Зануссі (Занусі / Zanussi), Тенко (Tenko), Мідеа (Midea), Бош (Bosch), Вестфрост (Vestfrost), Віссманн (Вісман / Viessmann), Лібхерр (Liebherr), Арістон (Ariston), Протерм (Protherm), Галанз (Galanz), Тошиба (Toshiba), Міцубісі (Mitsubishi), Неокліма (Neoclima), Деккер (Декер / Dekker), Електролюкс (Electrolux), Сатурн (Saturn), Панасонік (Panasonic), Самсунг (Samsung), Коспел (Kospel), Горенье (Gorenje), ЛЖ (LG), Данко (Danko), Сенсей (Sensei), Ферролі (Феролі / Ferroli), Дайкін (Daikin), Грее (Gree), Делфа (Delfa), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Дніпро, Кайзер (Kaiser), Део (Daewoo), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Беко (Beko), Ханса (Hansa), Атон (Aton), Астон (Aston), Самурай (Samurai), Осака (Osaka) та інших.

Зверніть увагу!

Не користуйтеся послугами сумнівних виконавців

Підключення кондиціонера неперевіреними майстром - це небезпечно, як і самостійна спроба монтажу. Ви повинні знати, що подібні виконавці не можуть нести жодної відповідальності за свою роботу (а якість виконання наданих сервісних послуг часто вельми підозріла) і не дають практично жодних гарантійних зобов'язань.

І коли техніка буде працювати незадовільно, то, як правило, з неперевіреними фахівцями часто відсутній зв'язок, або вони відмовляються їздити, особливо по гарантії.

Не починайте монтаж кондиціонуючого пристрою власноруч

Ті, хто придбав кліматичну техніку, зазвичай в гуглі шукають "Установка кліматичного обладнання своїми руками", "Як встановити кондиціонер своїми руками?" або "Як поставити спліт-систему самому?".

Згідно зі статистикою, тривалість, якість і продуктивність експлуатації системи кондиціонування на 90% залежать від правильності проведення всіх моментів монтажу.

Подібна робота вимагає професійного підходу, суворого дотримання певних обов'язкових вимог, умов, інструкцій, а результат проведення відіб'ється на тому, якою мірою адекватно функціонуватиме побутова техніка, а, крім того, і на тривалість експлуатації.

Вартість встановлення кондиціонерів у Львові - анітрохи не зайва трата, як думають деякі, тому що за умови некваліфікованого монтажу обладнання збитки виявляться значно суттєвішими.

Що ви отримаєте в результаті?

 • Договір. Всі заплановані ремонтні роботи здійснюються згідно з договором. Після виконаних послуг споживач отримує акт виконаних робіт.
 • Оплата. Робота проводиться як готівкою, так і з банківськими картами або ж безготівковими розрахунками.
 • Приїзд майстра за 1 годину. За замовленням приїжджаємо протягом трьох годин.
 • Фіксована ціна. Ціна встановлення кондиціонерів у Львові" завжди відповідає прейскуранту.
 • Гарантійні зобов'язання. На надані послуги і замінені деталі видається гарантійний талон.
 • Адекватні ціни. Ціни відповідають досвіду фахівця, крім того, підшукуємо виконавця, який знаходиться поблизу від зони виїзду (зменшення терміну прибуття, економія на автотранспорті).
 • Без вихідних. Робота ведеться 24/7, залишити замовлення на послуги можна в будь-який час.
 • Дотримання чистоти. Після завершення лагодження ми прибираємо місце роботи.

Як замовити послуги спеціаліста?

 1. Оформлення заявки. Слід оформити заявку на виклик майстра зі встановлення кондиціонерів у Львові, залишивши її на інтернет-сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Уточнення окремих подробиць. При написанні заяви рекомендуємо відповісти на кілька важливих питань, що викликають уточнення.
 3. Прихід спеціаліста + послуги. В середньому, через 3-4 години після факту подання заяви фахівець виїжджає за названою адресою і приступає до виконання замовлення.

Виклик спеціаліста у Львові та Львівської області

Коли вас цікавлять послуги зі встановлення кондиціонерів у Львові від перевірених, пунктуальних, ввічливих і досвідчених майстрів, телефонуйте операторам, заходьте на веб-сайт або звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд техніка по місту у Львові

Орієнтовно, прибуваємо по місту у Львові через 4 години після складеної заявки.

Виклик виконавця по Львівській області

Практично в усіх селах, містах, селищах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) у нас є техніки, саме тому у більшості випадків прибуваємо в день подачі заявки, значить, ви економите час і транспортні витрати. Під час сезону буває дуже висока зайнятість, і в цій ситуації приїзд може переміститися на наступний день.

Виїзд фахівця в передмістя Львова

Приїзд фахівця у передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) може зайняти приблизно 4-5 годин.

У нас хороші розцінки на гарантійне, сервісне, профілактичне обслуговування. Звертайтеся за допомогою тільки до перевірених фахівців. Приймаємо заявки в режимі 24/7!