Встановлення газового котла у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Червонограді

Відгуки по встановленню газових котлів у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка газового котла у Червонограді повинна виконуватися зі строгим дотриманням порядку виконання всіх робіт, протипожежних вимог і узгоджених нормативів досвідченим, перевіреним, кваліфікованим майстром з правом доступу.

Монтажні роботи із врізання, установки, перевірки та кріплення опалювальних газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс опалювального газового обладнання. Практично всі модифікації монтують до стін за допомогою монтажних кронштейнів, які додаються в комплектації. До установленої газової техніки приєднують патрубок для відводу чадного газу. До підбору приміщення висувається ряд умов: відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів, присутність справної системи вентиляції та наявність вікна з кватиркою.
 2. Підключення котла до контуру. Процес монтажу газових котлів у Червонограді передбачає попереднє оснащення фільтром для води, що проводиться перед підключенням опалювального контуру. Це допоможе відкинути вірогідність попадання в нагрівальний агрегат забруднювальних частинок, без захисту котел може за короткий час прийти в непридатність.
 3. Підключення опалювальних газових котлів до системи водопостачання. Такий етап виконується аналогічно, як приєднання до опалювальної системи.
 4. Приєднання до газової труби. В ході підключення опалювальної техніки до газу слід дотримуватися нормативів монтажу опалювальних газових котлів, герметизувати з'єднання паклею або газовою (не сантехнічною) стрічкою ФУМ, застосовувати фільтри. Для сполучної комунікації використовується гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Тільки після завершення належної ревізії герметичності всіх з'єднань дозволяється виконати перший запуск газового котла.

Техніки сервісу Master911 володіють навичками роботи з газовими котлами майже від всіх відомих виробників: Нав'єн (Navien), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Електролюкс (Electrolux), Баксі (Baxi), Ренс (Rens), Радіант (Radiant), Соллі (Солі / Solly), Атон (Aton), Хай Терм (Hi-Therm), Бонжуані (Bongioanni), Вулкан (Vulkan), Термекс (Thermex), Тіберіс (Tiberis), Елексія (Elexia), Геліос (Helios), Різон (Reeson), Фондітал (Fondital), Роктерм (Rocterm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Беретта (Берета / Beretta), Шафуто (Chaffoteaux), Сайм (Сім / Sime), Горенье (Gorenje), Тепловест (Teplowest), Део (Daewoo), Термет (Termet), Шафутекс (Chaffoteaux), Самсунг (Samsung), Данко (Danko), Новатек (Nova Tec), Термона (Thermona), Юнкерс (Junkers), Грандіні (Grandini), Кітурамі (Kiturami), Сіменс (Siemens), Рока (Roca), АЕГ (AEG), Альфа (Alpha), Ферролі (Феролі / Ferroli), Маяк, Рода (Roda), Віссманн (Вісман / Viessmann), Арістон (Ariston), Колві (Kolvi), Бош (Bosch), Вольф (Wolf), Нобель (Nobel), Нова Флоріда (Nova Florida), Іммергаз (Immergas), Демрад (Demrad), Херманн (Hermann), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Будерус (Buderus), АОГВ Житомир, Атем (Аtem), Індесіт (Indesit).

Яким чином формується вартість?

Майстри сервісу побутового ремонту Master911 користуються затвердженим прейскурантом, що відкидає можливість будь-яких маніпуляцій із цінами. Вартість будь-якої нашої послуги прозора, абсолютно об'єктивна й фіксована.

Щоб розрахувати, до якого типу віднести необхідну послугу або виявлену аварію, при подачі заявки ми завжди ставимо замовнику уточнювальні питання.

На основі прийнятих від вас відповідей ми визначаємо, які це послуги/проблеми:

 • Типові (стандартні) послуги/проблеми. У цих випадках вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) завжди буде відома заздалегідь, ще до приїзду фахівця, вона незмінна й фіксована.
 • Нестандартні (неможливо визначити) послуги/несправності. Якщо немає можливості кваліфікувати обсяг необхідних майбутніх робіт, ми можемо зорієнтувати у наближеній вартості, точна ж розцінка вираховується фахівцем на місці після завершення здійснення діагностики. Наша адміністрація гарантує, що вона відповідатиме зафіксованому прайс-листу!

На остаточну вартість послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Червонограді також впливають вартість необхідних витратних матеріалів та транспортні витрати.

Що Ви отримаєте?

Ключові переваги сервісу послуг наших професійних, перевірених і надійних майстрів:

 • Неодмінне прибирання техніком свого місця роботи після завершення процесу;
 • Виїзд майстра протягом 3 годин;
 • Підготовленість, пунктуальність, доброзичливість, акуратність майстрів;
 • Надання професійної консультації та інформації про вартість установки газового котла та інших необхідних послуг;
 • Цілодобове приймання телефонних дзвінків;
 • Надання акта про виконання робіт та наявність гарантійних термінів на сервісні послуги;
 • Можливість розрахунку зручним для замовника способом;
 • Розумні обґрунтовані, фіксовані та прозорі розцінки.

Додаткові переваги сервісу послуг Master911:

 • Досвід. У нас працюють тільки перевірені, надійні, підготовлені фахівці, що володіють багаторічним досвідом і відповідними доступами до газу. Перед співпрацею ми приймаємо іспит, перевіряємо дані паспорта, проводимо співбесіду.
 • Миттєва обробка замовлень. Залишивши заявку на перший запуск, монтаж, демонтаж старої техніки або підключення газового котла у Червонограді, клієнт через кілька хвилин отримує підготовленого, надійного, перевіреного фахівця, який на той момент знаходиться поруч. Наша логістика дозволяє майстру прибути через 2-3 години після оформлення заявки.
 • Великий набір послуг в одному місці. Сервіс Master911 готовий надати великий перелік кваліфікованих послуг з виправлення домашньої техніки й різного роду побутових робіт по дому. Також можна звертатися до нас для складання меблів, вивезення сміття, реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, проведення сантехнічних, оздоблювальних, клінінгових, будівельних, електромонтажних та інших видів діяльності. Це дає можливість у кожному окремому варіанті звертатися за допомогою в перевірений сервіс побутових послуг Master911, отже, не потрібно щоразу відшукувати виконавця на інших (часом і сумнівних) інтернет-сторінках.
 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні умови на всі сервісні послуги, а крім того, на встановлені в ході робіт з ремонту прилади, комплектуючі, деталі та запасні частини.
 • Договір. Після надання послуг наш клієнт приймає акт виконаних робіт.

Як викликати майстра з установки газового котла у Червонограді?

 1. Складіть заявку на виклик. Безпосередньо на нашому сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповідь на ряд основних уточнювальних питань. На основі прийнятих даних про вашу техніку і потрібні послуги ми готові надати первинну консультацію та зможемо визначитися з вартістю необхідних робіт ще до того, як приїде виконавець.
 3. Безпосередньо надання самих сервісних послуг. Приблизно через 3 години після подачі заявки на виклик технік приїжджає на вашу адресу. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик пунктуального, досвідченого, надійного техніка у Червонограді і Львівській області

Якщо Вам необхідна установка газових котлів у Червонограді, перший запуск, демонтаж котла або заміна старого обладнання, телефонуйте в сервіс послуг Master911.

Ми виїжджаємо по Львівській області

Практично у всіх населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені фахівці, завдяки чому на прихід майстра можна очікувати того ж дня, коли подали замовлення.

Виїзд в передмістя Червонограда

На прихід майстра в передмістя Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга) може знадобитися трохи більше часу - близько п'яти-шести годин.

Виїзд по місту у Червонограді

Клієнтам, які живуть в межах міста Червонограда, слід чекати приходу кваліфікованого фахівця з допуском до виконання даного виду діяльності вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Гарантуємо професійні, своєчасні та якісні послуги за доступною ціною на монтажні роботи газового обладнання у Червонограді - заходьте на наш сайт і оформляйте замовлення!