Встановлення газового котла у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Стрию

Відгуки по встановленню газових котлів у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Стрию повинен виконуватися з обов'язковим дотриманням порядку виконання всіх робіт, протипожежних вимог і узгоджених норм кваліфікованим, перевіреним, досвідченим техніком, що володіє необхідним допуском.

Роботи з установки газового котла виконуються поетапно:

 1. Навіс газового котла. Практично всі типи кріплять до стіни за допомогою монтажних кронштейнів, що додаються в комплекті. До встановленого опалювального газового котла приєднують трубу для виведення чадного газу. До вибору місця висувається ряд вимог: відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів, наявність вікна з кватиркою та присутність дієвої системи вентиляції.
 2. Підключення опалювальних газових котлів до контуру. Процес монтажу котла передбачає оснащення фільтром, це робиться перед підключенням контуру опалення й допоможе відкинути ймовірність проникнення в опалювальний агрегат забруднювальних частинок, без захисту газовий котел може за короткий час прийти в непридатність.
 3. Підключення побутового газового котла до системи водопостачання. Даний етап робиться аналогічно, як підключення до опалювальної системи.
 4. Під'єднання до магістралі газу. В ході підключення котла до газу потрібно дотримуватися нормативів установки побутового газового котла, застосовувати спеціальні фільтри, герметизувати з'єднання паклею або особливою газовою стрічкою ФУМ. Для комунікації застосовується гнучкий гофрований шланг.
 5. Перевірка на герметичність. Тільки після належної перевірки герметичності всіх стиків допускається виконати перший запуск газового котла.

Майстри сервісу побутового ремонту Master911 володіють професійним досвідом робіт з опалювальними газовими котлами практично від всіх відомих виробників: Термона (Thermona), Маяк, Фондітал (Fondital), Херманн (Hermann), Елексія (Elexia), Протерм (Protherm), Беретта (Берета / Beretta), АЕГ (AEG), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Сіменс (Siemens), Колві (Kolvi), Юнкерс (Junkers), Данко (Danko), Шафутекс (Chaffoteaux), Термет (Termet), Різон (Reeson), Атон (Aton), Нова Флоріда (Nova Florida), Індесіт (Indesit), Геліос (Helios), Роктерм (Rocterm), Віссманн (Вісман / Viessmann), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Хай Терм (Hi-Therm), Рока (Roca), Вольф (Wolf), Іммергаз (Immergas), Електролюкс (Electrolux), Атем (Аtem), Шафуто (Chaffoteaux), Тіберіс (Tiberis), Ферролі (Феролі / Ferroli), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Самсунг (Samsung), Вулкан (Vulkan), Нав'єн (Navien), Баксі (Baxi), Соллі (Солі / Solly), Сайм (Сім / Sime), Радіант (Radiant), Бонжуані (Bongioanni), Арістон (Ariston), АОГВ Житомир, Вайллант (Вайлант / Vaillant), Тепловест (Teplowest), Термекс (Thermex), Нобель (Nobel), Ренс (Rens), Део (Daewoo), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Кітурамі (Kiturami), Альфа (Alpha), Грандіні (Grandini).

Яким чином формуються розцінки?

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911 неухильно дотримуються фіксованого прайс-листа, що цілком відкидає шанс будь-яких махінацій з вартістю. Ціна кожної послуги нашого сервісу Master911 прозора, фіксована й повністю об'єктивна.

Щоб розрахувати, до якого виду віднести необхідну послугу або виявлену несправність, при формуванні замовлення ми ставимо замовнику уточнювальні питання.

На основі прийнятих від клієнта відповідей ми визначаємо, які це послуги/аварії:

 • Нестандартні, рідко поширені (непросто визначити) послуги/неполадки. Якщо відразу неможливо дізнатися обсяг необхідних майбутніх робіт, то ми зможемо зорієнтувати у приблизній вартості, точна ж розцінка підраховується техніком вже на місці після виконання діагностики. Наша адміністрація гарантує те, що вона буде точно відповідати затвердженому прайс-листу!
 • Базові (стандартні) послуги/несправності. У такому випадку вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) відома завчасно, ще до приїзду виконавця, вона постійна й фіксована.

На остаточну вартість сервісної послуги з налаштування, запуску, монтажу/демонтажу газового котла у Стрию ще впливають вартість використовуваних матеріалів та автотранспортні витрати.

Які переваги Ви будете мати?

Ключові досягнення сервісу послуг наших професійних, надійних і перевірених майстрів:

 • Обов'язкове прибирання майстром свого місця роботи в кінці справи;
 • Швидке реагування - протягом трьох годин;
 • Надання консультації та інформації про вартість установки газового котла та інших необхідних сервісних послуг;
 • Видача обов'язкового акта про виконання робіт та гарантії на всі послуги;
 • Обізнаність, доброзичливість, акуратність і пунктуальність техніків;
 • Варіант оплати зручним для клієнта способом;
 • Цілодобова реєстрація дзвінків;
 • Доступні, прозорі, фіксовані й обґрунтовані ціни.

Додаткові переваги побутового сервісу Master911:

 • Договір. Після того як послуги надані, наш клієнт приймає акт про виконання робіт.
 • Широкий вибір послуг в одному офісі. Сервіс домашнього ремонту Master911 готовий надати широкий спектр кваліфікованих послуг з налагодження домашнього обладнання та різного роду побутових робіт. Також можна звертатися до нас для вивезення сміття, транспортування різних вантажів, складання меблів, реставрації ванн, проведення клінінгових, електромонтажних, оздоблювальних, будівельних, сантехнічних та інших видів робіт. Це дає можливість у кожному окремому варіанті звертатися за допомогою у надійний сервіс послуг Master911, аби щоразу не шукати нового виконавця на інших (часом і підозрілих) сайтах.
 • Практичний досвід роботи в даній сфері. У нас працюють тільки надійні, підготовлені, перевірені виконавці, які володіють досвідом і відповідними допусками до газової техніки. Перед співпрацею ми проводимо співбесіду, перевіряємо дані паспорта, технік складає іспит.
 • Швидкість роботи. Оформивши заявку на монтаж, перший запуск, підключення газового котла у Стрию або демонтаж старої техніки, клієнт протягом декількох хвилин отримає підготовленого, перевіреного, надійного фахівця, який на той момент знаходиться неподалік. Така логістика дозволяє майстру приїхати через 2-3 години після оформлення замовлення.
 • Гарантія. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всі сервісні послуги, а крім того, на замінені в процесі робіт з ремонту комплектуючі, прилади, деталі та запасні частини.

Як замовити виклик спеціаліста зі встановлення опалювального котла у Стрию?

 1. Подайте заявку. Прямо на сайті або зателефонувавши.
 2. Дайте відповідь на ряд важливих додаткових питань. На основі прийнятих додаткових відомостей про вашу техніку і необхідні послуги ми надамо первинну консультацію та зможемо зорієнтувати у вартості майбутніх робіт ще до того, як з'явиться технік.
 3. Безпосередньо надання самих послуг. Орієнтовно протягом трьох годин після подачі заявки виконавець виїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість виконання ремонту - від однієї години до двох.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного техніка у Стрию і Львівській області

Якщо Вам потрібна установка газового котла у Стрию, пробний запуск, демонтаж котла або його заміна, звертайтеся в сервіс послуг Master911.

Виїзд у передмістя Стрия

На прихід фахівця в передмістя Стрия може знадобитися трохи більше часу - приблизно 4-6 годин.

Виїзд фахівця по місту у Стрию

Тому, хто знаходиться в межах міста Стрия, потрібно очікувати приїзду досвідченого фахівця, який має допуск до проведення подібного виду робіт, вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Виїзд по Львівській області

Практично у всіх населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) проживають наші перевірені, підготовлені, досвідчені техніки, тому на прихід майстра Ви зможете очікувати того ж дня, коли оформили заявку.

Забезпечуємо оперативні, якісні та професійні послуги за доступною розцінкою на установку газових котлів у Стрию - телефонуйте!