Встановлення душової кабіни у Миколаєві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Миколаєві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Миколаєві

Відгуки по встановленню душових кабін у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У наші дні більшість власників нерухомості під час ремонту ванної кімнати схиляються до вибору на користь душової кабіни, замість класичної ванни. Ця тенденція обумовлена як прагненням заощадити якомога більше простору в скромному за габаритами приміщення, так і рядом переваг душових кабін: практичністю, універсальністю, зручністю.

Усі пропоновані на сьогодні моделі кабінок можуть бути закритими та відкритими. У стелі і полягає їхня головна відмінність.

Перевага відкритих кабін - їх вписування в дизайн приміщення, де дві або одна стіни кімнати стають складовою їхнього простору. Відкриті пристрої стають збірними. До основи однієї стіни ванної кімнати або кута проводиться установка дна підлоги, заздалегідь приєднаного до каналізації, а по його периметру з двох або тільки з одного боку ставлять скляні або виготовлені з органічного матеріалу панелі. Монтаж подібних пристроїв вимагатиме від майстра наявності досвіду та особливих навичок, знань.

Душеві кабінки закритого виду (бокси) є абсолютно ізольованим з 4 сторін простором, що нагадує капсулу. Вхід у них відбувається за допомогою розсувних або розстібних дверей. Дані душові вироби мають масу різних переваг: можливість підбору місця з'єднання, простоту в підключенні, масу допоміжних опцій. Конструкція душових боксів орієнтована на те, що їх легко можна зібрати безліч разів для установки на іншому місці (припустимо, при переїзді).

Які існують особливості встановлення кабіни?

Існує кілька основних моментів, які необхідно враховувати для грамотної установки душової кабінки. Для того, щоб змонтувати пристрій відкритого типу, важливо врахувати такі нюанси підключення:

 • Радимо придбати ще один набір кріплень, таких, що в упаковці: це дозволить не допустити раптових проблем при монтажі та заощадити час.
 • Якщо планується монтаж душового куточка на підлогу, тоді варто здійснити початкове облаштування трапу.
 • На початковому етапі, який передує безпосередньо монтажу душової кабіни, потрібно ретельно обробити стіни та підлоги та зробити якісну гідроізоляцію місця підключення.
 • Перед здійсненням установки пристрою знаючі фахівці радять здійснити складання та переконатися в наявності всіх потрібних частин, а також цілісності скла та справності фурнітури.

Від чого залежить вартість монтажу конструкції?

Розрахунок ціни установки конструкції здійснюється на підставі наступних моментів:

 • Остаточна ціна робіт. У тому випадку, якщо професіонал приїхав на місце, де має бути здійснено монтаж одночасно кількох пристроїв, тоді ціна монтажу кабіни в результаті буде нижчою, ніж у разі надання однієї послуги; li>
 • Перелік необхідних робіт. Іноді збірку душової кабінки треба здійснювати у функціонуючому приміщенні, заздалегідь розбираючи старе обладнання. Ще може виникнути потреба в обладнанні підведення каналізації, водопостачання, проведення електромонтажних робіт та інших послуг;
 • Складність душової. У наші дні сантехнічне обладнання зустрічається різне. Відповідно, і на встановлення душової кабіни ціни можуть серйозно відрізнятися. Чим складніше встановлення конкретної моделі, чим багатою кількістю додаткових можливостей вона оснащена, тим більше часу знадобиться на її виконання, і тим професійнішим має бути професіонал.

Ключові помилки під час підключення душових кабінок

У тому випадку, якщо встановлення конструкції не було зроблено досвідченим майстром, є ймовірність припущення таких великих помилок:

 • надто сильного затиску кріпильних частин, результатом чого може стати поломка скляних стінок;
 • неправильно відрегульованих ніжок або не підготовленої основи;
 • помилок у підключенні електричного живлення та холодної/гарячої води;
 • погана герметизація стінок виробу та зливу.

Запорука комфортної та тривалої експлуатації душової - її правильне встановлення кваліфікованим фахівцем, за всіма технічними нормами та критеріями. Якщо, з думкою економії, взятися за встановлення душової кабіни власноруч або доручити це завдання майстру «з вулиці», який не дасть гарантій на виконану роботу, наслідки допущеної похибки будуть не втішними, а їх виправлення обійдеться в немалу суму.</

Більш ідеальний вибір - зателефонувати до Master911. Висококваліфікований майстер з багатим досвідом роботи в установці душових кабін різних різновидів вмить приїде додому і добре виконає необхідну послугу.

Мастер911: надійний монтаж душової кабіни

Наші сантехніки мають багатий досвід у наданні послуг із встановлення душових кабінок різноманітних форм та конструкцій. Під час розгляду заявки ми попросимо клієнта відповісти на перелік уточнюючих питань щодо особливостей сантехнічного обладнання. На підставі цієї інформації ми можемо надати попередню консультацію та озвучити зразкову ціну необхідної послуги.

Вирішивши звернутися до сервісу Мастер911, можна сто відсотків розраховувати на:

 • надання інформації про передбачувану ціну роботи, що цікавить (наприклад установки змішувача в душовій кабіні) та детальну консультацію;
 • оперативний виїзд спеціаліста (приблизно через 3 години після розгляду замовлення);
 • якісне надання послуги - встановлення скляної душової кабіни або якоїсь іншої;
 • оформлення заявки 24 на 7.

Ми працюємо тільки з професійними сантехніками - відповідальними та вихованими профі, які не застосовують лайки, залишають чистоту на своєму робочому місці та не палять.

Які плюси ви зможете отримати при зверненні до Мастер911?

Для допуску до роботи кожен наш сантехнік пройшов спеціальну підготовку, склав іспит та підтвердив свої документи. Якщо вам таки трапилося відзначити допущену майстром похибку або ви були змушені з її негідною поведінкою, телефонуйте в нашу службу техпідтримки, і ми оперативно допоможемо у вирішенні спірного питання.

Неважливо про яку саме послугу йдеться, будь-то монтаж душової зі скла, установку душової кабіни без піддона або про будь-яку іншу, наші досвідчені професіонали беруть абсолютну відповідальність за надійність виконаної роботи та дають гарантію. Оплату ви можете здійснити безготівковим переказом або готівкою. Після завершення роботи ми залишаємо акт наданих послуг.

У яку вартість обійдеться установка душової?

Для нас головне, щоб наше ціноутворення було стовідсотково прозорим та зрозумілим для кожного замовника. Тому сума установки душової кабіни, як і будь-якої іншої послуги, не враховуючи ціну інших елементів і розхідників, а також дорожніх витрат, прописана в нашому прайс-листі. Для досконалості нашого сервісу ми постійно зможемо вас проконсультувати й дати детальну інформацію про ціну замовленої послуги. Найчастіше сума не змінюється.

Виклик майстра у Миколаєві з виїздом по Миколаївській області

Надаємо послуги в м. Миколаїв

Людям, які живуть у межах м. Миколаїв і подали замовлення на виклик професіонала для професійного монтажу душової кабіни, ціна якого вас здивує, потрібно чекати на його прибуття приблизно 3 год.

Працюємо в передмісті Миколаїва

Клієнти, які перебувають у передмісті Миколаїва (Воскресенське, Шевченкове, Полігон, Святомиколаївка, Мішково-Погорілове, Калинівка, Галицинове, Лимани, Миколаївське, Котляреве, Костянтинівка, Весняне, Крива Балка, Сливине) мають можливість розраховувати на приїзд сантехніка приблизно за 4 год.

Надаємо послуги по Миколаївській області

Для замовників, що знаходяться у віддалених регіонах, яким потрібна установка піддона душової кабіни, є чудова новина: досвідчений фахівець прибуде в день подачі заявки. Це можливо через те, що сервіс послуг Master911 має у своєму розпорядженні висококласні сантехніки в більшій частині міст області (Очаків, Миколаїв, Южноукраїнськ, Первомайськ, Нова Одеса, Снігурівка, Вознесенськ, Березнегувате, Доманівка, Врадіївка, Воскресенське, Ольшанське, Веселинове, Олександрівка, Арбузинка, Братське, Криве Озеро, Березанка, Казанка). Додатковий бонус для наших замовників – скорочення автовитрат.

У рідкісних ситуаціях, пов'язаних із підвищеною завантаженістю, прибуття майстра відкладається на день. Про це вам неодмінно повідомлять у процесі прийому замовлення.

Потрібна професійна та недорога установка душової кабіни в дерев'яному будинку чи звичайній квартирі? Звертайтеся до сервісу Мастер911 - і ми гарантуємо не тільки виправдати, але й перевершити всі очікування!