Встановлення душової кабіни у Сумах

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Сумах, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Сумах

Відгуки по встановленню душових кабін у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У наші дні все більше власників власних котеджів при ремонті ванної кімнати схиляються до вибору на користь душової кабінки, а не ванни. Таке рішення можна пояснити як бажанням заощадити більше вільного простору в маленькому санвузлі, так і різноманітними перевагами душових кабін: зручність у використанні, універсальність, гігієнічність.

Усі пропоновані сьогодні моделі кабінок бувають відкритими та закритими. У відсутності стелі саме полягає їхня основна відмінність.

Плюсом відкритих кабінок є їх інтегрування в планування, де стіни приміщення є складовою їхньої конструкції. Відкриті кабіни вважаються збірними. До однієї стіни приміщення або кута проводиться монтаж підлогового днища, який вже підключений до водопроводу, а по його периметру з двох або лише з одного боку встановлюють скляні або виготовлені з оргскла стінки. Підключення даних моделей вимагатиме від майстра наявності знань та умінь.

Душеві вироби закритого варіанту (вони ще називаються боксами) виступають стовідсотково ізольованим по периметру простором, схожим на капсулу. Вхід в них здійснюється крізь двері, розсувні або орні. Такі вироби мають безліч безумовних переваг: великою кількістю додаткових функцій, простотою в підключенні, можливістю підбору місця з'єднання. Конструкція закритих душових припускає, що їх можна зібрати та розібрати повторно для підключення на іншому місці (скажімо, при переїзді).

Які нюанси при установці душової кабіни?

Є перелік важливих аспектів, які рекомендуємо взяти до уваги для правильного монтажу душової. Для того, щоб надійно встановити душову відкритого вигляду, рекомендується враховувати такі аспекти підключення:

 • Коли має бути установка душового куточка на статеву поверхню, тоді радимо зробити облаштування трапу - системи зливу.
 • На підготовчому етапі, що передує саме монтажу душової, краще ретельно обробити стіни та покриття підлоги, і зробити гарну гідроізоляцію підібраного місця.
 • Слід придбати ще один комплект якісних кріпильних частин, точно таких, що йдуть у комплекті: це допомагає не допустити різних труднощів при роботі та зменшити час монтажу.
 • Перед здійсненням монтажу пристрою, досвідчені майстри рекомендують провести складання на широкому місці та переконатися в наявності всіх необхідних деталей, а також справності фурнітури та цілісності дверей.

Від чого залежить вартість підключення кабінки?

Розрахунок ціни на підключення сантехнічного обладнання проводиться на основі таких аспектів:

 • Складність пристрою. Сьогодні зустрічається різне обладнання. Відповідно і на встановлення душової кабіни ціни можуть відрізнятися. Чим важче складання певної кабіни, чим більшою кількістю допоміжних функцій вона має, тим більше часу знадобиться на її здійснення, і тим вищою має бути кваліфікація професіонала;
 • Обсяг усіх робіт. Найчастіше збирання пристрою потрібно проводити у вже працюючому туалеті, спочатку зробивши розбирання старого обладнання. До цього може додатись потреба в облаштуванні підведення каналізації, водопостачання, проведенні електромонтажних робіт та численних інших додаткових послуг;
 • Кінцева вартість робіт. Якщо майстер виїхав на замовлення, де потрібно здійснити монтаж одночасно декількох пристроїв, тоді ціна підключення кабіни зрештою буде меншою, ніж у ситуації виконання однієї послуги.< /li>

Популярні похибки при монтажі пристроїв

У разі якщо установка душової кабінки не була здійснена досвідченим сантехніком, є ймовірність припущення нижченаведених грубих похибок:

 • надмірно сильного затиску кріпильних елементів, результатом чого може стати поломка скляних стінок, а також потреба в їх заміні на нові;
 • наявність похибок у підключенні холодної/гарячої води та електричного живлення;
 • неправильно відрегульованих ніжок або не підготовленої основи;
 • погана герметизація зливу та стінок душової.

Запорука комфортної та довгострокової експлуатації кабінки - її професійний монтаж досвідченим сантехніком, згідно з усіма необхідними критеріями. Якщо ж, з метою економії, взятися за монтаж душової кабіни своїми руками або довірити роботу незнайомому майстру «з вулиці», який не може надати якихось гарантійних зобов'язань на зроблену роботу, результати зробленої похибки будуть плачевними, а їх виправлення буде коштувати досить дорого.

Найбільш ідеальний варіант - звернутися в маркетплейс Master911. Кваліфікований фахівець із тривалим досвідом роботи в монтажі душових конструкцій різних видів миттєво приїде додому та правильно виконає необхідну послугу.

Маркетплейс Мастер911: надійний монтаж душової кабіни

Наші сантехніки славляться значним досвідом у монтажі душових кабінок усіляких габаритів та моделей. У процесі прийому замовлення наш спеціаліст попросить замовника відповісти на кілька допоміжних питань щодо типу обладнання. На основі отриманих відповідей ми готові надати первинну консультацію та оголосити орієнтовну ціну майбутньої роботи.

При зверненні до нас ви повністю зможете розраховувати на:

 • швидкий візит професіонала (приблизно через 3 години після розгляду заявки);
 • надання інформації про кінцеву ціну роботи, що цікавить (наприклад установки змішувача в душовій кабіні) та первинної консультації;
 • професійне здійснення роботи - монтажу скляної кабіни або будь-якої іншої;
 • прийом заявки 24 години на добу.

Ми працюємо тільки з висококласними майстрами - відповідальними та вихованими професіоналами, які дотримуються чистоти на місці роботи, не курять і не застосовують лайки.

Які ключові плюси ви отримуєте, звернувшись до Master911?

Щоб придбати допуск до обслуговування замовників кожен наш спеціаліст пройшов професійне навчання, вдало склав іспит на кваліфікацію та надав свої документи. Якщо вам таки довелося помітити зроблену фахівцем неточність або зіткнутися з його непристойною поведінкою, зателефонуйте до нашої служби технічної підтримки - і ми допоможемо у вирішенні ситуації.

Про яку б послугу не йшла розмова, будь це установка душової кабіни без піддона, установка душової зі скла або про іншу, наші досвідчені фахівці беруть на себе абсолютну відповідальність за надійність наданої послуги та дають гарантійні зобов'язання. Оплату ви можете здійснити готівкою або безготівково. Після закінчення послуг ми надаємо акт наданих послуг.

Скільки коштуватиме установка душової?

Для нас головне, щоб наше ціноутворення було не тільки стовідсотково відкритим, а й зрозумілим кожному замовнику, який звернувся до нас. Тому вартість установки душової кабіни, як і якоїсь іншої роботи, за винятком вартості розхідників та інших запчастин, а також автовитрат, прописана в прайс-листі. Для досконалості якості наданих послуг ми в будь-який час готові вас проконсультувати й надати всю інформацію про вартість послуги, що цікавить. Зазвичай сума буде такою самою.

Виклик професіонала у Сумах на об'єкт по Сумській області

Надаємо послуги в м. Суми

Замовникам, які знаходяться в м. Суми і залишили заявку на виклик фахівця для професійного монтажу душової кабіни, ціна якого вам напевно сподобається, потрібно чекати на його візит приблизно 3 год.

Приймаємо замовлення в передмісті Сум

Клієнти, які проживають в передмісті Сум (Степанівка, Велика Берізка, Піщане, Верхнє Піщане, Верхня Сироватка, Бездрик, Сад, Косівщина), зможуть чекати професіонала приблизно через п'ять годин після подачі замовлення.

Надаємо послуги по Сумській області

Для людей, що знаходяться у віддалених районах, яким потрібна установка піддона душової кабіни, є чудова новина - наш майстер прибуде того ж дня. Це можливо завдяки тому, що маркетплейс Мастер911 має у своєму розпорядженні висококласних фахівців у більшій частині міст області (Середина-Буда, Суми, Шостка, Конотоп, Путивль, Дружба, Кролевець, Глухів, Ромни, Охтирка, Тростянець, Лебедин, Білопілля, Буринь, Ворожба, Степанівка, Низи, Хотінь, Угроїди, Краснопілля, Дубов'язівка, Миколаївка, Зноб-Новгородське, Ямпіль, Недригайлів, Терни, Кириківка, Чупахівка). Додатковий плюс для всіх клієнтів – скорочення автомобільних витрат.

У деяких ситуаціях, пов'язаних із підвищеною завантаженістю, візит фахівця відкладається на день. Про це вас у будь-якому випадку попередять у процесі оформлення замовлення.

Необхідна недорога та професійна установка душової в дерев'яному будинку, звичайній квартирі чи особняку? Телефонуйте до сервісу Master911 - і ми гарантуємо підтвердити всі очікування!