Встановлення душової кабіни у Червонограді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Цінові пропозиції по встановленню душових кабін від найкращих майстрів у Червонограді

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Червонограді

Відгуки по встановленню душових кабін у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз все частіше власники котеджів при плануванні ванної обирають душову кабіну. Ця тенденція пояснюється як можливістю заощадити вільне місце в скромному за габаритами санвузлі, так і численними плюсами душових кабінок, зокрема зручність у використанні, гігієнічність, універсальність.

Всі доступні зараз моделі кабінок поділяють на дві основні групи: закриті й відкриті. Головна різниця між ними полягає у відсутності стелі.

Особливістю відкритих кабінок виступає їх вписування в планування приміщення, де стіни кімнати стають частиною їх внутрішнього простору. Конструкції відкритого варіанту є збірними. До однієї стіни ванної проводиться установка підлогового піддону, який попередньо приєднаний до водопровідної системи, а по його периметру кріплять скляні дверцята. Підключення такого роду виробів зажадає від сантехніка наявності спеціальних навичок, знань і досвіду.

Закриті вироби (їх ще називають боксами) виступають абсолютно ізольованим простором, який схожий на коробку. Вхід здійснюється за допомогою дверцят. Дані кабінки володіють великою кількістю безумовних переваг: маса додаткових функцій, можливість вибору місця монтажу, легкість у підключенні. Конструкція закритих моделей передбачає, що вони легко збираються та розбираються вдруге.

Які існують нюанси при установці кабіни?

Існує ряд ключових моментів, які потрібно врахувати для надійної установки душової. Щоб правильно встановити відкриту модель слід враховувати наступні моменти підключення:

 • На попередньому етапі, що передує саме підключенню душової, необхідно ретельно обробити підлогу та стіни, і провести якісну гідроізоляцію місця монтажу.
 • Перед проведенням установки кабіни, висококваліфіковані сантехніки радять зробити збірку на вільній площі й переконатися в присутності всіх необхідних запчастин, а також цілісності скла та справності фурнітури.
 • Коли запланований монтаж куточка на підлогову поверхню, в такому випадку рекомендується зробити первісне облаштування трапа - спеціальної конструкції зливу.
 • Необхідно купити допоміжний комплект міцних кріплень, таких самих, що поставляються в упаковці, це дозволяє уникнути раптових складнощів при підключенні та зменшити час установки.

Від чого буде залежати ціна підключення душової кабіни?

Розрахунок суми підключення сантехнічного обладнання проводиться на основі таких аспектів:

 • Підсумкова ціна послуг. Якщо фахівець виїхав на місце, де необхідно провести установку відразу декількох пристроїв (наприклад, унітазу, рушникосушки, умивальника), в такому випадку ціна монтажу душової кабіни в результаті буде меншою, ніж при виконанні однієї послуги;
 • Обсяг робіт. Як правило, складання виробу доводиться виконувати в працюючому туалеті, спочатку зробивши розбирання наявного вироби. Крім усього іншого може виникнути потреба в коригуванні або обладнанні підведення каналізації, проведенні електромонтажних робіт і різних інших допоміжних послуг;
 • Рівень складності конструкції. У наші дні є різне обладнання. Тому і на установку душової кабіни ціна може істотно відрізнятися. Чим важча установка конкретної кабінки, чим більшою кількістю допоміжних функцій вона оснащена, тим більше часу вона буде встановлюватися, і тим кваліфікованішим повинен бути майстер.

Можливі помилки в процесі підключення душових конструкцій

У тому випадку, якщо установка кабіни не була зроблена професійним фахівцем, існує ймовірність допущення таких глобальних помилок:

 • похибки в приєднанні хол/гар води й електричного струм;
 • надто сильна фіксація кріпильних елементів, наслідком чого може стати поломка скляних стінок;
 • не підготовлена основа або нерівно відрегульовані ніжки;
 • слабка герметизація стінок пристрою та зливу.

Запорука зручної та довготривалої експлуатації душової кабіни - її якісний монтаж висококваліфікованим майстром, по всіх необхідних вимогах. Якщо, з метою економії, взятися за установку кабіни власними силами або довірити це завдання майстру «з вулиці», який не надасть якихось гарантійних зобов'язань на свою роботу, тоді результати зробленої похибки будуть плачевними, а виправлення їх обходиться в значну суму.

Більш грамотний вибір - звернутися в Master911. Висококваліфікований майстер з тривалим досвідом роботи в установці душових пристроїв різних типів моментально приїде додому та правильно зробить необхідну послугу.

Мастер911: професійний монтаж душової кабіни

Наші фахівці мають великий досвід у монтажі душових різноманітних розмірів, конструкцій і форм. У процесі оформлення замовлення наш менеджер просить клієнта відповісти на перелік потрібних питань про тип сантехнічного обладнання. На основі цих відповідей ми готові дати початкову консультацію та зорієнтувати у ціні замовленої послуги.

Вирішивши звернутися до нас, ви точно можете розраховувати на:

 • отримання інформації про суму необхідної послуги (наприклад, установки змішувача в душовій кабіні) і початкової консультації;
 • якісне виконання послуги - установки скляної кабінки або будь-якої іншої;
 • швидкий виїзд фахівця (як правило, через три години після прийому замовлення);
 • отримання вашої заявки цілодобово.

Ми співпрацюємо виключно з висококласними фахівцями - відповідальними та ввічливими профі, які не використовують лайки, підтримують чистоту на місці роботи й не курять.

Які головні переваги ви отримаєте, звертаючись в Master911?

Для того, щоб придбати допуск до заявок будь-який наш майстер пройшов внутрішню підготовку, надав документи та вдало склав іспит на хорошу оцінку. Якщо ж вам раптом довелося відзначити допущену майстром помилку або зіткнутися з його непристойною поведінкою, - телефонуйте в службу техпідтримки, і ми надамо допомогу у розв'язанні будь-якого питання.

Не має значення про яку конкретно послугу йде розмова, будь це установка душової кабіни без піддона, скляної душової або про якусь іншу, наші досвідчені майстри беруть на себе повну відповідальність за надійність будь-якої роботи та надають гарантію. Можна зробити оплату на місці або безготівково. Після завершення роботи ми залишаємо акт виконаних послуг.

Вартість підключення душової

Для нас на першому місці, щоб наше ціноутворення було не тільки абсолютно відкритим, а й зрозумілим будь-якому замовнику. Тому ціна установки душової кабіни, як і іншої роботи, не враховуючи вартість витратних компонентів та допоміжних запасних частин, а також транспортних витрат, зазначена в нашому прайсі. Для досконалості якості наданих послуг ми в будь-який час зможемо запропонувати вам докладну консультацію й дати стовідсоткову інформацію про ціну потрібної послуги. Як правило, сума залишиться такою ж.

Як викликати сантехніка у Червонограді додому по Львівській області?

Надаємо послуги в м. Червоноград

Клієнтам, які перебувають в межах міста м. Червоноград і оформили заявку на виклик професіонала для монтажу душової кабіни, ціна якого вам напевно сподобається, необхідно чекати його приїзду всього три години.

Приймаємо замовлення в передмісті Червонограда

Замовники, що знаходяться в передмісті Червонограда (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга) мають можливість сподіватися на візит сантехніка приблизно через 4-5 годин.

Приймаємо заявки по Львівській області

З віддалених районів замовників, яким знадобиться установка піддону душової кабіни, є чудова новина: висококласний фахівець прибуде в день, коли була подана заявка. Це можна здійснити завдяки тому, що сервіс побутових послуг Мастер911 розпоряджається професійними майстрами в безлічі міст Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Ще один плюс для всіх замовників - зменшення автозатрат.

В рідкісних ситуаціях, які пов'язані з досить високим завантаженням, візит сантехніка може бути перенесений на наступний день. Про це вас негайно попередять в процесі прийому заявки.

Потрібна надійна установка душової кабіни в особняку або ж у своєму дерев'яному будинку? Телефонуйте в сервіс домашніх послуг Master911, і ми гарантуємо не тільки виправдати, але й перевищити всі ваші очікування!