Встановлення душової кабіни у Білій Церкві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Білій Церкві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Білій Церкві

Відгуки по встановленню душових кабін у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зараз усе більше власників приватних будинків при плануванні ванної воліють душову кабінку, а не ванну. Таке рішення можна пояснити як прагненням заощадити місце в маленькому санвузлі, так і масою переваг душових кабінок, зокрема гігієнічністю, зручністю в застосуванні, універсальністю.

Усі доступні на сьогодні моделі кабін поділяються на 2 основні групи: відкриті й закриті. Основна відмінність між ними полягає в відсутності стелі.

Плюс відкритих кабінок - їх інтеграція в планування, де 1 або 2 стіни санвузла стають складовою їх внутрішнього простору. Кабіни відкритого виду є збірними. До основи однієї стіни ванної кімнати проводиться установка підлогового піддону, попередньо приєднаного до каналізації, а по периметру з одного або з двох сторін прикріплюють скляні або ж виготовлені з оргскла дверцята. Установка такого роду пристроїв передбачає від фахівця наявності професійних знань і вмінь.

Закриті вироби є абсолютно ізольованим з чотирьох сторін простором, що нагадує коробку. Вхід у них відбувається за допомогою дверей. Такого роду вироби мають більшу кількість всіляких переваг: простоту в підключенні, можливість вибору місця кріплення, безліч зручних опцій. Конструкція душових боксів передбачає, що вони легко збираються й розбираються кілька разів.

Що потрібно врахувати при монтажі душової кабінки?

Є ряд головних аспектів, які слід враховувати для грамотного монтажу душової кабінки. Щоб правильно встановити модель відкритого виду, потрібно враховувати перелічені нижче аспекти:

 • На першому етапі підключення кабіни треба як слід підготувати стіни й підлогу та здійснити хорошу гідроізоляцію місця підключення.
 • Коли запланований монтаж душового куточка на підлогу, тоді важливо зробити підготовче облаштування трапа.
 • Радимо купити ще один комплект хороших кріплень, аналогічних тим, що поставляються в упаковці: це дозволяє не допустити деяких проблем при установці.
 • Перед здійсненням установки сантехнічного обладнання професійні фахівці радять провести збірку й упевнитися в працездатності фурнітури та цілісності скла, а також наявності всіх необхідних запчастин.

Від чого буде залежати вартість монтажу сантехнічного обладнання?

Розрахунок суми монтажу кабінки проводиться на основі нижчеперелічених нюансів:

 • Складність душової. У наші дні сантехнічне обладнання є абсолютно різне за особливостями. А отже й на установку душової кабіни ціни можуть істотно відрізнятися. Що складніша установка конкретної кабінки, що більшим числом додаткових функцій вона володіє, то більше часу знадобиться на її виконання, й то досвідченішим повинен бути сантехнік;
 • Підсумкова ціна робіт. У разі, якщо професіонал приїхав на місце, де необхідно здійснити монтаж одночасно декількох пристроїв, вартість монтажу кабіни в результаті буде меншою, ніж у ситуації надання однієї послуги;
 • Перелік необхідних робіт. Як правило, складання самого обладнання необхідно здійснювати в уже функціонуючому приміщенні, заздалегідь провівши розбирання старого пристрою. Також може додатися потреба в створенні підведення каналізації, проведенні електромонтажних робіт і ряді інших додаткових послуг.

Ключові похибки в ході монтажу кабін

У разі якщо установка кабінки не була зроблена фахівцем, велика ймовірність допущення нижчеперелічених глобальних помилок:

 • не підготовлена основа або ж некоректно відрегульовані ніжки;
 • помилки в підключенні електроживлення та гарячої/холодної води;
 • досить сильне затягування кріплень, результатом чого може стати пошкодження скляних стін і потреба в їх заміні на нові;
 • недостатня герметизація стінок пристрою й зливу.

Гарантія комфортної й довгострокової експлуатації кабіни - її професійний монтаж висококваліфікованим фахівцем, згідно з усіма технічними критеріями та нормативам. Якщо, з метою економії, взятися за установку душової власними руками або ж довірити це завдання незнайомому сантехніку «з вулиці», який не дасть якихось гарантійних зобов'язань на виконану роботу, наслідки допущеної помилки будуть руйнівними, а їх виправлення буде коштувати досить дорого.

Найоптимальніший вибір - зверніться в Мастер911. Професійний фахівець із величезним досвідом роботи в підключенні душових всіляких видів моментально приїде додому й якісно надасть необхідну послугу.

Маркетплейс Master911: оперативний монтаж душової кабіни

Наші сантехніки мають величезний досвід у наданні послуг із монтажу душових пристроїв всіляких конструкцій, габаритів і видів. У процесі подачі замовлення ми просимо вас відповісти на кілька потрібних питань про особливості сантехнічного обладнання, а також про розташування його установки. На основі цієї інформації ми можемо запропонувати професійну консультацію й зорієнтувати в ціні необхідної роботи.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на:

 • оформлення вашого замовлення в цілодобовому режимі;
 • надання відомостей про орієнтовану ціну потрібної вам служби та грамотної консультації (наприклад, щодо установки змішувача в душовій кабіні;
 • професійне надання послуги - монтажа скляної душової або ж будь-якої іншої;
 • негайний виїзд фахівця (приблизно через 3 години після прийому заявки).

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними фахівцями - вихованими, доброзичливими й відповідальними професіоналами, які не використовують матів, залишають порядок на місці роботи та не курять.

Які переваги ви зможете знайти при зверненні в Master911?

Щоб отримати допуск до роботи кожен наш фахівець успішно склав іспит, підтвердив паспорт і пройшов особливе навчання. Якщо ж вам все-таки трапилося знайти допущену фахівцем похибку чи зіткнутися з його грубою поведінкою, зверніться до служби технічної підтримки, - й ми запропонуємо допомогу в урегулюванні будь-якого питання.

Про яку б роботу не йшлося, чи це установка душової кабіни без піддона, монтаж скляної душової або ж про іншу, наші висококласні майстри беруть на себе стовідсоткову відповідальність за високу якість роботи й дають гарантію. Оплату можна зробити на місці або ж безготівково. Після завершення послуг ми видаємо акт виконаних послуг.

Яка ціна установки душової?

Для нас важливо, щоб ціноутворення нашого маркетплейса було не просто абсолютно відкритим, а й доступним будь-якій людині. Тому ціна установки душової кабіни, як і різної іншої послуги, не враховуючи ціну додаткових запасних частин і витратних матеріалів, а також автозатрат, є в прайсі. Для досконалості рівня пропонованих послуг ми постійно зможемо надати вам докладну консультацію та стовідсоткову інформацію про ціну потрібної послуги. Зазвичай вона не варіюється.

Виклик майстра у Білій Церкві з виїздом по Київській області

Приймаємо заявки в м. Біла Церква

Людям, які перебувають у м. Біла Церква та оформили заявку на виклик сантехніка для високоякісного монтажу душової кабіни, ціна якого вам точно сподобається, потрібно чекати його приїзду приблизно 3 год.

Приймаємо заявки в передмісті Білої Церкви

Ті клієнти, які живуть у передмісті Білої Церкви (Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики) можуть сподіватися на візит фахівця приблизно через 4 години після оформлення замовлення.

Приймаємо заявки по Київській області

Для клієнтів, які живуть у віддалених містах і яким потрібна установка піддону душової кабіни, у нас хороша новина: наш фахівець прибуде в день прийому замовлення. Це реально завдяки тому, що маркетплейс Мастер911 має в розпорядженні надійних майстрів у безлічі населених пунктів Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Додаткова перевага для наших клієнтів - зменшення дорожніх витрат.

У виняткових випадках, пов'язаних з надзвичайним завантаженням, приїзд професіонала може бути вимушено відкладено на 1 день. Про це вам, звісно, скажуть у ході подачі замовлення.

Потрібна недорога й надійна установка душової в дерев'яному будинку, особняку або ж звичайній квартирі? Залиште замовлення в сервіс Master911 - і ми гарантуємо не тільки підтвердити, а й перевершити всі ваші очікування щодо рівня сервісу, що надається, та послуг!