Встановлення душової кабіни у Стрию

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Стрию, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Цінові пропозиції по встановленню душових кабін від найкращих майстрів у Стрию

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Стрию

Відгуки по встановленню душових кабін у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сьогодні більшість власників котеджів при облаштуванні ванної кімнати схиляються до вибору на користь душової кабіни, замість традиційної ванни. Така тенденція пояснюється, як прагненням заощадити простір в скромному за габаритами туалету, так і масою переваг душових кабінок: практичність, універсальність, зручність.

Всі доступні на сьогодні моделі кабінок бувають закритими й відкритими. Найважливіша відмінність між ними полягає у відсутності обмежувальної поверхні зверху - стелі.

Перевага відкритих кабінок - їх інтеграція в планування приміщення, де одна або таки дві стіни ванної вважаються складовою їх внутрішнього простору. Відкриті кабінки стають збірними. До однієї стінки приміщення або ж кута проводиться установка підлогового дна, який вже підключений до водопровідного стояка, а по його периметру ставлять скляні панелі. Установка такого роду моделей зажадає від фахівця наявності спеціальних умінь і знань.

Душові пристрої закритого типу є стовідсотково ізольованим простором, що нагадує кабіну. Вхід в них здійснюється за допомогою дверцят. Ці вироби мають більшу кількість різноманітних переваг: простота в установці, маса допоміжних опцій, можливість вибору місця монтажу. Конструкція душових кабінок орієнтована на те, що вони просто збираються та розбираються повторно.

Що варто врахувати при підключенні душової кабіни?

Існує спектр важливих моментів, які варто враховувати для грамотного монтажу душової кабіни. Щоб змонтувати відкриту кабінку, радимо врахувати такі нюанси установки:

 • У тому випадку, коли планується монтаж куточка на підлогу, потрібно зробити початкове облаштування трапа - системи зливу.
 • Перед здійсненням підключення конструкції, кваліфіковані сантехніки радять здійснити збірку на широкому місці та впевнитися в присутності всіх необхідних частин, а також цілісності дверцят і працездатності фурнітури.
 • На початковому етапі установки кабінки, треба як слід підготувати стіни й підлогу, і організувати хорошу гідроізоляцію місця монтажу.
 • Варто придбати додатковий набір високоякісних кріпильних компонентів, аналогічних тим, що йдуть в комплекті, - це допомагає уникнути деяких труднощів при монтажі.

Що впливає на розцінки монтажу конструкції?

Розрахунок ціни монтажу обладнання здійснюється з урахуванням зазначених нижче аспектів:

 • Остаточна вартість послуг. Якщо професіонал виїхав на об'єкт, де потрібно провести монтаж декількох пристроїв (припустимо, унітазу, раковини, рушникосушки), то вартість монтажу кабінки в кінцевому результаті буде нижча, ніж у ситуації надання одиничної послуги;
 • Обсяг всіх робіт. Як правило, складання самої конструкції доводиться здійснювати в уже функціонуючому приміщенні, заздалегідь зробивши демонтаж наявного пристрою.Крім того, може додатися необхідність в облаштуванні підведення каналізації, проведенні електромонтажних робіт і різних інших додаткових послуг;
 • Рівень складності пристрою. На сьогодні є абсолютно різноманітне сантехнічне обладнання. Це означає, що і на установку душової кабіни ціна може відрізнятися. Чим важча установка конкретної душовою, чим більшою кількістю допоміжних можливостей вона володіє, тим більше часу вона буде монтуватися, і тим вищою повинна бути кваліфікація фахівця.

Популярні помилки при установці кабін

В разі якщо установка пристрою не була здійснена професійно, зростає ймовірність допущення таких грубих помилок:

 • не грунтовна герметизація зливу та стінок кабінки;
 • погано підготовлена основа або ж не відрегульовані ніжки;
 • наявність помилок в приєднанні електроживлення та гарячої/холодної води;
 • занадто сильний зажим кріплень, результатом чого може стати тріщина скляних стінок.

Гарантія довгої та комфортної експлуатації кабіни - професійна установка висококваліфікованим фахівцем, згідно з усіма необхідними правилами. Якщо, з думкою економії, взятися за установку пристрою самостійно або ж доручити це сантехніку «з вулиці», який не здатний дати гарантійних зобов'язань на виконану роботу, в такому випадку результати допущеної похибки будуть руйнівними.

Оптимальний вихід - зателефонувати в сервіс Master911. Професійний майстер з тривалим досвідом роботи в монтажі душових конструкцій всіх типів оперативно приїде додому та надійно надасть необхідну послугу.

Мастер911: якісний монтаж душової кабіни

Наші фахівці мають тривалий досвід в монтажі душових кабінок різних конструкцій, форм і габаритів. При оформленні заявки ми попросимо вас відповісти на перелік необхідних питань про обладнання та місце його підключення. На основі цієї інформації ми зможемо зорієнтувати за ціною роботи й запропонувати попередню консультацію.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

 • отримання інформації про кінцеву ціну необхідної роботи й докладної консультації;
 • швидкий приїзд майстра (приблизно, через 3 години після оформлення заявки);
 • отримання вашої заявки 24 години на добу;
 • якісне надання послуги - монтажу скляної кабіни або ж будь-якої іншої.

Ми працюємо суто з досвідченими сантехніками - вихованими та доброзичливими професіоналами, які не використовують лайки, залишають чистоту на місці роботи й не курять.

Які головні плюси ви отримуєте, при зверненні в сервіс Master911?

Для того, щоб придбати допуск до замовлень будь-який наш фахівець надав актуальні документи, пройшов внутрішню підготовку та склав іспит. Якщо вам раптом довелося виявити помилку або ви були змушені зіткнутися з його некоректною поведінкою, - звертайтеся в нашу службу технічної підтримки, і ми запропонуємо допомогу у врегулювання спірної ситуації.

Про яку б послугу не йшов розмова, будь-то установка душової кабіни без піддона, монтаж душової зі скла або ж про будь-яку іншу, наші висококваліфіковані професіонали покладають на себе повну відповідальність за бездоганну якість наданої послуги й надають гарантійні зобов'язання. Ви зможете здійснити оплату на місці навіть безготівково. Після закінчення послуг ми залишаємо акт наданих послуг.

Скільки коштує підключення душової кабінки?

Для нас головне, щоб наше ціноутворення було повністю прозорим і зрозумілим для будь-якої людини. Тому сума установки конструкції, як і різної іншої роботи, не враховуючи ціну допоміжних деталей і витратних компонентів, а також автовитрат, є в прайсі. Для поліпшення якості наданих послуг ми в будь-якому випадку можемо надати вам професійну консультацію та стовідсоткову інформацію про ціну потрібної роботи. Найчастіше ціна не варіюється.

Виклик фахівця у Стрию з виїздом по Львівській області

Пропонуємо послуги в м. Стрий

Людям, які перебувають в місті м. Стрий і подали замовлення на виклик сантехніка для якісного підключення душової, вартість якого вам безсумнівно сподобається, необхідно почекати його прибуття всього три години.

Надаємо послуги в передмісті Стрия

Замовники, які проживають в передмісті Стрия () можуть очікувати майстра приблизно через чотири-п'ять годин.

Приймаємо замовлення по Львівській області

Для людей які живуть у віддалених місцевостях, яких цікавить установка піддону душової кабіни, є хороша новина: наш сантехнік прибуде в той же день. Це відбувається завдяки тому, що з сервісом Master911 працюють досвідчені сантехніки у більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Ще один бонус для наших клієнтів - скорочення автозатрат.

В деяких ситуаціях, які пов'язані з підвищеним завантаженням, візит майстра відкладається на один день. Про це вам скажуть у процесі оформлення замовлення.

Потрібна недорога та швидка установка душової кабіни у своєму дерев'яному будинку, особняку або ж звичайній квартирі? Телефонуйте в Мастер911, і ми обіцяємо не тільки підтвердити, а й перевищити будь-які очікування, щодо роботи та рівня сервісу, що надається!