Встановлення душової кабіни у Кривому Розі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Кривому Розі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Цінові пропозиції по встановленню душових кабін від найкращих майстрів у Кривому Розі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Кривому Розі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Кривому Розі

Відгуки по встановленню душових кабін у Кривому Розі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

З кожним роком більшість власників нерухомості під час облаштування ванної вибирають душову кабінку, а не класичну ванну. Така тенденція пояснюється як бажанням заощадити вільне місце в маленькому санвузлі, так і різноманітними плюсами душових кабін, серед яких універсальність, гігієнічність, зручність.

Усі пропоновані зараз моделі кабін можна розділити на 2 головні категорії: відкриті та закриті. У відсутності стелі полягає їхня ключова різниця.

Особливістю відкритих пристроїв є їх інтегрування в дизайн приміщення, де дві або одна стіни санвузла є складовою їхнього простору. Відкриті кабіни стають збірними. До основи однієї стіни санвузла або кута здійснюється монтаж дна підлоги, який спочатку підключений до стояка, а по його периметру встановлюють скляні або ж виготовлені з органічного матеріалу дверцята. Підключення даних виробів передбачає від виконуючого сантехніка наявності досвіду та особливих умінь, знань.

Душеві кабінки закритого типу є закритим з 4 сторін простір, що нагадує коробку. Вхід в них проводиться за допомогою розсувних або розстібних дверей. Такі кабінки мають велику кількість різноманітних переваг: можливість вибору місця підключення, простоту в установці, масу допоміжних функцій. Конструкція закритих моделей передбачає, що їх легко можна зібрати безліч разів для монтажу в іншому приміщенні (скажімо, при переїзді).

Які нюанси підключення душової кабіни?

Є ряд основних аспектів, які радимо враховувати для правильного монтажу душової кабіни. Для того, щоб правильно встановити відкриту душову, важливо врахувати такі особливості монтажу:

 • Якщо планується встановлення душового куточка на статеву поверхню, у такому випадку потрібно зробити попереднє облаштування трапу - системи зливу.
 • На початковому етапі підключення душової кабінки потрібно ретельно обробити стіни та підлоги, та провести якісну гідроізоляцію простору.
 • Радимо купити ще один комплект міцних кріплень, точно таких, що йдуть в упаковці: це допомагає уникнути деяких проблем при підключенні та скоротити час встановлення.
 • Перед проведенням установки обладнання, майстри радять зробити складання на широкому місці та переконатися в наявності всіх потрібних деталей, а також справності фурнітури та цілісності дверей.

Що впливає на вартість підключення душової кабіни?

Розрахунок суми монтажу кабінки проводиться на підставі таких факторів:

 • Спектр майбутніх робіт. Часто збирання самої конструкції належить проводити у вже функціонуючому приміщенні, попередньо здійснивши розбирання існуючого виробу. Також може додатись необхідність зміни підведення каналізації, водопостачання, здійснення електромонтажних робіт та багатьох інших додаткових послуг;
 • Підсумкова вартість роботи. Якщо майстер приїхав на замовлення, де потрібно зробити установку одночасно кількох пристроїв (наприклад, унітазу, змішувача, мийки), тоді вартість монтажу душової кабінки зрештою виявиться меншою, ніж у ситуації надання однієї послуги;
 • Складність пристрою. Зараз сантехнічне обладнання представлене абсолютно різним особливостям. Відповідно і на встановлення душової кабіни ціни можуть суттєво відрізнятися. Чим важче складання певної кабінки, чим більшою кількістю додаткових опцій вона оснащена, тим більше часу знадобиться на її здійснення, і тим кращою має бути кваліфікація майстра.

Можливі похибки в процесі установки кабінок

У тому випадку, якщо установка кабіни не була проведена досвідченим майстром, існує ймовірність припущення нижчеперелічених великих похибок:

 • погано підготовленої основи або неправильно відрегульованих ніжок;
 • надмірно сильного затиску кріпильних болтів, наслідком чого може бути пошкодження скляних стінок;
 • слабкої герметизації стінок пристрою та зливу;
 • помилок підключення гар/хол води та електроживлення.

Гарантія зручної та довготривалої експлуатації душової кабіни - її професійна установка досвідченим майстром, за всіма необхідними критеріями та нормами. Якщо ж, з наміром економії, взятися за встановлення обладнання власними руками або доручити таку роботу незнайомому майстру «з вулиці», який не надасть жодних гарантій на виконану послугу, тоді наслідки зробленої помилки будуть руйнівними, а виправлення їх обійдеться дуже дорого.

Більш розумний вибір - зателефонувати в маркетплейс Master911. Висококваліфікований сантехнік із багатим досвідом роботи у підключенні душових кабін різних видів швидко приїде до вас, та грамотно надасть потрібну послугу.

Сервіс Master911: швидкий монтаж душової кабін

Наші фахівці відрізняються багатим досвідом у монтажі душових кабін різних моделей, форм та розмірів. При подачі заявки ми просимо замовника відповісти на низку питань про специфіку самого обладнання та місце його монтажу. На основі цієї інформації ми готові зорієнтувати вартість необхідної роботи та надати попередню консультацію.

При зверненні до нас можна безперечно розраховувати на:

 • швидкий приїзд професіонала (зазвичай через три години після прийому заявки);
 • отримання відомостей про кінцеву вартість роботи, що цікавить, і первинної консультації (наприклад установки змішувача в душовій кабіні);
 • прийом вашого замовлення 24/7;
 • надійне надання послуги - установку скляної душової кабінки або якоїсь іншої.

Ми працюємо суто з професійними сантехніками - відповідальними, дружелюбними та ввічливими профі, які підтримують чистоту на своєму робочому місці, не використовують лайки та не палять.

Які переваги ви отримуєте, звернувшись до Master911?

Для допуску до заявок будь-який наш сантехнік пройшов внутрішнє навчання, надав свої документи та успішно склав іспит на кваліфікацію. Якщо вам таки довелося побачити похибку або ви були змушені з її негідною поведінкою, зверніться в службу техпідтримки, і ми надамо допомогу в урегулюванні будь-якого питання.

Про яку б послугу не йшлося розмова, чи це монтаж скляної душової конструкції, встановлення душової кабіни без піддона або про якусь іншу, наші професіонали покладають абсолютну відповідальність за надійність зробленої роботи та надають гарантію. Оплату ви можете зробити безготівково або готівкою. Після закінчення роботи ми надаємо акт виконаних послуг.

Вартість монтажу душової

Для нас на першому місці, щоб ціноутворення нашого маркетплейсу було абсолютно доступним та відкритим для кожного нашого замовника. Так що ціна установки душової кабіни, як і будь-якої іншої послуги, без урахування вартості інших запчастин та витратних матеріалів, а також автовитрат, знаходиться у прайс-листі. Для збільшення рівня сервісу, що надається, ми в будь-якому випадку можемо запропонувати вам початкову консультацію і надати детальну інформацію про вартість майбутньої послуги. Найчастіше сума залишиться незмінною.

Як викликати спеціаліста у Кривому Розі додому по Дніпропетровській області

Приймаємо замовлення в м. Кривий Ріг

Людям, які знаходяться в м. Кривий Ріг і оформили заявку на виклик професіонала для компетентного монтажу душової кабіни, ціна якого приємно здивує, потрібно чекати на його приїзд приблизно 3 години.

Приймаємо заявки в передмісті Кривого Рога

Клієнти, що знаходяться в передмісті Кривого Рога (Радушне, Широке, Авангард, Шевченківське, Інгулець, Вільне, Новомайське, Глеюватка, Новопілля) мають можливість чекати фахівця приблизно через 4 години після розгляду замовлення.

Працюємо по Дніпропетровській області

Для людей, що знаходяться у віддалених місцевостях, яким знадобиться установка піддона душової кабіни, є хороша новина: кваліфікований фахівець приїде в день прийому заявки. Це можливо завдяки тому, що Master911 має у своєму розпорядженні надійні майстри в безлічі населених пунктів області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). Додаткова перевага для наших замовників - мінімізація автовитрат.

У поодиноких випадках, пов'язаних із досить великою завантаженістю, візит майстра відкладається наступного дня. Про це вам обов'язково повідомлять під час подання замовлення.

Цікавить швидка установка душової кабіни у квартирі, дерев'яному будинку або приватному котеджі? Зателефонуйте в маркетплейс Мастер911 - і ми можемо гарантувати не тільки виправдати, а й перевищити всі покладені очікування щодо рівня нашого сервісу!